مدل های مختلف موتوربرق‌های جیانگ دانگ

بررسی نکات مهم جهت خرید موتور برق

برای خریدموتور برق باید نکات مهمی مدنظر قرار بگیرند. زیرا با بهره گیری از پارامتر های مهم عملکرد مثبتی در هنگام خرید خواهید داشت. موتور برق یکی از تجهیزات بسیار مهمی محسوب می‌ شود که جهت تامین برق در مکان هایی که امکان دسترسی به برق شهری وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات مهم که وظیفه شان برق‌ رسانی است انواع گوناگونی دارند. زیرا از لحاظ سیستم سوخت و سیستم روشن و خاموش شدن با یکدیگر متفاوت هستند. از این‌ رو توجه به نکاتی که برای خرید ارائه می شود اهمیت بالایی دارد.

پارامترهای موثر برای خریدموتور برق

جهت خرید موتور برق مناسب برای باغ باید نکات مهمی در اولویت قرار بگیرند. این نکات شامل: نوع موتور برق، میزان صدا، ابعاد، قدرت موتور، کیفیت دستگاه، عملكرد و میزان مصرف سوخت است. موتور برق ها از لحاظ سیستم روشن و خاموش شدن به سه دسته هندلی،استارتی و اتوماتیک و همچنین از لحاظ نوع سوخت هم به سه دسته بنزینی، دیزلی و گازسوز دسته‌ بندی شده اند. لذا برای خرید انواع موتور برق باید این دو عامل مد نظر قرار بگیرند.

توجه به میزان صدایی که دستگاه تولید می کند یکی دیگر از نکات مهمی است که برای خریدموتور برق باید در اولویت باشد. آن دسته از کسانی که صدای موتور برق برای شان آزار دهنده می باشد یا قصد استفاده از آن را در مکان هایی دارند که امکان استفاده از موتور برق صدادار وجود ندارد می توانند از موتور برق های بی صدا استفاده کنند. نکته دیگر توجه به نوع آن یعنی موتور برق خانگی یا صنعتی است.

نمایندگی های رسمی موتوربرق جیانگ دانگ

نمایندگی های رسمی موتوربرق جیانگ دانگ

موتور برق و کاربرد آن در صنایع

امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از تجهیزاتی مانند موتور برق بسیار زیاد شده است. موتور برق یا همان مولد الکتریکی یکی از تجهیزاتی می باشد که قابلیت تبدیل انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریسیته دارد. برای خریدموتور برق باید به نوع سوخت آن توجه کنید. این دستگاه با استفاده از سوخت که می‌ تواند بنزین، گاز و گازوئیل باشد انرژی مکانیکی را تبدیل به انرژی الکتریسیته می کند.

به این صورت برق مورد نیاز را برای مکان هایی که نیاز به برق دارند به وجود می آورد. از این تجهیزات در مکان های مختلفی نظیر ساختمان های مسکونی، بیمارستان ها، بانک ها، کارگاه ها و کارخانه ها استفاده می کنند. البته این دستگاه امکان برق رسانی به پمپ آب و سیستم های برقی کوچک را جهت روشنایی دارد. به علت عملکردی که این دستگاه دارد در بیشتر صنایع بکار گرفته می شود.

با انواع موتور برق بر اساس سوخت آشنا شوید

برای خریدموتور برق توجه به نوع آن حائز اهمیت می باشد. موتور برق گازسوز یکی از انواع موتور برق از لحاظ سوخت می باشد. لذا به علت کاهش آلودگی و مصرف کم مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع موتور برق هزینه کمتری نسبت به مدل های دیگر دارد. همچنین به علت حذف شدن بنزین در آن طول عمر بالاتری نسبت به موتور برق بنزینی دارد.

یکی از امکانات منحصر به فرد موتور برق گازسوز بی خطر بودن آن است. از این رو برای مکان هایی که دسترسی به گاز دارند یک گزینه عالی هستند. همچنین در مورد موتور برق بنزینی باید بدانید که یکی از پرکاربردترین نوع موتور برق ها محسوب می شود. اما موتور برق بنزینی را باید در فضای باز استفاده کنید زیرا در فضای بسته موجب خفگی می شود. توجه به این نکات ایمنی اهمیت بسیار بالایی دارد.

انواع موتور برق با برندهای مختلف

جمع بندی

موتور برق انواع مختلفی دارد که از لحاظ گوناگون با یکدیگر متفاوت هستند. از این رو برای خرید آن باید به نکات مهمی توجه کنید. در این صورت با بهره‌گیری از این نکات می توانید در هنگام خرید عملکرد مثبتی داشته باشید. پارامتر های مهمی که برای خرید انواع موتور برق باید مد نظر قرار بگیرند شامل: مشخصات فیزیکی و فنی دستگاه، نوع موتور برق، نوع سوخت و سیستم روشن خاموش شدن و میزان تولید صدا توسط این دستگاه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع موتور برق و نحوه خرید آن می توانید به کارشناسان سایت راد دیزل مراجعه نمایید.

 

محصولات مرتبط:

موتور برق دیزلی کوپ

موتور برق هوندا المکس

مقالات مرتبط:

راهنمای خرید قطعات موتور برق بنزینی در ایران

بهترین قیمت موتور برق بنزینی در بازار

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *