دیزل ژنراتور دائم کار و کاربردهای گسترده آن

هنگام انتخاب ژنراتور مناسب برای هر کاربرد، ده ها عامل وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید. یکی از این عوامل، میزان توانی است که ژنراتور قادر به تولید آن است. همچنین باید بدانید که چگونه و برای چه نوع صنایعی می توان از آن استفاده کرد. درک این موضوع ضروری است تا اطمینان حاصل شود که ژنراتوری می‌خرید که بتواند تجهیزات شما را با محدودیت‌ های بودجه و کارایی تغذیه کند. دیزل ژنراتور دائم کار ژنراتوری است که بسیار شبیه به منبع برق اولیه استفاده می شود. عموماً طوری طراحی شده است که به‌ عنوان منبع اصلی نیرو برای تأسیسات یا عملکرد، به طور ثابت کار کند. تفاوت بین یک ژنراتور پیوسته و یک ژنراتور اولیه در این است که شکل پیوسته مقدار متغیری از توان را ارائه نمی دهد. درعوض، به گونه ای طراحی شده است که بار توان ثابتی را در کل بازه زمانی مورد استفاده ارائه دهد.

کاربرد دیزل ژنراتور دائم کار

موقعیت های زیادی وجود دارد که در آنها یک دیزل ژنراتور دائم کار بهترین کار را می کند. در بیشتر مواقع، زمانی که سایر منابع برق در دسترس یا مقرون به صرفه نیستند، به خوبی می توان از این دیزل ژنراتور استفاده کرد، مانند زمانی که نیاز به نصب برق در یک مکان خاص از راه دور وجود دارد، اما اجرای خطوط برق مقرون به صرفه نیست. این ژنراتورها ابزارهای بسیار مهمی برای صنایع راه دور هستند زیرا به طور مداوم برق را با ظرفیت بار 100 درصد تامین می کنند. آن ها اغلب در معدن، تجهیزات نظامی و کشاورزی استفاده می شوند، اما می توانند برای انواع دیگر کاربردها نیز از این ژنراتورها استفاده کرد.

دیزل ژنراتور دائم کار، کاربردهای فراوانی دارد

دیزل ژنراتور دائم کار، کاربردهای فراوانی دارد

ویژگی این دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور دائم کار می تواند برای مدت طولانی کار کند. همچنین، آنها به عنوان منبع اصلی برق برای کارکردن مداوم یا کارکرد طولانی مدت عمل می کنند. ژنراتورهای دائم کار با تجهیزات بادوام تر ساخته می شوند که ژنراتور را قادر می سازد با حداکثر خروجی کار کند و بارهای سنگین را بدون توقف تحمل کند. تقریباً تک تک اجزایی که در ژنراتورهای دائم کار ادغام می شوند، با این هدف طراحی شده اند که ژنراتور بدون مشکل کار کند. این ژنراتورها را می توان در کاربردهایی غیر از شبکه استفاده کرد. ژنراتورهای دائم کار را می توان برای جبران توان شرکت های برق در زمان های خاص از طریق روشی به نام مدیریت بار استفاده کرد.

در صنایع مختلف می توان از دیزل ژنراتور دائم کار استفاده کرد

در صنایع مختلف می توان از دیزل ژنراتور دائم کار استفاده کرد

مدیریت بار به طور خلاصه به شرکت اجازه می دهد تا مصرف انرژی را در دوره های تقاضای سنگین که به عنوان زمان اوج مصرف شناخته می شود، کاهش دهد. این امر با جبران تقاضای انرژی (بار) با یک دیزل ژنراتور دائم کار به دست می آید. همچنین، ژنراتورهای دائم کار معمولاً دارای سیستم خنک کننده بزرگتری برای دفع گرما هستند. به دلیل فرآیند احتراق داخلی در موتور، مقادیر زیادی گرما تولید که در صورت عدم دفع صحیح منجر به گرم شدن بیش از حد یا حتی آسیب ‌شود. به همین دلیل، برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد، گرما باید کنترل و حذف شود.

انواع ژنراتور را می توانید بر اساس نیازخود خریداری کنید

انواع ژنراتور را می توانید بر اساس نیازخود خریداری کنید

خرید  ژنراتور دائم کار

ژنراتورهای دائم کار عمدتاً برای پروژه های از راه دور که خارج از شبکه اصلی برق قرار دارند استفاده می شود. نمونه هایی از این کاربردها عبارتند از معدن، ساخت و ساز، عملیات نفت و گاز، حفاری، یا استفاده دریایی مانند کشتی های بزرگ. به علاوه، قبل از خرید بسیار مهم است که تمام جنبه های ژنراتور خود را در نظر بگیرید. انتخاب ژنراتور مناسب را چیزی فراتر از یک تصمیم صرف بودجه در نظر بگیرید. شما مجبور نیستید مدلی را با بالاترین قیمت خریداری کنید، اما به مدلی نیاز دارید که با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. راد دیزل مصمم است با به کار بردن سیستم های نوین مدیریتی و اتکا بر نیروی انسانی متخصص و کارآمد خود با بروزکردن خدمات و فرآهم کردن محیط سالم و ایمن، ارتقاء کمی وکیفی محصولات، ضمن توسعه بازار و ارتقاء خدمات به مشتریان مانند مشاوره تخصصی و خرید مطمئن و ارزان  و کسب رضایت آنان برترین شرکت در زمینه  فروش انواع ژنراتور برق مانند دیزل ژنراتوردائم کار کشور باشد.

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور ولوو پنتا

دیزل ژنراتور ۱۰۰ کاوا سدک

مقالات مرتبط

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار به نسبت کارکرد هایی که دارد

لیستی از بهترین دیزل ژنراتور های دنیا با بازدهی بسیار بالا

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *