راهنمای خرید بهترین دیزل ژنراتور در ایران

خرید دیزل ژنراتور

هنگام خرید دیزل ژنراتور باید به یکسری از نکات مهم توجه داشته باشید. ژنراتورها انواع مختلفی دارند و از جهت اندازه، مدل و طرح و کارایی با یکدیگر متفاوت هستند. امروزه در بسیاری از کارخانه ها، تولیدی ها و مراکز درمانی و صنعتی با استفاده از دیزل ژنراتور برق مورد نیاز خود را تامین می کنند.

قطعی برق در این مراکز یکی از معضلات بزرگی است که اغلب با آن مواجه هستند و بهترین راهکار در زمان قطعی برق استفاده از دیزل ژنراتورهای صنعتی است. چنانچه تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید ضمن معرفی شرکت های تامین کننده این تجهیزات، به نکات مهمی جهت خرید این محصول هم اشاره خواهیم کرد.

نمایی از دیزل ژنراتور برق صنعتی

نمایی از دیزل ژنراتور برق صنعتی

نکاتی که در خصوص خرید ژنراتور باید بدانید

به هر دلیلی که نیاز به خرید دیزل ژنراتور پیدا کردید، لازم است که پیش از خرید نیاز خود را برای تامین برق بررسی کرده و به چند نکته اساسی در خرید این دستگاه توجه کنید زیرا دیزل ژنراتوری که تهیه می کنید باید توانایی برآورده کردن نیاز شما را در تامین برق داشته باشد. شرکت های صنعتی که اغلب کار تجهیز و فروش دیزل ژنراتور را انجام می دهند بصورت کاتالوگ یا مشاوره با کارشناس مربوطه اطلاعات دقیقی در اختیار مشتری قرار می دهند . از جمله شرکت هایی که در این امر فعالیت موفقی دارند شرکت فامکو، از طراحان و تامین کنندگان برترین برندهای تجهیزات صنعتی می باشد. شرکت فامکو با تاکید برکیفیت و رضایت مشتری توانسته در زمینه تجهیزات صنعتی به شهرت و اعتبار دست یابد.

1-توان دستگاه :

یکی از عوامل تاثیرگذار در خرید دیزل ژنراتور توان دستگاه می باشد به این دلیل که ممکن است توان دستگاه انتخابی، کمتر از توان مورد نیاز باشد و نتواند برق مورد نظر را تامین کند. اگر قصد داشته باشید فعالیت صنعتی خود را در آینده گسترش بدهید باید کمی آینده نگر باشید و با کمک گرفتن از مشاوران و  کارشناسان فنی این حوزه در خصوص انتخاب دستگاه دیزل ژنراتور مناسب، از هزینه اضافی جلوگیری کنید.

2-اندازه و ابعاد دستگاه دیزل ژنراتور:

توان دستگاه با اندازه و ابعاد دستگاه ارتباط مستقیم دارد. هنگامی که به شرکت های فروش دیزل ژنراتور مراجعه می کنید باید این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه ابعاد دیزل ژنراتور بزرگتر باشد مصرف سوخت آن بیشتر خواهد بود و اگر حین استفاده مشکلی برای ژنراتور پیش بیاید شما به ژنراتور جایگزین نیاز خواهید داشت از طرفی جابجایی دیزل ژنراتور بزرگ کار دشواری خواهد بود و باید هنگام خرید این نکته را هم در نظر داشته باشید.

3- مصرف سوخت :

همواره توان سوخت مصرفی دیزل ژنراتور باید از توان آن کمتر باشد. برای آن که بتوانید از میزان مصرف سوخت دیزل ها مطلع شوید جدولی براساس توان و میزان بار آن ها طراحی شده است که، توجه به آن می تواند هنگام خرید دیزل ژنراتور بسیار مفید باشد.

4-ظرفیت محدود یک اصل طراحی به‌شمار می آید که به موجب آن سیستم به قطعات کوچک تری به نام ماژول تقسیم می شوند و توجه به این ظرفیت در هنگام خرید مزایای متعددی به همراه خواهد داشت.

قیمت دیزل ژنراتور ولوو، وابسته به مدل آن

چه فاکتورهایی بر قیمت خرید دیزل ژنراتور تاثیر می گذارد؟

سه عنصراصلی تشکیل دهنده مشخصات فنی، موتور دیزلی، ژنراتور، کنترلر هستند که پیکربندی این سه قطعه بر قیمت دیزل ژنراتور موثر است. هنگام خرید توجه داشته باشید تا پیکربندی مناسب را سفارش دهید.

قیمت خرید قطعات جهت در بازار دچار نوسان است. از این رو بهای کلی ژنراتور نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

قیمت ژنراتور با افزایش تقاضای بازار نیز بر قیمت نهایی دیزل ژنراتورها تاثیر می گذارد. همچنین افزایش و یا کاهش قیمت ارز بی شک در قیمت نقش دارد زیرا بیشتر این محصولات در بازار ایران وارداتی هستند.

پیش نیاز خرید دیزل ژنراتور مناسب

جمع بندی

لازم به ذکر است که شناخت برندهای معتبر تولیدکننده دیزل ژنراتور می‌تواند در فرآیند تصمیم‌گیری برای خرید دیزل ژنراتور کمک شایانی کند. شرکت راد دیزل به عنوان وارد کننده و تامین کننده تجهیزات دیزلی در سطح کشور مطرح است و با بهترین محصولات و استانداردهای روز دنیا در خدمت صنایع کشوری باشد. شرکت راد دیزل شرایطی را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانند با گرفتن مشاوره ای تخصصی هم از کارایی ژنراتورها و هم از قیمت آن ها اطلاعات جامعی بدست بیاورند و در نهایت خریدی رضایتمند داشته باشند.

 

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور جن پاور

دیزل ژنراتور ولوو

مقالات مرتبط:

قیمت دیزل ژنراتور برق

دیزل ژنراتور دست دوم

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *