مارک های برتر ژنراتور دائم کار

بررسی عملکرد ژنراتور گازی دائم کار خانگی

ژنراتور گازی دائم کار خانگی راه حلی مفید، برای حفاظت دائمی برق را ارائه می دهد. این دستگاه، قدرت ثابت و پایداری تولید می کنند که رایانه ها و سایر تجهیزات الکترونیکی حساس می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند.

مزیت ژنراتور گازی دائم کار خانگی

یک ژنراتور گازی دائم‌کار خانگی می تواند برای مدت طولانی کار کند و از گاز طبیعی یا پروپان مایع (LP) به عنوان منبع سوخت استفاده کند. در زمان قطع برق، این ژنراتور نصب شده دائمی، خانه یا محل کار شما را در عرض چند ثانیه به برق باز می‌گرداند، حتی زمانی که شما دور باشید.

ژنراتور گازی دائم کار خانگی تمام اتوماتیک

ژنراتور گازی دائم کار خانگی تمام اتوماتیک

ژنراتور گازی دائم کار خانگی تمام اتوماتیک، قطعی را حس می کند و بلافاصله شروع به تولید برق می کند. با بازگشت برق، ژنراتور به طور خودکار خاموش می شود و به حالت آماده به کار باز می گردد. از آنجایی که ژنراتور به سیستم الکتریکی خانه یا محل کار شما متصل است، وسایلی مانند کوره ها، پمپ های چاه و چراغ ها در هنگام قطع برق کار می کنند.

عملکرد ژنراتور دائم کار

یک ژنراتور گازی دائم‌کار خانگی خودکار، با نظارت مداوم بر ولتاژ منبع تغذیه خانه شما کار می کند. هنگامی که برق شما قطع می شود، ژنراتور مشکل را تشخیص داده و روشن می شود. عملکرد آن در اینجا بشرح ذیل است.

کنترل کننده در ژنراتور، ولتاژ ورودی را از طریق یک کلید انتقال خودکار (ATS) نظارت می کند. هنگامی که برق قطع می شود، کنترل کننده ژنراتور گازی دائم کار خانگی ، 10 تا 20 ثانیه منتظر می ماند و سپس موتور ژنراتور را روشن می کند. در عرض چند ثانیه، ژنراتور ولتاژ تولید می کند.

اتصال ژنراتور گازی دائم کار به سیستم الکتریکی

اتصال ژنراتور گازی دائم کار به سیستم الکتریکی

در عرض 10 تا 20 ثانیه، سیستم آماده به کار شروع به تامین الکتریسیته مدارهایی می کند که شما برای برق ژنراتور انتخاب کرده اید. کنترل کننده به نظارت بر خط برق ادامه می دهد و با بازگشت برق از شبکه به برق شهری برمی گردد.

هنگامی که کنترلر در ژنراتور گازی دائم‌کار خانگی احساس کرد که ولتاژ خط برق به یک نرخ ثابت بازگشته است، بار الکتریکی را به عقب منتقل می کند و شروع به نظارت برای قطعی دیگر می کند.

سوئیچ های انتقال خودکار

یک ژنراتور گازی دائم کار خانگی خودکار به یک ATS برای اتصال ژنراتور به سیستم الکتریکی موجود شما نیاز دارد. اکثر ژنراتورهای آماده به کار خودکا،ر به راحتی مجهز به ATS هستند. اگرچه ژنراتور قدرت را ایجاد می کند، سوئیچ انتقال در واقع، هسته اصلی سیستم ژنراتور شما است.

این یک تابلوی الکتریکی در ژنراتور گازی دائم‌کار خانگی است که به طور دائم در نزدیکی تابلوی کلید اصلی نصب شده است و به شما امکان می دهد با خیال راحت یک ژنراتور را به مدارهای الکتریکی خانه خود متصل کنید.

پیش از این گفته شد که ATS دائماً برق ورودی را کنترل می کند و تعیین می نماید که چه زمانی قطع برق واقعی رخ می دهد. گزینه‌ها در ژنراتور گازی دائم کار خانگی ، شامل سوئیچ‌ های انتقالی می ‌شوند که برق را فقط برای وسایل ضروری تامین می‌کنند یا هر مدار را برای پوشش کامل تامین می‌کنند.

 برخی اجازه می دهند مدارهای اختیاری را اولویت بندی کنند که به عنوان کاهش بار شناخته می شود و در آن مدارهای ضروری برق می مانند و مدارهای غیر ضروری در صورت بارگذاری بیش از حد ژنراتور گازی دائم‌کار خانگی خاموش می شوند.

انتخاب ژنراتور آماده به کار مناسب

ژنراتورها معمولاً با یک ATS عرضه می شوند که می تواند تعداد خاصی از مدارها را بر اساس قدرت ژنراتور یا درجه توان کیلووات اداره کند. هر مدار مستقیماً به یک مدار منطبق بر روی صفحه کلید اصلی خانه متصل می شود و برق آن دستگاه یا منطقه خاصی از خانه را با ژنراتور گازی دائم کار خانگی تامین می کند.

مارک های برتر ژنراتور دائم کار

اتصال خودکار برق با ژنراتور گازی دائم کار خانگی

دقیق ترین راه برای انتخاب گزینه مناسب این است که از یک کارشناس بخواهید بار مدارها و مواردی را که قصد دارید با ژنراتور خود پشتیبان تهیه کنید، اندازه گیری کند. یک آمپر متر، برق مورد نیاز هنگام راه اندازی هر دستگاه را اندازه گیری می کند. نتیجه این اندازه گیری بار، کل توان مورد نیاز برای توان پشتیبان را برای انتخاب صحیح ژنراتور گازی دائم‌کار خانگی به شما می دهد.

 

محصولات مرتبط

ژنراتور گازسوز ۱ مگاوات کاترپیلار

ژنراتور گازسوز 3000 کاوا کاترپیلار 

مقالات مرتبط

بررسی ژنراتور گازسوز دائم کار از نظر قیمت

اطلاعات مهم و ضروری درباره لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *