چشم انداز و ماموریت  گروه صنعتی راد دیزل

راد دیزل یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ تجارت رادوین می باشد که در قالب سهامی خاص و با سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را در زمینه واردات، تامین و تجهیز انواع ژنراتور برق ، دیزل ژنراتور ، ژنراتور گازسوز و موتور برق آغازنمود. راد دیزل  توسعه و پیشرفت صنعت کشور را لازمه موفقیت و بقاء خود می داند.

شعار اصلی و هدف راد دیزل ، تأمین تخصصی و پشتیبانی فنی در کوتاهترین زمان با مناسب ترین قیمت و تحویل محصول و کسب رضایت مشتریان می باشد. جهت دستیابی به هدف خود مدیریت و کارکنان راد دیزل چشم انداز و ماموریت  و ارزش های محوری سازمانی را تدوین نموده است که با برنامه ریزی و اقدامات عملی ، دستیابی به موارد ذکر شده را وظیفه خود می داند .

چشم انداز راد دیزل :

راد دیزل مصمم است با به کار بردن سیستم های نوین مدیریتی و اتکا بر نیروی انسانی متخصص و کارآمد خود با به روزکردن خدمات وفرآهم کردن محیط سالم و ایمن، ارتقاء کمی وکیفی محصولات، ضمن توسعه بازار و ارتقاء خدمات به مشتریان ( مشاوره تخصصی و خرید مطمئن و ارزان ) و کسب رضایت آنان برترین شرکت در زمینه  فروش انواع ژنراتور برق کشور باشد.

ماموریت راد دیزل :

راد دیزل بعنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان ، مشاوران ، طراحان و تأمین کنندگان انواع ژنراتور برق ارائه خدمت به مشتریان را هدف و رسالت خود می داند راد دیزل با اتکاء بر دانش و تخصص کارکنان خود همواره برکیفیت درانجام امور و احترام به خواسته های مشتریان ، خود را متعهد به ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مشتریان خود جهت کسب رضایت آنان می داند. برآنیم تا به عنوان یک شرکت نمونه در سطح کشور مطرح و با بهترین محصولات همراه با استانداردهای روز دنیا خدمتی نوین در صنایع مختلف کشور انجام دهیم.

اهداف کلان گروه صنعتی راد دیزل

  • تحول درفرآیند بازاریابی
  • ارائه محصولات جدید و روز دنیا
  • همکاری با شرکت های معتبردنیا
  • کسب رضایت مشتریان با تأمین کردن بهترین محصولات
  • برترین شرکت در کشور در زمینه فروش انواع ژنراتور برق
  • تحقیق و بررسی نیازصنایع مختلف کشور و تأمین نیاز آنها
  • تربیت نیروی انسانی متخصص وکارآمد ( ارتقاء مهارت آنها )
  • ارتقاء دانش فنی و تبدیل شدن به یک شرکت سرآمد در کشور و سطح بین الملل

در صورت تمایل می توانید از پیج اینستاگرامی راد دیزل دیدن فرمائید.