لوازم دیزل ژنراتور

لوازم مصرفی دیزل ژنراتور را از کجا خریداری کنیم؟

دیزل ژنراتورها در اندازه های مختلف و با کاربردهای بسیار عرضه شده اند. این تجهیزات را در وسایل حمل و نقل زمینی، هواپیما، کشتی های اقیانوس پیما، صنایع و معادن و … به کار می برند. دیزل ژنراتور از اجزاء و قطعات مختلفی تشکیل شده و عملکرد صحیح هر بخش اهمیت زیادی دارد. این دستگاه کالایی ارزشمند بوده که حفظ و نگهداری آن برای حفاظت از سرمایه شما ضروری می باشد. استفاده از قطعات یدکی و مصرفی باکیفیت یکی از راه های اساسی برای بهبود عملکرد دستگاه به شمار می آید. در ادامه متداول ترین لوازم مصرفی دیزل ژنراتور و نحوه خرید آنها را معرفی می کنیم.

لوازم و قطعات مصرفی دیزل ژنراتور چیست؟

لوازم یدکی ژنراتور و قطعات جانبی آن نقش مهمی در عملکرد صحیح دستگاه شما دارند. با خرابی هر کدام از این قطعات، سایر تجهیزات نیز با مشکل مواجه شده و توقف کار دستگاه مورد انتظار است. برخی از لوازم مصرفی متداول این ژنراتورها عبارتند از:

  1. فیلتر

ورود ناخالصی و آلودگی ها، می تواند به دستگاه صدمه بزند. به منظور جلوگیری از ورود این مواد، فیلترهای متعددی اعم از فیلتر سوخت، روغن، هوا و آب در دیزل ژنراتورها استفاده می شوند. این لوازم مصرفی دیزل ژنراتور، مواد را به صورت خالص، به موتور دستگاه منتقل می کنند. برای افزایش قابلیت اطمینان و عملکرد تجهیزات، استفاده از فیلترهای باکیفیت بالا ضروری است. علاوه بر این، فیلترها را باید به صورت منظم تعویض کرد.

  1. روغن

روغن به قطعات دیزل ژنراتور کمک می کند تا عملکرد صحیحی داشته باشند و فرسوده نشوند. این ماده در بخش های متحرک موتور و اجزاء مکانیکی آن، به کار می رود. عدم تعویض به موقع روغن، آسیب به قطعات دستگاه و خرابی آن را به دنبال دارد. روغن در خنک کردن موتور، آب بندی پیستون ها و رفع آلودگی نیز موثر است.

لوازم مصرفی دیزل ژنراتور

لوازم مصرفی دیزل ژنراتور

  1. ضدیخ

در اثر احتراق سوخت در موتور دیزلی، دمای این قطعه به شدت افزایش می یابد. از این رو در این تجهیزات، یک سیستم خنک کننده تعبیه کرده اند. ضدیخ ماده ای است که در سیستم خنک کننده موتورها به کار می رود. این ماده، از یخ زدگی مایع خنک کننده جلوگیری کرده و نقطه جوش آن را افزایش می دهد.

  1. لرزه گیر

دیزل ژنراتورها هنگام کار ارتعاشات بسیاری ایجاد می کنند. به منظور کاهش انتقال این ارتعاشات به زمین و سطح زیر آنها، از لرزه گیر استفاده می شود. با توجه به وزن و ابعاد دستگاه، این لوازم مصرفی دیزل ژنراتور در انواع مختلفی عرضه شده اند. این قطعه در زیر دیزل ژنراتور و بر روی شاسی آن قرار می گیرد.

  1. مایع اگزوز

دود حاصل از یک دیزل ژنراتور، محتوی مواد سمی است. نصب سیستم اگزوز، به منظور مدیریت این مواد اهمیت بسیاری دارد. مایع اگزوز، ماده اصلی است که از ورود گازهای خطرناک تولید شده از موتور دیزل به محیط، جلوگیری می کند. به طور کلی این ماده بیشتر در کامیون های دیزلی به کار می رود. علاوه بر این، در ماشین آلات و تجهیزات دریایی و مزارع نیز کاربرد دارد.

خرید لوازم یدکی دیزل ژنراتور

خرید لوازم یدکی دیزل ژنراتور

بهترین تامین کننده لوازم مصرفی دیزل ژنراتور کدام است؟

از آنجایی که قطعات و مواد مصرفی دیزل ژنراتور نقش مهمی در کارکرد درست و بهینه آن دارند، بنابراین تهیه قطعات باکیفیت از الزامات است. راد دیزل، واردکننده و تامین کننده انواع قطعات و لوازم یدکی دیزل ژنراتور می باشد. این مجموعه بهترین خدمات را در زمینه فروش قطعات دیزل ژنراتور، به شما خریداران گرامی ارائه می دهد. با خرید از راد دیزل، از خدمات پس از فروش محصولات و پشتیبانی کارشناسان متخصص نیز بهره مند خواهید شد. به منظور خرید هر کدام از لوازم یدکی ژنراتور خود، با واحد ژنراتور این شرکت تماس بگیرید.

جمع بندی

لوازم مصرفی دیزل ژنراتور، از جمله تجهیزات ضروری و مهم برای کارکرد صحیح آن به حساب می آیند. صنایع بسیاری برای پیشبرد اهداف خود، به دیزل ژنراتورها و عملکرد آنها وابسته اند. اطمینان از عملکرد بهینه دیزل ژنراتور، به واسطه تعمیر و تعویض به موقع قطعات جانبی و خرید از تامین کننده ای معتبر، میسر می گردد. جهت خرید لوازم مصرفی معرفی شده در این مقاله و سایر تجهیزات دیزل ژنراتور، به راد دیزل مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *