دیزل ژنراتور کامینز استمفورد و مشخصات فنی

دیزل ژنراتور کامینز استمفورد را به جرات می توان جز بهترین دیزل‌ ژنراتورهای دنیا دانست. این ژنراتور در مقایسه با دیگر ژنراتور های مشابه در بحث کیفیت قطعات و راندمان دارای رتبه بسیار عالی است. به دلیل تقاضای بالا از محصولات کامینز استمفورد این کمپانی شعب دیگری را در کشورهای مختلف تاسیس کرده تا بتواند نیازهای مشتریان خود را به خوبی پاسخ دهد. دیزل‌ژنراتور های این برد از محدوده توانی 8.8 تا توان 2660 KW یا از توان 11 تا توان 3325 کیلو وات و با فرکانس 50 HZ در بازار ایران موجود است. شما می توانید بر حسب نیاز خود از این دیزل ژنراتورها استفاده کنید.

دیزل ژنراتور کامینز استمفورد

دیزل‌ژنراتور کامینز استمفورد

دیزل ژنراتور

امروزه وابستگی زندگی انسان به برق بسیار زیاد است. یکی از مهم ترین راه حل ها برای زمان هایی که دسترسی به برق امکان پذیر نیست یا شبکه تحت فشار است و یا بنا به هر دلیل دیگری برق قطع است استفاده از دیزل ژنراتورها است. با توجه به گستره محصولات دیزل‌ ژنراتور کامینز استمفورد می توان از ان برای کاربردهای مختلف استفاده کرد. این ژنراتورها برای مصارف خانگی، هتل ها، بیمارستان ها، کارخانجات، کارگاه های صنعتی کوچک و… استفاده می شوند.

سوخت دیزل از بهترین و در دسترس ترین سوخت ها

سوخت دیزل از بهترین و در دسترس ترین سوخت ها

مشخصات فنی دیزل ژنراتور کامینز‌ استمفورد

دیزل ژنراتور های کامینز دارای مدل ها و سری های بسیار مختلفی است در تعداد محدودی از این مدل ها را بررسی می کنیم.

انواع دیزل ژنراتور کامینز استمفورد

انواع دیزل ژنراتور کامینز استمفورد

دیزل ژنراتور کامینز استمفورد‌ مدل X1.3-G2

دیزل ژنراتور مدل X1.3G2 کوپله شده با ژنراتور استمفورد است. این دیزل ژنراتور دارای یک سیستم خنک کننده بر پایه آب سرد است و توان خروجی این ژنراتور 8.8 KW است. این مدل از دیزل ژنراتور ها کوچک هستند.

توان اضطراری ژنراتور : 8.8 KW

توان اسمی: 8 KW

گاورنر موتور: الکترونیکی

سیستم تنفس ژنراتور: طبیعی

سیستم خنک کننده ژنراتور: آب سرد

ژنراتور: استمفورد

دیزل ژنراتور کامینز‌ استمفورد X2.5-G2

دیزل ژنراتور مدل X2.5G2  توانی معادل 22 کیلووات دارد. این ژنراتور به سیستم تنفس مجهز است.این دیزل ژنراتور دارای سیستم تنفس می باشد و با ژنراتور استمفورد انگلستان کوپل شده است.

توان اضطراری ژنراتور : 20 KW

توان اسمی: 22 KW

گاورنر موتور: الکترونیکی

سیستم تنفس ژنراتور: طبیعی

سیستم خنک کننده ژنراتور: آب سرد

ژنراتور: استمفورد

دیزل ژنراتور کامینز استمفورد 4BT

دیزل ژنراتور های سری B، به دو دسته ژنراتور های 4 سیلندر و 6 سیلندر تقسیم می شوند. دیزل ژنراتور  4BT دارای 4 سیلندر است و توان آن از 28 تا 44 متفاوت است.

دیزل‌ژنراتور کامینز‌ استمفورد 4BTA3.9-G3 (C38D5)

توان اضطراری ژنراتور: 30 KW

توان اسمی: 28 KW

گاورنر موتور: مکانیکی

سیستم تنفس: طبیعی

سیستم خنک کننده: آب سرد

ژنراتور: استمفورد

دیزل ژنراتور کامینز استنفورد 4BT3.3-G3 (C55D5)

توان اضطراری ژنراتور: 44 KW

توان اسمی: 40 KW

گاورنر موتور: الکترونیکی

سیستم تنفس: طبیعی

سیستم خنک کننده: آب سرد

ژنراتور: استمفورد

صدای دیزل‌ژنراتور کامینز‌ استمفورد

دیزل ژنراتورها به دلیل عملیات احتراق که در درون ان اتفاق می افتد دارای سر و صدای بسیار زیادی است. برای حل این مشکل از اتاقک یا کانوپی های عایق صدا استفاده می شود. این اتاقک ها موجب کاهش سروصدا تا میزان بسیار بالایی می شوند. کانوپی علاوه بر این که صدا را کاهش می دهد به زیبا سازی محیط کمک می کند. از همه مهم تر استفاده از کانوپی باعث امن شدن اطراف یک دیزل ژنراتور کامینز‌‌ استمفورد می شود.

مزایای دیزل ژنراتور کامینز‌ استمفورد

دیزل ژنراتور کامینز استنفورد از کیفیت بسیار بالایی در بین دیزل ژنراتورها برخوردار است. کیفیت قطعات کمک می کند این ژنراتور ها عمر طولانی داشته باشند و در محیط های باز بتوان به راحتی از آن ها استفاده کرد. دیزل‌ژنراتورها به دلیل سوخت دیزل بسیار محبوب هستند زیرا دیزل یک سوخت کم هزینه و در دسترس است. نگه داری سوخت دیزل از دیگر سوخت های فسیلی ایمن تر است. زیرا این سوخت به دمای بالاتری نسبت به بنزین و گاز برای شعله ور شدن نیاز دارد. شما می توانید بر حسب کاربرد و نیاز و با استفاده از اطلاعات موجود در کاتالوگ و دریافت مشاوره از متخصصان بهترین نوع ژنراتور را انتخاب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *