اطلاعات مهم و ضروری درباره دیزل ژنراتور MTU

از آنجایی که هر دستگاه موجود در صنایع، کاربرد و کارایی جداگانه ای دارند و اگر هر یک از این محصولات دچار مشکل شوند، روند کار یک صنعت دچار مختل شده و بایستی در کم ترین زمان ممکن، کار را به روال عادی برگرداند. پس در نظر داشته باشید که یک دیزل ژنراتور MTU را قبل از خرید و فعال کردن آن برای اجرای عملکرد، تمام مشخصات فنی آن را بدانید و سپس اقدام به روشن کردن آن نمائید.

در ادامه این بحث به چند مشخصات فنی این نوع دستگاه می پردازیم :

 • این نوع دستگاه در همه سری و مدل های بازار از توان استاندارد و یکسان، 900 کیلو وات تشکیل شده است.
 • در نظر داشته باشید که دیزل ژنراتور MTU محصول ساخت و تولید کشور آلمان بوده و تجهیزات بکار رفته شده در داخل این کالا، کاملا مورد تایید انجمن راه و صنایع است که مستقیما از کشورهای خارجی صادر می شود.
 • یکی از مشخصات فنی مهم و اصولی این محصول را می توان به قدرت عملکرد بالای دور در یک ثانیه اشاره کرد که دیزل ژنراتور MTU می تواند حدود 1500 دور در صنایع عملکرد خود را بدون ایجاد مشکل، به نمایش بگذارد.
 • از طرفی لازم به ذکر است که این محصول فرکانس بالایی دارد و نسبت به فرکانس های دیگر دستگاه های یک صنعت، کاملا استاندارد بوده و مهندسان می توانند با خیال راحت با این فرکانس یک دیزل ژنراتور MTU که حدود 50 هرتز است، بهترین عملکرد را در صنعت برجای بگذارند.

فرکانس استاندارد شده در این نوع محصول

فرکانس استاندارد شده در این نوع محصول

 • همچنین می توان گفت که جریان خروجی در این نوع دیزل‌ژنراتور نسبت به جریان خروجی در دیزل های دیگر حدود 1240 آمپر یا کمتر از این معیار است که باعث جلب نظر خیلی از مهندسان و کاربلدان یک صنعت برای خرید دیزل‌ژنراتور MTU شده است.
 • اگر به دستگاه های دیگر یک صنعت توجه نمائید، مشاهده خواهید کرد که این محصول در تمام مدل ها از یک مزیت مهم برخوردار است که دیگر دستگاه های صنعت اغلب این ویژگی را ندارند که این عامل در روند کار یک صنعت خللی ایجاد می کند. پس دقت کنید که دیزل‌ژنراتور MTU به ویژگی AVR مجهز است.

مجهز بودن این نوع دیزل ژنراتور از MTU

مجهز بودن این نوع دیزل ژنراتور از MTU

آنچه درباره ویژگی این نوع دیزل ژنراتور لازم است بدانید

ویژگی و خصوصیات فراوانی در این نوع دیزل وجود دارد که طرفداران و مشتریان زیادی را از اقسام شهر و روستاها برای صنایع های خود خریداری می کنند که ویژگی های مهم و ضروری یک دیزل ژنراتور MTU عبارتند از :

 • دارای انرژی کافی و استاندارد برای تامین نیاز یک صنعت
 • این نوع دستگاه کاملا در برابر شرایط بد آب و هوایی و ضربه از خود مقاومت نشان می دهد.
 • اگر در نظر داشته باشید که مشاهده می کنید که این دستگاه از جنس بدنه عالی تشکیل شده است که می تواند در برابر هر عوامل بد از خود مقاومت نشان دهد.
 • البته دیزل‌ژنراتور MTU یک سیستم دارد که در برابر سوخت اضافی می تواند فعال شود.
 • یکی دیگر از ویژگی های مهم این دستگاه، انعطاف پذیر بودن دیزل در حین کار است.
 • در آخر اینکه این محصول نصب خیلی راحت و آسانی دارد و در حین بروز مشکل می توان در کم ترین زمان ممکن، یک دیزل ژنراتور MTU راه اندازی کرد.

انعطاف پذیر بودن یک دیزل ژنراتور از نوع MTU

انعطاف پذیر بودن یک دیزل ژنراتور از نوع MTU

جمع بندی نهایی

لازم به ذکر است که در سال 2011 کمپانی و شرکت های زیادی در کشور آلمان با کشورهای دیگر توانستند با مواد خام و مواد اولیه باکیفیت، بهترین و به روز ترین محصول را طراحی و تولید کنند که دیزل ژنراتور MTU شامل این تولید و طراحی ها می شود. در آخر اینکه توجه کنید سیستم مجهز شده در داخل این قطعات محصول، با قدرت و سرعت بالا و استاندارد شده می تواند بر روی خط مشی عملکرد خود را به خوبی به نمایش بگذارد و خدمات زیادی را در اختیار مشتریان و مهندسان قرار دهد که دیزل ژنراتور MTU این ویژگی را داراست.

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور ۲۲۵ کاوا بنز

دیزل ژنراتور 300 کاوا سدک

مقالات مرتبط

خرید ژنراتور بنزینی بهترین راه حل برای تامین برق مورد نیاز

قدرت تولید انرژی دیزل ژنراتور بنز

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *