راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

مقایسه و بررسی لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز

دسترسی به لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز ، اهمیت زیادی برای مشتریان دارد. موتور های برق تجهیزات پرکاربرد صنعتی هستند و انواع مختلفی دارند. از این جهت قیمت مدل های آن ها نیز با توجه به ویژگی های منحصر به فرد، متفاوت است. در ادامه چند مدل از بهترین موتور برق های دیزلی را معرفی می کنیم. همچنین عوامل موثر بر قیمت آن ها را نیز بررسی خواهیم کرد.

تنوع موتور برق های دیزلی و قیمت آن ها

موتور برق یا ژنراتور برق، اجزای پرکاربرد صنعتی هستند که اصلی ترین وظیفه آن ها، تولید برق است. موتوربرق ها متناسب با نوع سوخت مصرفی به دو دسته تقسیم می شوند. موتور برق های دیزلی، یکی از انواع ژنراتور های برق هستند که با گازوئیل فعالیت می کنند. این امر تاثیر چشمگیری در قیمت آن ها داشته است. امروزه برند های مختلفی نظیر کوپ، کاما، لانسین، هیوندا و … نسبت به تولید موتور برق های دیزلی اقدام کرده اند. در بین تمامی این برند ها، برند کوپ توانسته جایگاه نخست فروش موتور برق را به خود اختصاص دهد. به همین دلیل قیمت بیشتری نسبت به سایر برند ها دارد. در ادامه دو مدل از پرفروش ترین موتور های برق دیزلی سه فاز را از نظر ویژگی و قیمت، بررسی می کنیم.

لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز کوپ مدل KDF8500XE-3

موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500XE-3 از مدل های کاربردی ژنراتور برق در صنایع است. این مدل، برق سه فاز تولید می کند و قیمت بیشتری نسبت به موتور برق های تک فاز دارد. ولتاژ این موتور برق، 380 ولت است و می توانید متناسب با فعالیت خود، ولتاژ دستگاه را تنظیم کنید. یکی از عوامل تعیین کننده قیمت این مدل، مزیت های آن است.موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500XE-3 به سیستم تنظیم روغن مجهز است. به همین دلیل در صورتی که سطح روغن کم باشد، موتور روشن نخواهد شد. این مدل، دو پارت خروجی دارد و مصرف سوخت آن، 1.7 لیتر بر ساعت است. برای بررسی لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز مدل KDF8500XE-3 به سایت راد دیزل مراجعه کنید.بهترین مدل های موتور برق دیزلی

بهترین مدل های موتور برق دیزلی

موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000LXE-3 و ویژگی های آن

موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000LXE-3 شباهت بسیاری با مدل قبلی دارد. با این تفاوت که مصرف سوخت آن 0.7 لیتر بر ساعت است. این مدل به دلیل مصرف سوخت کمتر، قیمت بیشتری دارد. توان خروجی این مدل حداکثر 12.8 کیلووات است. همچنین می تواند برق مصرفی دستگاه های صنعتی 5.5 اسب بخار را تامین کند.  سیستم تنظیم ولتاژ نیز از دیگر مزیت های انحصاری این مدل است. در لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز، قیمت این مدل حدود ۱۰۰ میلیون تومان است. البته با توجه به نوسانات ارزی، قیمت آن نیز دستخوش تغییر می شود.

لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز و عوامل موثر بر آن

موتور های برق دیزلی به خودی خود قیمت بالایی دارند. اما عوامل متعددی نیز بر قیمت نهایی آن ها تاثیرگذار هستند. نوع و مدل موتور های برق بیانگر میزان ولتاژ و سوخت مصرفی آن ها است. از این جهت هرچه میزان سوخت مصرفی آن ها کمتر باشد، قیمت بیشتری دارند. کشور سازنده موتور برق ها نیز تعیین کننده قیمت آن ها هستند. به همین دلیل موتور برق های دیزلی ساخت آلمان و آمریکا، قیمت بیشتری نسبت به موتور برق های چینی دارند. کیفیت قطعات نیز از دیگر فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت موتور های برق دیزلی است. کیفیت و کارایی تابلو فرمانATS نیز تا حد چشمگیری قیمت موتور های برق را تغییر می دهد.

عرضه کننده انواع موتور برق های دیزلی

عرضه کننده انواع موتور برق های دیزلی

راد دیزل عرضه کننده موتور برق های دیزلی با بهترین قیمت

کیفیت، از فاکتور های مهمی است که در هنگام خریداری موتور برق باید به آن توجه کنید؛ زیرا که کیفیت پایین موتور برق، خسارت های جبران ناپذیری را به همراه دارد. از این جهت این تجهیزات صنعتی را حتما از نمایندگی های معتبر خریداری کنید. راد دیزل وارد کننده انواع موتور برق از برند های مطرح جهانی است. با مراجعه به وب سایت راد دیزل، می توانید از لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز مطلع شوید. همچنین می توانید از کارشناسان با تجربه راد دیزل برای خریداری بهترین نوع موتور برق، کمک بگیرید.

نتیجه گیری

لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز به عوامل مختلفی بستگی دارد. موتور های برق در مدل های مختلفی موجود هستند که این امر، در قیمت آن ها تاثیر می گذارد. ولتاژ و توان خروجی این تجهیزات نیز تعیین کننده قیمت آن ها هستند. هرچه توان خروجی موتور برق کمتر باشد، قیمت آن نیز کمتر خواهد بود. همچنین کیفیت قطعات و برند سازنده نیز، قیمت موتور های برق را دستخوش تغییرات گسترده ای می کنند.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس