آشنایی با دیزل ژنراتور آکسا

ژنراتورهای دیزلی AKSA نه تنها قادر به تامین برق مناطقی هستند که برق اصلی وجود ندارد، بلکه برای برق پشتیبان نیز ایده آل می باشند. دیزل ژنراتور آکسا، هنگامی که با یک سیستم UPS ترکیب می شود، هیچ یک از تجهیزات متصل شما تحت تأثیر قطع برق قرار نمی گیرند. در صورت قطع مداوم برق، تنها اقدامی که باید انجام دهید این است که ژنراتور دیزلی AKSA خود را سوخت گیری کنید.

کاربرد دیزل ژنراتورهای آکسا

دیزل ژنراتور آکسا برای طیف وسیعی از کاربردها مناسب است، از برق موقت به دلیل کارهای برق برنامه ریزی شده گرفته تا منبع تغذیه دائمی در یک سایت ایزوله را پاسخ گو خواهد بود. برای انتخاب دیزل ژنراتور AKSA مناسب برای هر کار، درک الزامات مهم است.

اینکه آیا ژنراتور به طور دائم روشن می شود یا فقط به عنوان پشتیبان وجود دارد؟ بار تجهیزات مورد حمایت چقدر است؟ دیزل ژنراتور آکسا کجا قرار خواهد گرفت؟ آیا در بخش داخلی ساختمان قرار گیرد یا در فضای باز گذاشته می شود؟ بسیاری سوالات دیگر نیز وجود دارد که بر مناسب بودن ژنراتور تاثیر می گذارد. محبوب ترین اندازه های ژنراتورها در این برند، شامل ژنراتورهای 100 کیلو ولت آمپر، ژنراتورهای 80 کیلو ولت آمپر و ژنراتورهای 60 کیلو ولت آمپر هستند.

تنوع مناسب در دیزل ژنراتورهای آکسا

تنوع مناسب در دیزل ژنراتورهای آکسا

درباره برند آکسا

AKSA که به عنوان یک کارخانه موتور الکتریکی توسط علی متین کازانچی در سال 1968 تاسیس شد، اولین دیزل ژنراتور آکسا خود را در سال 1984 تولید کرد. این برند معتبر جهانی، در مدت زمان کوتاهی به متخصص ماشین آلات و سخت افزار برای تامین انرژی الکتریکی تبدیل شد. در سال 1994، جامعه آکسا تحت نام هلدینگ کازانچی، سازماندهی مجدد شد و به ساختار فعلی خود دست یافت.

آکسا برای مدت طولانی رهبر بازار مجموعه های مولد، همچون دیزل ژنراتور آکسا بوده است. با این حال، آنها در میان 200 شرکت صنعتی و صادرکننده بزرگ ترکیه هستند. آکسا ژنراتور مجموعه‌ های ژنراتور بنزین، دیزل، گاز طبیعی، مجموعه ‌های مولد دریایی، برج‌ های روشنایی و سخت ‌افزار مجموعه‌ های ژنراتور را تولید می‌کند. آنها با سرمایه گذاری مستمر خود یکی از بزرگترین تولید کنندگان مجموعه های ژنراتور به خصوص دیزل ژنراتور آکسا در جهان هستند.

برند معتبر جهانی Aksa

برند معتبر جهانی Aksa

این برند شناخته شده، یکی از بزرگترین کارخانه‌ های ژنراتور در جهان را در سال 2012 افتتاح کرد. آنها با کارخانه 100000 متر مربعی خود، جایگاه قدرتمندی را در بین بزرگترین شرکت ‌های ژنراتور در بازار جهانی تضمین کردند. این کارخانه جدید سالانه 24000 دستگاه دیزل ژنراتور آکسا تولید می نماید. علاوه بر این، دارای 16 اتاق تست است که مجهز به آخرین فناوری و ظرفیت آزمایش 25 MVA می باشد.

به عنوان یک رهبر جهانی در صنعت سیستم های قدرت آماده به کار، Aksa Power Generation اخیراً نقاط قوت تولید خود را به بسیاری از کشورهای دیگر آورده است تا در بخش بازار خود، پیشرو بوده و در خصوص کیفیت بالا و قیمت مناسب، رقابتی باشد.

آکسا در صنعت تولید برق متخصص شده است و در حال حاضر چهارمین تولید کننده بزرگ انواع ژنراتور، به ویژه دیزل ژنراتور آکسا در جهان است. امروزه با بهره گیری از 12 شعبه بین المللی، سالانه تقریباً 40000 ژنراتور صنعتی برای مصرف جهانی تولید می کنند.

مدل های مختلف با توان های متفاوت در دیزل ژنراتورهای برند آکسا

مدل های مختلف با توان های متفاوت در دیزل ژنراتورهای برند آکسا

انواع دیزل ژنراتور آکسا

تنوع بالای دیزل ژنراتورهای Aksa، باعث شده است که به عنوان تجهیزاتی محبوب در این صنعت شناخته شوند. آنها در فرکانس هایی متفاوت و در 50 و 60 هرتز طراحی شده اند و در مدل های مختلفی با توان های 12 کاوا الی 200 کاوا به شکل های سه فاز و کانوپی فابریک به بازار عرضه شده اند. انواع دیزل ژنراتور آکسا، در مدل های مختلف و توان های کاربردی، بشرح ذیل آمده است:

مدل APD13A: 12 کاوا – 9.6 کیلووات

مدل APD17A: 17 کاوا – 13.6 کیلووات

مدل APD25A: 25 کاوا – 20 کیلووات

مدل APD35A: 35 کاوا – 28 کیلووات

مدل APD44A: 44 کاوا – 35.2 کیلووات

مدل APD55A: 55 کاوا – 44 کیلووات

مدل APD75A: 75 کاوا – 60 کیلووات

مدل APD110A: 110 کاوا -88 کیلووات

مدل APD135A: 135 کاوا – 108 کیلووات

مدل APD165A: 165 کاوا – 132 کیلووات

مدل APD200A: 200 کاوا – 180 کیلووات

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور 500 کاوا کامینز 

دیزل ژنراتور ۱۰۰ کاوا سدک

مقالات مرتبط

تولید کننده دیزل ژنراتور

لیستی کامل از قیمت دیزل ژنراتور برق های صنعتی

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *