راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

قطعات موتور برق هیوندا و تعمير و خريد آن ها

موتور برق هیوندا برای تامین برق خودران دستگاه ها و ابزارهای مختلف طراحی شده است. این موتور برق را می توان در ساخت و ساز، تعميرات و همچنین در کلبه ها و خانه های روستایی استفاده کرد. یک موتور قدرتمند چهار زمانه تولید شده توسط هیوندا وظیفه عملکرد بهینه و کارآمد را بر عهده دارد. خنک سازی قطعات موتور برق هيوندا توسط هوا انجام و در نتیجه از بروز نقص جلوگیری می شود. این به شما امکان می دهد عمر مفید اين ژنراتور بنزینی را افزایش دهید. می توانید موتور برق هيوندا را با استفاده از استارت یا کلید دستی و همچنین در حالت خودکار فعال کنید. هنگامی که منبع تغذیه قطع می شود، یک سیستم ویژه به طور مستقل دستگاه را روشن می کند و شروع به تامین برق مصرف کنندگان می کند.

نمونه اي از موتور برق هيوندا

نمونه اي از موتور برق هيوندا

در واقع بايد گفت كه ژنراتورهای بنزینی و قطعات آن ها از جمله قطعات موتور برق هيوندا دسته مهمی از تجهیزات هستند که در مکان هایی که اغلب برق قطع می شوند یا اصلا منبع تغذیه متمرکز وجود ندارد، تقاضای زیادی دارند. پس در صورت مواجهه با مشکلات مشابه، متخصصان شركت رادديزل خرید اين ژنراتور را توصیه می کنند.

خدمات تعمير قطعات موتور‌برق

موتور برق هیوندا واقعا تجهیزات خوبی هستند. با این حال، مانند هر تجهیزات دیگری، با استفاده مداوم، هم خرابی های جزئی و هم خرابی کلي براي قطعات موتور برق هيوندا ممکن است رخ دهد. علاوه بر این، ژنراتور گاز به طور دوره ای نیاز به سرویس و تعویض مواد مصرفی – فیلترها، روغن ها و غیره دارد.

مركز تعميرات قطعات موتور برق خدمات کاملی برای نگهداری و تعمیر موتور برق بنزيني ارائه مي دهند که عبارتند از:

 • چك كردن موتور برق هيوندا
 • تعمیر موتور بنزینی، موتور برقی، تعویض مجموعه موتور
 • كنترل قسمت بنزینی ژنراتور، تعمیر قسمت الکتریکی ژنراتور
 • بررسي قطعات موتور برق هیوندا
 • تعویض آرمیچر، استاتور، ماژول ولتاژ.

خريد قطعات موتور برق هيوندا

خريد قطعات موتور برق هيوندا

 • عوض كردن میل لنگ، سیلندر، گروه پیستون (پیستون، رینگ پیستون و غیره)، میل لنگ، بلبرینگ میل لنگ
 • تعمیر و تعویض کنترل کننده سرعت، سوپاپ ها، پوشش سوپاپ
 • تعویض کاربراتور، مخزن سوخت، فیلتر هوا، فلایویل، ماژول جرقه زنی، شمع، روغن؛
 • تمیز کردن و تعمیر سیستم سوخت.
 • تعویض دکمه ها، کلیدها، سوکت ها، ولت متر، کنترل ها.
 • تعویض و تعمیر قاب، کمک فنر فریم، اهرم، قطعات بدنه، چرخ ها.
 • بازرسی فنی و نگهداری پیشگیرانه برای افزایش طول عمر ژنراتور بنزینی.

تمام کارهای فوق در مرکز تعميرات موتور برق انجام می شود. با حضور در مركز تعميرات در مورد تعمیر ژنراتور بنزینی هیوندا و همچنین هزینه قطعات موتور برق هيوندا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خريد قطعات موتور برق هیوندا

موتور برق هيوندا برای استفاده به عنوان منبع برق اضطراری یا دائمی برای ابزارها و دستگاه ها در مکان هایی با قطع برق یا عدم وجود شبکه مرکزی طراحی شده است. اكثر مدل هاي آن براي استفاده در سایت های ساختمانی، تاسیسات صنعتی و تجاری و در خانه مناسب هستند. شركت رادديزل به شما انواع ژنراتور بنزینی هيوندا را ارائه می دهد. موتور برق و قطعات موتور برق هيوندا بسيار قابل اعتماد است که برای سازماندهی برق پشتیبان برای یک خانه خصوصی، کلبه ها و غیره عالی است. موتور بنزینی هيوندا با استفاده از قطعات با کیفیت بالا از تولید کنندگان قابل اعتماد تولید می شود. استفاده از قطعات و اجزای مقاوم در برابر سایش، تاثیر مثبتی بر دوام و قابلیت اطمینان محصولات هیوندا دارد. شایان ذکر است که ژنراتور مصرف کمی از مواد سوختی دارد.

خريد موتور برق هيوندا از فروشگاه هاي معتبر

خريد موتور برق هيوندا از فروشگاه هاي معتبر

برخي از مدل هاي موتور برق هیوندا مجهز به مخزن سوخت 25 لیتری است. مصرف سوخت اقتصادی با این حجم به ژنراتور اجازه می دهد تا 15 ساعت کار کند. شركت رادديزل، سال ها است که به عرضه موتور برق و قطعات موتور برق هيوندا و همچنین سرویس ژنراتورهای بنزینی می پردازد. طبق همکاری با تامین کنندگان رسمی قطعات و با استفاده از تجربیات گسترده ای که متخصصان اين شركت به دست آورده اند، محصولات با کیفیت و ارزان را برای مشتری عرضه مي كند. اين شركت تنها  قطعات یدکی اصلی HYUNDAI را به فروش مي رساند که اين امكان را براي مشتريان فراهم مي كند كه تعمیرات را سریع و بدون هزینه اضافی انجام دهند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس