راهنمای خرید بهترین دیزل ژنراتور در ایران

 با قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز در بازار آشنا شوید.

قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز را می توانید از سایت های معتبر استعلام کنید. ژنراتور دوگانه سوز یکی از انواع دیزل ژنراتورهایی است که وظیفه آن تامین برق مصرفی می باشد. به طور کلی این گونه دیزل ژنراتورها با سایر موتور برق ها متفاوت هستند. به عبارت دیگر این دیزل ژنراتور برخلاف مدل های دیگر به صورت دوگانه سوز عمل می کند. موتورهای الکتریکی توانایی استفاده در سوخت مختلف را برای تولید و ایجاد برق دارند. به عنوان مثال این ژنراتورها یا مولد های دوگانه سوز به عنوان سوخت اولیه برای تولید نیرو از سوخت گاز و سوخت دیگر استفاده می کنند.

در مورد دیزل ژنراتور چه می دانید؟

قبل از اینکه در مورد قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز بحث کنیم بهتر می باشد در مورد آن اطلاعاتی به دست آورید. در طی چند سال اخیر استفاده از موتور برق برای تامین انرژی و نیروی مورد نیاز رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. به علاوه بیشتر افراد اقدام به تبدیل موتورهای بنزینی به موتورهای گازسوز کرده اند. تبدیل دیزل ژنراتور به ژنراتور گازسوز به دلایل مختلف انجام می گیرد که در ادامه در مورد آن بحث می کنیم. این دستگاه ها دارای یک سری مزایا و معایب نیز می باشند. دیزل ژنراتور با استفاده از سوخت معین نیروی برق مورد نیاز را تولید می کند. این دستگاه به نام های مختلف مانند ژنراتور و موتور برق شناخته می شوند. قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز را بر اساس یک سری پارامتر تعیین می کنند. از آنجایی که دیزل ژنراتور گاز سوز سبب کاهش هزینه های سوخت می شود مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت ژنراتور کوچک

با موارد تاثیر گذار در قیمت دیزل ژنراتور آشنا شوید.

موارد زیادی وجود دارند که تاثیر زیادی بر روی قیمت محصولات و خدمات می گذارند. این موارد می توانند قیمت محصولات را افزایشی یا کاهشی کنند. از جمله عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت می توان به ظرفیت سوخت اشاره کرد. دقت داشته باشید که مولدهای دوگانه سوز وابستگی زیادی به بنزین دارند بنابراین در این تجهیزات مخزن سوخت وجود دارد. مخزن سوخت تعبیه شده در این دستگاه ها ظرفیت های گوناگونی دارند.   طبیعتاً هر چقدر ظرفیت بالاتر باشد قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز نیز امکان دارد متفاوت تر باشد. مخزن هایی که دارای ظرفیت بالاتر هستند نیاز کمتری به شارژ مجدد سوخت دارند.

بنابراین موتورهای دیزلی که با ظرفیت های بالاتر عرضه می‌ شوند احتمال دارد قیمت بیشتری داشته باشند. فاکتور تاثیرگذار دیگر توان خروجی دستگاه می باشد. هر چه توان خروجی بالاتر باشد قیمت دستگاه نیز افزایش پیدا می کند. بنابراین در هنگام استعلام قیمت به این موارد توجه کنید. فاکتور مهم دیگر سطح سروصدایی می باشد که یک دستگاه هنگام فعالیت تولید می کند. انتخاب دستگاهی که کمترین صدا را ایجاد کند بسیار پر اهمیت تلقی می شود امروزه این تجهیزات در مدل های مختلف وجود دارند. این تجهیزات توان و عملکرد خوبی  داشته و به خوبی فعالیت می کنند.

دیزل ژنراتور کوچک

در مورد قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز چه می دانید؟

به طور کلی پارامترهایی که در قسمت بالا به آن ها اشاره کردیم تاثیر زیادی بر روی قیمت این تجهیزات می گذارند. علاوه بر این فاکتورهای دیگری نظیر لوازم یدکی، برند، ویژگی ها و خصوصیات دستگاه، نوع گاز مصرفی، کیفیت و اندازه دستگاه و غیره بر روی قیمت تاثیر گذار هستند. به عنوان مثال شاید ژنراتور گازی کوچک از ژنراتورهای بزرگتر اقتصادی تر باشد. این تجهیزات در مناطقی که امکان دسترسی به نیروی برق وجود نداشته باشد بسیار تاثیر گذار هستند. بعضی از برندها به دلیل ارائه کیفیت بهتر قیمت بیشتری دارند.

اگر برای استفاده محدود به این دستگاه نیاز دارید می‌ توانید به سراغ ژنراتور کوچک تر بروید. هرچند که قیمت دیزل ژنراتور دست دوم نسبت به مدل های نو کمتر می باشد. برای استعلام قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز بهتر است به مراکز معتبر مراجعه کنید. بنابراین قیمت این تجهیزات با توجه به نیاز شما از دستگاه تعیین می شود. اگر به سراغ تجهیزات با کیفیت تر بروید باید بودجه بیشتری در نظر بگیرید.

موتور برق بنزینی کوچک

با ویژگی های ژنراتورهای برق دوگانه سوز آشنا شوید.

این تجهیزات به دلیل آنکه تاثیر زیادی در صرفه جویی هزینه سوخت دارند سبب کاهش هزینه های شده و عملکرد اقتصادی دارند. از طرف دیگر این تجهیزات انعطاف پذیری بالایی داشتهدو کاربرد بهینه ای دارند. استفاده از این تجهیزات از آن جهت که دوگانه سوز هستند بسیار مهم تلفی می شود. به‌عنوان مثال درصورت در دسترس نبودن یک سوخت می توانید از سوخت دیگر بهره ببرید. به علاوه قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز کوچک تر نسبت به نمونه های دیگر متفاوت است. در هنگام قطع شدن یک سوخت، سوخت دیگر فعال می شود. این تجهیزات مناسب استفاده های تعیین شده هستند. از طرف دیگر هزینه های تامین گازوئیل را کاهش داده و از آنجایی که به صورت سوخت ترکیبی کار می کنند سبب کاهش آلایندگی می شوند. هر چند که سبب کاهش هزینه ها می شوند اما امکان دارد  موتور با استهلاک بیشتری مواجه شود.

ویژگی های موتور برق بنزینی

در مورد ژنراتورهای گازسوز چه می دانید؟

استفاده از دستگاه های گاز سوز از آن جهت که سوخت گاز در هر مکان در دسترس می باشد بسیار آسان می باشد. هرچند دستگاه های گازی به دلیل ایجاد سر و صدای زیاد آنچنان مورد توجه بعضی از افراد قرار نمی گیرند. در هنگام بررسی قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز به مدل و نوع برند دستگاه توجه کنید. دستگاه هایی که از دو سوخت متفاوت برای تولید برق استفاده می کنند نسبت به سایر دستگاه ها عملکرد متفاوت تری دارند.  در بعضی مواقع تامین گاز به راحتی امکان پذیر نمی باشد و از آنجایی که این تجهیزات علاوه بر سوخت گاز از سوخت دیگری استفاده کنند بسیار مهم تلقی می‌ شوند. ژنراتورهای برق دوگانه سوز یک راه حل برای مکان هایی است که در آنجا امکان تامین گاز برای استفاده از این تجهیزات وجود ندارد.

با معایب موتور ژنراتور دوگانه سوز آشنا شوید.

موتور ژنراتور دوگانه سوز به دو دسته تقسیم می شود. دوگانه سوز بودن این تجهیزات به این معنی نیست که به صورت همزمان از دو نوع سوخت استفاده می کنند. در هنگام استعلام قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز کیفیت را مدنظر قرار دهید. این تجهیزات به صورت همزمان از دو سوخت استفاده نمی کنند و فقط در زمان قطعی یکی از سوخت ها، سوخت دیگر کار را ادامه می دهد. هر یک از این تجهیزات برای سوخت مشخصی  تولید و طراحی می شوند. راندمان و عملکرد این تجهیزات اهمیت زیادی دارند. به طور کلی تغییر سوخت می تواند بر روی دستگاه تاثیر زیادی داشته باشد. بعضی از این تجهیزات دارای ماهیت کارکرد سریع و اضطراری هستند.

بنابراین این دستگاه ها در مکان هایی که از شبکه اصلی دور می باشند استفاده می شوند. هر چند که مدل های مختلف دیزل ژنراتور کاربرد بالایی دارند.  دقت کنید دیزل ژنراتورهای گاز سوز را نمی توانید در مکان های دیگر جا به جا کنید. بنابراین این مورد یکی از معایب این دیزل ژنراتورها می باشد. به طور کلی بهتر است در هنگام بررسی قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز بودجه را در اولویت قرار ندهید. علاوه بر پارامترها و فاکتورهای اشاره شده امکان دارد عوامل دیگری نظیر عوامل اقتصادی تاثیر زیادی در قیمت این محصولات داشته باشند.

مدار فعالیت و راه اندازی استارت دیزل ژنراتور ولوو

جمع بندی

در این مطلب در مورد دیزل ژنراتور دوگانه سوز و قیمت آن بحث کردیم. این تجهیزات برخلاف مدل های دیگر برای عملکرد و تولید برق از دو نوع سوخت استفاده می کنند. در این مطلب همچنین به فاکتورها و پارامترهای مهم در قیمت این تجهیزات اشاره کردیم.‌ فاکتورهایی نظیر برند و مدل دستگاه، اندازه و توان دستگاه، نوع عملکرد و نوع سوخت مصرفی و‌‌… بر روی قیمت تاثیر گذار هستند. البته میران سروصدا دستگاه نیز بر روی قیمت دیزل ژنراتور دوگانه سوز تاثیر گذار می باشد.

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور 100 کاوا ولوو

ژنراتور برق خانگی

مقالات مرتبط:

قیمت دیزل ژنراتور 1000kva

با قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا در بازارها آشنا شوید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *