قیمت دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

دیزل ژنراتور ولوو دست دوم یا دیزل ژنراتور ولوو کارکرده در توان های بسیار متفاوتی در بازار ایران یافت می شوند که ما در این مقاله سعی کرده ایم قیمت دیزل ژنراتور ولوو دست دوم و مشخصات فنی آنها را در توان های موجود برای اطلاع شما بازدید کنندگان عزیز قرار دهیم . برای مشاهده قیمت دیزل ژنراتور دست دوم در برندها و سایزهای مختلف کلیک کنید.

بازدید کننده محترم می توانید با تماس با کارشناسان واحد ژنراتور از آخرین موجودی و قیمت دیزل ژنراتور ولوو دست دوم در توان مورد نیاز خود اطلاع پیدا کنید.

قیمت دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

فروش دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

فروش دیزل ژنراتور ولوو دست دوم به شرط سلامت و کارکرد در حضور مشتری بوده و طبق توافق با مشتری یا خریدار دیزل ژنراتور کارکرده، ساعت کار یا تعداد روز کارکرد گارانتی مورد توافق قرار می گیرد.

فروش دیزل ژنراتور ولوو دست دوم به صورت نقد بوده و معمولا قیمت یک ژنراتورها حدود نصف قیمت یک ژنراتور صفر و آکبند به حساب می آید.

نحوه تشخیص سلامت دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

در انتخاب و خرید یک دیزل ژنراتور ولوو دست دوم باید این نکته را مورد توجه قرار دهید، این که نباید از روی ظاهر سلامت آن را مد نظر قرار دهید.

یک ژنراتور ممکن است در شرایط بدی از نظر محیطی و جایگاهی که در آن قرار می گیرد قرار گرفته باشد و دچار رنگ پریدگی و یا زنگ زدگی شود ولی این را بدانید که اصل در انتخاب یک ژنراتور دسته دوم سلامت در کارکرد موتور، خروجی آمپراژ موتور، بی لرزش بودن موتور، نوسان ولتاژ استاندارد. کم نکردن آب و روغن موتور، خیس نبودن آب بندی بدنه از نظر نشتی روغن می باشد.

یادتان باشد در صورت نداشتن آگاهی و شناخت از دستگاهی به نام ژنراتور حتما با یک کارشناس جهت خرید مراجعه کنید.

نحوه تشخیص سلامت دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

فروش انواع دیزل ژنراتور کارکرده ( دست دوم ) در توان های مختلف در شرکت راد دیزل به همراه خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز انجام می گیرید لطفا جهت سفارش توان مورد نیاز خود با کارشناسان واحد فروش ژنراتور تماس بگیرید و در اسرع وقت پیشنهاد فنی و مالی خود را دریافت نمائید.

در انتخاب یک دیزل ژنراتور ولوو دست دوم به چه مواردی باید دقت کرد ؟

 • ساعت کارکرد
 • سال ساخت موتور ژنراتور
 • چک کردن روغن ریزی از کاسه نمد و متعلقات موتور
 • آمپر خروجی گرفتن از ژنراتور دست دوم یا با استفاده از دستگاه پاور
 • چک موتور در هنگام کار کردن از نظر بخار داشتن موتور و یا کم کردن آب و یا روغن
 • دانستن میل لنگ استاندارد بودن یا میل لنگ تراش خورده موتور ژنراتور دست دوم

کارشناسی قیمت دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

با مراجعه و تماس با شرکت راد دیزل شما می توانید از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید و در صورت لزوم و نیاز شما با مراجعه حضوری در جهت خرید و تهیه دیزل ژنراتور کارکرده ولوو مورد نیاز شما را راهنمایی کنیم.

کارشناسی قیمت دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

خرید دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و تحریم بسیاری از لوازم و ماشین آلان صنعتی و همچنین کم شدن موجودی انواع دیزل ژنراتور ولوو سبب شده که قیمت دیزل ژنراتور ولوو آکبند افزایش پیدا کند و بسیاری از صاحبان صنایع و یا مراکز تجاری یا مسکونی جهت تامین برق اضطراری یا برق اصلی خود رو به خرید دیزل ژنراتور ولوو دست دوم بیاورند که شرکت راد دیزل با موجود داشتن انواع دیزل ژنراتورهای کارکرده ولوو در کنار شما عزیزان می باشد جهت برطرف کردن نیاز مورد نیاز خود.

خرید دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

عوامل تاثیر گذار در قیمت دیزل ژنراتور ولوو کارکرده

 • سال ساخت
 • توان دیزل ژنراتور
 • ساعت کارکرد دیزل ژنراتور
 • داشتن کانوپی یا نداشن کانوپی
 • تعمیر شدن یا نشدن دیزل ژنراتور
 • موجود بودن لوازم یدکی دیزل ژنراتور
 • برند ژنراتور کوبل شده در دیزل ژنراتور