مهم ترین نکات در خرید و فروش ژنراتور نیروگاهی

نیروگاه ها تاسیسات صنعتی هستند که برای تولید برق از ژنراتورهایی استفاده می کنند که انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند. پس می توان گفت که هر ماشینی که با انرژی مکانیکی، شیمیایی یا خورشیدی برای تولید انرژی الکتریکی کار می کند، می تواند به عنوان ژنراتور طبقه بندی شود. از نظر تاریخی می توان گفت که ژنراتورهای برق در سال 1831 توسط مایکل فارادی در انگلستان اختراع شدند. در آن مناسبت، فارادی سیستمی را ایجاد کرد که قادر به تولید انرژی الکتریکی از انرژی مکانیکی بود. شما می­توانید برای خرید انواع ژنرارتورها به بخش محصولات سایت مراجعه کنید و از فروش ژنراتور نیروگاهی با قیمتی ارزان هم بهره­مند شوید.

شرکت راددیزل، انواع ژنراتورهای دیزلی و گازی را با تکیه بر تجربه و توان علمی و عملی متخصصان کار آزموده در زمینه تولید برق در مقیاس صنعتی و نیروگاهی مطابق با استاندارهای جهانی، تامین می کند.

انواع ژنراتور نیروگاهی

فروش ژنراتور نیروگاهی و عملکرد آن به نوع منبع انرژی بستگی دارد. در ژنراتورهایی که از احتراق استفاده می کنند، گازوئیل، بنزین یا گاز طبیعی مورد نیاز است که با سوختن، انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. وقتی صحبت از تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی می شود، انواع زیر وجود دارد:

انواع ژنراتور ها و کارکرد متفاوت آن ها

  انواع ژنراتور ها و کارکرد متفاوت آن ها

ژنراتور سنکرون: این یکی از رایج ترین تجهیزات امروزه است و اصل آن تبدیل انرژی مکانیکی (یا چرخش) به انرژی الکتریکی است. عملکرد آن شبیه به ماشین جریان مستقیم است، زیرا هر زمان که حرکت و میدان مغناطیسی وجود داشته، ولتاژی وجود دارد که باید هدایت شود.

ژنراتور آسنکرون: که به عنوان ژنراتور القایی نیز شناخته می شود، از طریق جریان هایی کار می کند که می توانند سه فاز، دو فاز یا تک فاز باشند. سرعت چرخش آن برای عملکرد صحیح باید بالاتر از فرکانس همگام سازی باشد، چیزی که بسته به دستگاه متفاوت است و باعث افزایش فروش ژنراتور نیروگاهی می شود.

کاربرد مختلف ژنراتورهای نیروگاهی

کاربرد مختلف ژنراتورهای نیروگاهی

ژنراتور جریان مستقیم: تفاوت اصلی آن در جهت جریان برق برخلاف موتورهای جریان مستقیم است. آنها توسط یک نیروی مکانیکی به نام نیروی محرکه هدایت می شوند که می تواند توسط یک توربین بخار، یک موتور الکتریکی یا یک موتور دیزل تولید شود. در حال حاضر، پنج نوع مختلف ژنراتور DC وجود دارد که فروش ژنراتور نیروگاهی را بالا می برد.

فروش ژنراتور نیروگاهی با توجه به کارایی آن ها

قیمت انواع ژنراتور در نیروگاه ها با توجه به کارایی آن ها

بهترین مرکز فروش ژنراتور‌نیروگاهی

ژنراتورهای الکتریکی وسایلی هستند که انرژی مکانیکی، شیمیایی یا حتی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کنند. انرژی تولید شده توسط ژنراتورها می‌تواند برای تامین برق مدارهای الکتریکی مورد استفاده قرار گیرد.  انتخاب یک نیروگاه کوچک با توجه به هدف بهره برداری، قدرت، هزینه، نوع سوخت، نوع دینام، عملکرد و سایر ویژگی ها به ژنراتور نیروگاهی بستگی دارد.

شما می توانید یک ژنراتور الکتریکی را با توجه به چندین معیار انتخاب کنید، بر اساس نوع سوخت مانند گازوئیل، دیزل وگاز. هم چنین، قیمت ژنراتور به قدرت، سازنده، عملکرد آن بستگی دارد. ژنراتورهای نیروگاهی دستگاه های قدرتمند و اغلب صنعتی هستند که ابعاد و وزن قابل توجهی دارند. آن ها سوخت کمتری مصرف می کنند که کارکرد آنها را ارزان تر می کند. قدرت مدل صنعتی می تواند تا 3000 کیلو وات برسد. ژنراتورهای گازی با جذب گاز برق تولید می کنند. سوخت می تواند گاز طبیعی، پروپان، بوتان باشد و منحصراً برای مقاصد صنعتی استفاده می شود.

کارایی ژنراتور مهم ترین فاکتور در زمان خرید

کارایی ژنراتور مهم ترین فاکتور در زمان خرید

فروش ژنراتور نیروگاهی و ژنراتورهای اینورتر بالاترین کیفیت و جریان پایدار را بدون نوسانات برق تولید می کنند. آن ها بی صدا، مقرون به صرفه هستند و برای اتصال تجهیزات حساس استفاده می شوند. شرکت راددیزل طیف گسترده ای از ژنراتورهای نیروگاهی و قدرتمند را از تولید کنندگان پیشرو ارائه می دهد. قبل از خرید ژنراتور، ظرفیتی که برای تامین برق نیروگاه نیاز است باید بررسی شود. هم چنین، باید در نظر گرفته شود که ژنراتور برای چه اهدافی استفاده می شود تا بر این اساس بتوان بهترین ژنراتور را خریداری کرد.  در راددیزل می توانید انواع ژنراتور را با بهترین قیمت خریداری کنید. تمامی اقلام دارای گارانتی سازنده و ارسال سریع می باشند.

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور 200 کاوا سدک SDEC

دیزل ژنراتور 30 کاوا پرکینز

مقالات مرتبط

انواع ژنراتور نیروگاهی

انواع دیزل ژنراتورها بر اساس عملکرد

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *