خرید لوازم موتور برق هوندا از نمایندگی

خرید لوازم موتور برق هوندا از نمایندگی ها معتبر ضروری می باشد. چرا که موتور برق برای داشتن یک عملکرد عالی باید دارای قطعاتی با کیفیت باشد. یکی از برند ها محبوب طراحی و ساخت موتور برق در سراسر جهان شرکت هوندا می باشد. از این موتور برق در تجهیزات ساختمانی، کشاورزی و صنعتی استفاده می شود. البته تنها دلیل محبوب بودن یک برند مربوط به کیفیت موتور و قطعات آن نیست. بلکه باید بتوان به راحتی در صورت خرابی قطعات موتور آن ها را تهیه کرد. لوازم موتور برق ها هوندا را به سهولت می ‌توان از فروشگاه ها معتبر خریداری کرد. بنا به همین دلیل است که خرید، تعمیر و نگهداری این موتور برق در مقایسه با سایر برند ها دیگر مقرون به صرفه می باشد.

معرفی لوازم موتور برق هوندا

دسته هندل

موتور برق ها هوندا موتور ها مکانیکی درون سوزی می باشند که با استفاده از هندل سیستم استارت آن ها را طراحی می کنند. البته که اگر هندل موتور برق دچار خرابی شود نیازی نیست که نگران باشید. چرا که به راحتی می‌ توان آن را تعمیر و یا تعویض کرد. بدون تعمیر این قطعه نمی توانید موتور برق را روشن نمایید. برای آن که هندل طول عمر بالایی داشته باشد باید آن را از یک متریال با دوام و مقاوم بسازند.

پیستون

یکی از مهم ترین لوازم موتور برق هوندا و سایر موتور ها دیگر پیستون می باشد. این قطعه را از چدن به شکل دایره ای می سازند. برای آن که نیرو تولید شده را به میل لنگ در موتور برق منتقل کنند پیستون را در سیلندر قرار می دهند. تا به این وسیله پیستون با بالا و پایین شدن در زمانی که موتور روشن است نیروی ایجاد شده را به میل لنگ دهد. باید گفت که در واقع تمام قدرت موتور از پیستون می باشد.موتور برق هوندا

موتور برق هوندا

 واشر سر سیلندر از لوازم موتور برق هوندا

این قطعه به دلیل آن که باید دما و حرارت بالایی را تحمل نماید آن را نسوز می سازند. البته که این مقاومت بالا آن همیشگی نیست و ممکن است گا‌ها که دما موتور بیش از حد شود بسوزد. اگر آب و روغن موتور برق را همیشه چک نمایید می توانید از سوختن واشر سرسیلندر جلوگیری کنید.

فیلتر هوا

از لوازم موتور برق هوندا که می توان آن را با ماسک حساسیت مقایسه کرد فیلتر هوا می باشد. شما زمانی ماسک را بر بینی خود می گذارید که بخواهید از وارد شدن گرد و غبار به بینی و دهان خود جلوگیری نمایید. فیلتر هوا به این منظور در موتور برق تعبیه شده است که از ورود موارد مزاحمی مانند خرده آشغال ها، حشرات، گرد و غبار جلوگیری نماید.

خرید قطعات و لوازم موتور برق هوندا

خرید قطعات و لوازم موتور برق هوندا

لوازم یدکی الکتریکی موتور برق هوندا

علاوه بر اين لوازم که تا به اینجا برای شما تشریح شد. موارد دیگری می باشند که به عنوان لوازم یدکی الکتریکی موتور برق معرفی می شوند.

مولد یا دینام

این قطعه در واقع از دو بخش رتور و استاتور تشکیل شده است. وظیفه این بخش تبدیل کردن انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی می باشد.

ذغال ها

بر روی کلکتور در موتور برق هوندا پایه نگهدارنده ای قرار داده شده است که ذغال ها بر روی این قسمت قرار می گیرند. کارایی این قطعه زمانی مشخص می شود که بخواهد انرژی را به بخش کنترل ولتاژ منتقل کند.

کنترل ولتاژ AVR

یکی دیگر از اين لوازم کنترل کننده ولتاژ است که وظیفه این قطعه در واقع تثبیت کردن ولتاژ برای تعیین کردن میزان ولتاژ مصرف کننده است. زمانی که دینام با توجه به دور موتور برق تولید می کند بخش کنترل ولتاژ یک ولتاژ تثبیت شده را به مصرف کننده می رساند تا به دستگاه ها آسیبی وارد نشود.

اجزا تشکیل دهنده موتور برق هوندا

اجزا تشکیل دهنده موتور برق هوندا

خرید لوازم موتور برق هوندا

موتور برق در واقع همان موتور ژنراتور است که ژنراتور ها کوچک برای مصارف خانگی و صنعتی نیز در این دسته بندی قرار می گیرند.  این دستگاه به راحتی انرژی مکانیکی را از سوخت مورد نظر گرفته و به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. زمانی که شما موتور برق هوندا را خریداری کنید با گذشت زمان و استفاده از این دستگاه متوجه خواهید شد که قطعات آن فرسوده شده اند. برای تعویض این قطعات نیاز دارید که حتماً آن ها را از نمایندگی معتبر خریداری کنید. چراکه نمایندگی ها قطعات را ضمانت کرده و با قیمتی مناسب آن ها را به فروش می رسانند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *