ارائه لوازم یدکی و تامین قطعات دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور یا موتور برق، برای تامین برق در صنایع مختلف کاربرد دارد. این تجهیزات صنعتی به عنوان یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های صنعتی شناخته شده اند. تولید برق مستمر  و اضطراری مورد نیاز کارخانه، تنها با استفاده از این دستگاه صورت می گیرد. بدیهی است که تامین قطعات دیزل ژنراتور یک موضوع با اهمیت تلقی می شود. شرکت های مختلف وارد کننده، وظیفه تامین قطعات و لوازم یدکی را بر عهده دارند. این لوازم برقی برای مواقعی مورد استفاده قرار می گیرند که، دستگاه مورد نظر دچار مشکل شود و نیاز به تعویض قطعات وجود داشته باشد.

اغلب وارد کننده های دیزل ژنراتور، لوازم برقی و قطعات مورد نیاز آن را نیز تامین می کنند. این موضوع در جهت مشتری مداری و تامین نیاز مصرف کننده صورت می گیرد. در واقع شرکت های وارد کننده قطعات مانند راد دیزل، خود را موظف به تامین قطعات دستگاه صنعتی می دانند. این قطعات در هنگام عرضه خدمات پس از فروش به مشتری، ارائه می شوند.

تامین قطعات و لوازم یدکی دیزل ژنراتور به چه شکل است؟

ارائه ضمانت نامه، گارانتی و خدمات پس از فروش در جهت تامین قطعات دیزل ژنراتور انجام می شود. به گونه ای که در صورت خرابی و یا بروز مشکل در دستگاه، شرکت وارد کنند خدمات مورد نظر را به مشتری ارائه می دهد. وارد کننده لوازم یدکی باید از قبل، قطعات پر کاربرد را تامین و وارد کند. این قطعات برقی و مکانیکی باید از نظر کیفیت، با برند های معتبر هماهنگی داشته باشند.

در حال حاضر قطعات و لوازم یدکی غیر اصل و چینی در بازار به وفور یافت می شوند. اما این قطعات به هیچ عنوان از نظر کارایی، با قطعه اصل شباهتی ندارند. به همین دلیل در صورت استفاده و نصب روی دستگاه، ممکن است آسیب های جدی به دستگاه وارد کنند.

انواع قطعات و لوازم یدکی دیزل ژنراتور

انواع قطعات و لوازم یدکی دیزل ژنراتور

انواع لوازم یدکی مورد نیاز برای دیزل ژنراتور

شرکت های وارد کننده ای که وظیفه تامین قطعات دیزل ژنراتور را بر عهده دارند، باید قطعات را نیز با ارائه ضمانت در اختیار مشتری قرار دهند. برخی از این قطعات بیشتر کاربرد دارند و در واقع بروز مشکل در آن قطعات بیشتر است. اما به طور کلی لوازم برقی و سنسور های دیزل ژنراتور، باید در یک لیست کامل توسط شرکت تامین قطعات، به مشتری ارائه شوند.

  • سنسور های کنترل دمای آب، فشار روغن، سطح آب، سطح سوخت
  • انواع گاورنر برای دیزل ژنراتور
  • منبع آب برای موتور دیزل
  • باتری و شارژر
  • تابلو برق کنترلی دیزل به همراه لوازمی مانند چنج آور
  • انواع ژنراتور
  • برد کومپ و دیپسی

این لوازم یدکی تنها بخشی از قطعات مورد نیاز برای انواع دیزل ژنراتور محسوب می شوند. این دستگاه مهم صنعتی دارای قطعات بسیار زیادی است که هر کدام ممکن است در حین کار، دچار مشکل شوند. فرسودگی و قدیمی بودن از عوامل اصلی خرابی این قطعات می باشد. گاهی وارد کننده در هنگام تامین قطعات دیزل ژنراتور، از قطعات بسیار با کیفیت استفاده می کند. این قطعات بدیهی است که طول عمر بیشتری خواهند داشت. همچنین از نظر قیمت نیز، باید هزینه بیشتری برای خرید قطعات پرداخت شود.

تامین قطعات دیزل ژنراتور با ارائه خدمات پس از فروش

تامین قطعات دیزل ژنراتور با ارائه خدمات پس از فروش

شرکت معتبر تامین قطعات دیزل‌ژنراتور

امروزه شرکت های مختلفی نسبت به تامین قطعات دیزل ژنراتور به طرق مختلف، اقدام می کنند. اما همانطور که ذکر شد، قبل از هر چیز باید از اعتبار شرکت مورد نظر اطمینان کسب کنید. زیرا در بازار قطعات بی کیفیت و غیر اصل با نام لوازم یدکی اصلی به مشتریان ارائه می شوند. این قطعات نه تنها طول عمر بالایی ندارند، بلکه می توانند منجر به آسیب به دیزل ژنراتور نیز شوند. از این رو حتما باید از شرکت های معتبر در این زمینه، لوازم یدکی را خریداری کرد.

شرکت راد دیزل یکی از وارد کننده های انواع دیزل ژنراتور و قطعات یدکی مربوط به آن می باشد. تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشند. حتی قطعات نیز با ضمانت در اختیار مشتری قرار می گیرند. از این رو می توان از آن به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه واردات انواع قطعات و دستگاه های صنعتی، اعتماد کرد. تامین قطعات دیزل ژنراتور یکی از وظایف شرکت وارد کننده و جزو خدمات پس از فروش انواع دستگاه صنعتی مانند دیزل ژنراتور می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *