دریافت استعلام قیمت دیزل ژنراتور

 دیزل ژنراتور، دستگاهی است که برق را از ترکیب یک موتور دیزل با یک ژنراتور‌الکتریکی که معمولاً به عنوان دینام شناخته می شود، تولید می کند دیزل ژنراتورها در مکان‌هایی که در صورت از کار افتادن شبکه به برق دسترسی ندارند، به عنوان منبع برق اضطراری در نظر گرفته شده و برای کاربردهای پیچیده ‌تر مانند پشتیبانی از شبکه، کاهش پیک و صادرات شبکه برق استفاده می‌شوند. اندازه دیزل ژنراتور برای جلوگیری از کمبود بار یا کمبود برق بسیار مهم است که در استعلام قیمت دیزل ژنراتور نیز تاثیرگذار خواهد بود.

کارکرد ژنراتور دیزلی

دیزل ژنراتورها، تجهیزات بسیار مفیدی هستند که با مصرف سوخت دیزل، برق تولید می کنند. آنها، ترکیبی از یک موتور دیزلی و یک ژنراتور الکتریکی هستند که به عنوان منبع تغذیه پشتیبان در کاربردهای صنعتی و مسکونی استفاده می شود. در صورتی که به این دستگاه نیاز دارید، می توانید استعلام قیمت دیزل ژنراتور را از کارشناسان ما دریافت کنید.

می توان آن را به روش های مختلف فیزیکی و الکترونیکی پیکربندی کرد. می توان از آنها به عنوان منبع تغذیه اولیه یا پشتیبان استفاده کرد. علاوه بر این، دیزل ژنراتورها را می توان برای جبران نیازهای اوج برق شبکه مورد استفاده قرار داد، زیرا قادر هستند به سرعت و بدون تاخیر، روشن و خاموش شوند.

هنگام استعلام قیمت دیزل ژنراتور، باید در نظر داشته باشید که برای مصارف تجاری، لازم است که ژنراتورهایی بین 8 کیلووات تا 2000 کیلووات را در نظر گرفته، در حالی که ژنراتورهای مصارف خانگی بین 8 تا 30 کیلووات هستند. آنها همچنین در کشتی های بزرگ برای نیروی اضافی مورد استفاده قرار می گیرند، که می تواند روشنایی، فن ها و سوئیچ ها را شامل شود.

خرید مطمئن با دیزل ژنراتور با قیمت مناسب

خرید مطمئن با دیزل ژنراتور با قیمت مناسب

سوخت دیزل ژنراتور

یکی از نکاتی که در استعلام قیمت دیزل ژنراتور می بایست به آن توجه شود، میزان سوخت دستگاه می باشد. دیزل ژنراتورها به طور متوسط، ​​به 0.4 لیتر سوخت در هر کیلووات ساعت، نیاز دارند که در نتیجه نسبت راندمان 25 درصدی را به همراه دارد.

از سوی دیگر، کارایی هر دیزل ژنراتور به موقعیت و نحوه استفاده از آن بستگی دارد. در اصل، موتور دیزل، یک موتور احتراق داخلی است که برخلاف موتورهای بنزینی، سوخت پمپ شده به داخل محفظه تزریق را با استفاده از حرارت تراکمی به جای جرقه اشتعال، می سوزاند.

این را نیز باید افزود که راندمان حرارتی نیز در استعلام قیمت دیزل ژنراتور، باید بررسی گردد. موتورهای دیزلی، به طور کلی، بالاترین راندمان حرارتی را در بین موتورهای احتراق داخلی دارند، به ویژه برای استفاده مداوم و سنگین که درصدی از کارایی را امکان پذیر می کند.

لازم به ذکر است که بسیاری از مشتقات نفت خام را می توان در موتورهای دیزل استفاده کرد. گاز طبیعی، الکل ها، گاز چوب، بنزین و گازوئیل از جمله سوخت هایی هستند که موتور دیزل می تواند بسوزاند.

اجزای کاربردی در دیزل ژنراتور

اجزای کاربردی در دیزل ژنراتور

قطعات اصلی دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور از قطعات مختلفی تشکیل شده است که با هم کار کرده و برق تولید می کنند. برخی از مهمترین اجزای آن که در استعلام قیمت دیزل ژنراتور مورد توجه است، به شرح زیر می باشد:

موتور آی سی:

موتور مهم ترین بخش یک مجموعه دیزل ژنراتور است، زیرا انرژی مکانیکی را فراهم می کند که بعداً به نیروی الکتریکی تبدیل می شود. توان خروجی این ژنراتورها متناسب با حجم موتور می باشد. هر چه موتور قدرتمندتر باشد، الکتریسیته بیشتری تولید می کند.

دینام:

دینام یکی دیگر از اجزای حیاتی است که هنگام استعلام قیمت دیزل ژنراتور باید آن را در نظر بگیرید. این بخش، از طریق چرخش شفت، ورودی مکانیکی موتور را از طریق القایی، به خروجی الکتریکی تبدیل می کند. دینام از یک روتور ساخته شده است که با تولید میدان مغناطیسی، الکتریسیته متناوب ایجاد می کند. از این رو، به عنوان جزء اصلی دینام در نظر گرفته می شود.

بهترین قیمت دیزل ژنراتور

بهترین قیمت دیزل ژنراتور

سیستم سوخت:

این بخش از سیستم، سوخت را در ژنراتور ذخیره و توزیع می کند. مهم ترین عامل در به کار انداختن موتور سوخت است. انرژی شیمیایی سوخت به انرژی مکانیکی منتقل می شود که در نهایت توسط موتور به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. هنگام استعلام قیمت دیزل ژنراتور، به موتور دستگاه و عملکرد آن، توجه داشته باشید.

برای تولید برق AC یا جریان متناوب، دیزل ژنراتورها یک سری مراحل را طی می کنند. هنگامی که دیزل ژنراتور شروع به کار می کند، چهار فرآیند احتراق خود را که شامل مکش، فشرده سازی، قدرت و اگزوز است، طی می کند. در نتیجه، انرژی شیمیایی سوخت به انرژی مکانیکی چرخشی تبدیل می‌شود. در نظر گرفتن جزئیات و عناصر مهم در زمان استعلام قیمت دیزل ژنراتور، می تواند در انتخاب صحیح تر شما موثر باشد.

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور جن پاور 

دیزل‌ژنراتور 450 کاوا

مقالات مرتبط

قیمت دیزل‌ژنراتور

شرح چند نکته در باب استعلام قیمت دیزل ژنراتور

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *