فروش لوازم یدکی موتور ولوو

فروش انواع لوازم یدکی موتور ولوو پنتا ( فروش قطعات یدکی دیزل ژنراتو ولوو ) اصلی با مناسب ترین قیمت در شرکت راد دیزل نمایندگی ولوو در ایران جهت سفارش و خرید محصول مورد نیاز خود با کارشناسان فروش واحد ژنراتور تماس بگیرید و در اسرع وقت پیشنهاد مالی و فنی خود را دریافت نمائید.

فروش لوازم یدکی موتور ولوو

 

نمایندگی موتور ولوو دیزل

شرکت راد دیزل زیر مجموعه هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین نمایندگی ولوو دیزل ( ایران ) با ارائه انواع لوازم یدکی اصلی دیزل ژنراتور ولوو با مناسب ترین قیمت همواره در کنار مصرف کنندگان عزیز می باشد که با خیال آسوده قطعات یدکی موتور ولوو را خریداری نمایند.

 

فروش قطعات یدکی موتور ولوو

فروش قطعات یدکی موتور ولوو پنتا برای موتورهای ژنراتوری ولوو، لوازم یدکی موتور بیل مکانیکی ولوو، لوازم یدکی موتور لیفتراک ولوو در شرکت راد دیزل به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز انجام می پذیرد.

فروش قطعات یدکی موتور ولوو

 

قیمت لوازم یدکی ولوو

بازدید کننده محترم، قیمت انواع لوازم و قطعات یدکی دیزل ژنراتور ولوو با توجه به سال ساخت موتور و توان موتور دیزل ژنراتور و برخی از عوامل دیگر متغییر می باشد جهت اطلاع از موجودی و قیمت قطعات می توانید با کارشناسان واحد فروش بخش ژنراتور تماس بگیرید و با ارائه درخواست خود در کنار قیمت محصولات از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

 

لوازم یدکی دیزل ژنراتور ولوو

لوازم یدکی موتورهای دیزل ژنراتور ولوو در واقع مشابه هم در کشورهای مختلف تولید می شوند و بسیاری از آن ها را می توان برای هم استفاده کرد.

لوازم یدکی موتور ژنراتور ولوو در صورت اصل بودن دارای شماره فنی اصالت کالاست که می توان منبع این قطعات را مشخص کرد و با خیال آسوده از این لوازم استفاده کرد.

 

واشر سرسیلندر دیزل ژنراتور ولوو

واشر سر سیلندر ولوو از جنس کاغذ نسوز و آلیاژی از فلزات بوده که کار اصلی آن جدا کردن آب از روغن و در نقطه اتصال سیلندر و موتور را دارد که موجب آب بندی موتور ولوو می شود.

واشر سرسیلندر دیزل ژنراتور ولوو

سوپاپ موتور ولوو

سوپاپ موتور ولوو وظیفه انتقال دود به بیرون و انتقال هوا به درون سیلندر و همچنین وظیفه کمک به افزایش تراکم در سیلندر و محفظه سوخت را دارد.

واشر سرسیلندر دیزل ژنراتور ولوو

اویل پمپ ولوو

وظیفه پمپاژ روغن به درون محفظه های موتور را دارد که این کار را باید بر اساس یک فشار و دبی خاص بر اساس نیاز آن موتور انجام دهد. اویل پمپ یا پمپ روغن موتور ولوو که لوازم یدکی مهمی نیز محسوب می شود یک قطعه گران قیمت و واجب موتور ولوو می باشد که قابل تعمیر است و معمولا آن را تعمیر و استفاده می کنند.

اویل پمپ ولوو

واتر پمپ ولوو

پمپ آب موتورهای ولوو که فقط در موتورهای آب خنک وجود دارد و وظیفه اصلی آن خنک نگاه داشتن موتور است که خود دارای یک فشار و دبی مختص موتور و ژنراتور ولوو با توان های مختلف خود است. واتر پمپ ها در مسیر رادیاتور و خود موتور قرار می گیرند و با مکندگی خود موجب پاشش آب به درون جدارهای موتور می شوند.

واتر پمپ ولوو

یاتاقان دیزل ژنراتور ولوو

یاتاقان ها به نبودن روغن موتور بسیار حساس هستند و در صورت نبود روغن از بین رفته و به موتور آسیب شدیدی می زنند. که در نتیجه آن نیاز به باز شدن کامل موتور است که ناچارا هزینه بسیار زیاد خود را حاصل می شود.

یاتاقان دیزل ژنراتور ولوو

میل لنگ موتور ولوو

میل لنگ موتور ولوو در لوازم یدکی موتور ولوو یکی از قسمت های مهم با کد فنی مشخص خود است که با سال ساخت موتور و توان و کشور سازنده ی موتور باید در آن مشخص باشد.

میل لنگ موتور ولوو

شاتون موتور دیزل ژنراتور ولوو

شاتون موتور دیزل ژنراتور ولوو از جنسفولادی می باشد که وظیفه اصلی آن انتقال نیروی تولید شده موتور به میل لنگ است. درواقع شاتون ها از دو سر به دو قطعه متصل هستند از بالا به پیستون و از پایین به میل لنگ که با بالا و پایین رفتن در درون محفظه سیلندر موجب انتقال نیرو می شوند.

شاتون موتور دیزل ژنراتور ولوو

سنسور هوا موتور ولوو

سنسورهای هوا در موتور ولوو جز اجزا کارآمد موتور ژنراتور بوده که موجب می شود ترکیب میزان سوخت و هوا کنترل شده و این ترکیب موجب اشتعال و احتراق درست شود.

سنسور آب یا فشنگی آب دیزل ژنراتور ولوو

فشنگی آب یا سنسور آب موتور ولوو یکی از بخش های مهم موتور در تشخیص میزان درجه حرارت موتور است که موجب روشن شدن فن موتور و همچنین ماندگاری آب در بدنه موتور در هنگام داغی بیش از حد موتور می شود. فشنگی آب یا سنسور آب موتور ژنراتور در مقابل دمای بالای موتور حساس بوده و با افزایش نفوذ آب به داخل موتور و همچنین افزایش دور فن ژنراتور  موجب خنک شدن موتور ژنراتور می گردد.

پمپ انژکتور موتور ولوو

پمپ انژکتور موتور ولوو سوخت ارسالی از باک سوخت توسط پمپ سوخت را که به سمت سیلندر و محفظه احتراق می رود را در مسیر کنترل کرده و از طریق فشار بر روی سوخت و از طریق سوزن های انژکتور موجب پودر شدن گازوئیل شده و در نهایت پودر را با دبی و فشار مخصوص و حساب شده به سیلندر می پاشد.

پمپ انژکتور موتور ولوو

دینام و استارت موتور ولوو

موتور ژنراتورها برای استارت خوردن نیاز به یک قطعه به نام استارت دارند که دینام این استارت با برق های 12 ولت باطری و یا 24 ولت باطری روشن می شوند. برق ورودی برای موتور ها و توانهای متفاوت بسیار متغییر است.