موتور برق جیانگ دانگ

موتور برق جیانگ دانگ 8500 بهترین موتور در صنایع

موتور برق جیانگ دانگ 8500 یکی از انواع موتور برق های بنزینی است که با تولید صدای بسیار کم کاربرد زیادی در جهت تولید برق دارد. به طور کلی موتور برق یکی از دستگاه هایی می باشد که برای تولید برق انرژی مکانیکی را تبدیل به انرژی الکتریسیته می کند. این مولد الکتریکی بنزینی کیفیت بسیار بالایی دارد و در مدل های گوناگون تولید می شود. از مهمترین ویژگی و مزیت موتور برق بنزینی جیانگ دانگ می توانیم ذکر کنیم که در زمان پایین آمدن میزان روغن، موتور برق به صورت اتوماتیک خاموش می شود. یکی از پرکاربردترین انواع موتور برق از لحاظ سوخت موتور برق بنزینی می باشد.

مزیت های موتور برق جیانگ دانگ 8500

استفاده از موتور برق جیانگ دانگ مزیت های متعددی برای مصرف‌ کنندگان دارد. زیرا به علت اینکه این موتور برق با استفاده از اجزا و متریال های با کیفیت تولید شده طول عمر بسیار بالایی دارد. در واقع کیفیت بالا در ساخت موتور برق جیانگ دانگ یکی از مهمترین مزایای متعدد آن به شمار می‌ رود. از سوی دیگر این موتور برق ها به صورت استارتی و هندلی تولید شده اند.  لذا مصرف کنندگان برای خرید انواع موتور برق جیانگ دانگ دایره انتخاب گسترده تری دارند‌. دارا بودن سیستم کنترل ولتاژ یکی دیگر از مزایای این موتور برق ها محسوب می شود. همچنین وزن کم موتور برق جیانگ دانگ 8500 سبب شده تا جابجایی و حمل و نقل آن برای کاربران بسیار آسان و ساده باشد. اما یکی دیگر از مهمترین مزایای موتور برق جیانگ دانگ  که موجب شده مد نظر کاربران قرار بگیرد مصرف پایین سوخت آن است.

موتور برق جیانگ دانگ

مشخصات فنی موتور برق جیانگ دانگ

موتور برق جیانگ دانگ مدل 8500 دارای حداقل توان ۷ کیلو وات و حداکثر توان ۸.۵ کیلو وات می باشد. همچنین سیم پیچ آن تماما مسی است و از نوع موتور برق های تک فاز محسوب می شود. خروجی آمپر موتور برق جیانگ دانگ ۳۳ آمپر می باشد. این دستگاه دو وضعیت روشن خاموش شدن دارد که شامل هندلی و استارتی می باشد و سیکل استارت چهار زمانه دارد. همچنین از نوع موتور برق های بنزینی کم مصرف محسوب می شود که صدای کمی تولید می‌ کند. لذا هیچ آلودگی صوتی به وجود نمی‌ آورد و موجب آزار و اذیت مصرف کنندگان نمی‌ شود. حجم باک سوخت موتور برق جیانگ دانگ 8500  35 لیتر دارد و ساعت کارکرد استاندارد آن به طور طبیعی 7 ساعت می باشد. داشتن سیستم خنک کننده و ۱.۶ لیتر ظرفیت روغن و دستگیره و چرخ از جمله مزایای این موتور برق محسوب می شود.

آشنایی با موتور برق جیانگ دانگ

موتور برق جیانگ دانگ یکی از انواع مولد الکتریکی محسوب می‌ شود که موتور قدرتمندی دارد. به همین جهت طول عمر بسیار بالایی دارد و در طول زمان کم با مصرف صحیح خراب نمی شود. نوع موتور چهار زمانه در موتور برق جیانگ دانگ موجب شده تا این محصول مد نظر بسیاری از افراد قرار بگیرد. موتور برق جیانگ دانگ 8500 یکی از تجهیزات پرکاربردی است که در مکان‌ های نیمه صنعتی زمانی که به برق دسترسی ندارند مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این دستگاه انرژی الکتریکی را با کمترین مصرف سوخت تولید می کند. پارامتر های زیادی بر روی قیمت موتور برق جیانگ دانگ ۸۵۰۰ تاثیرات زیادی می گذارند. همچنین موتور برق جیانگ کاربرد بسیار زیادی در مکان هایی نظیر دامداری ها باغ ها و مکان های پرورش ماهی و در استخر های شنا دارد. می توان گفت که یکی از موتور برق های پرکاربرد محسوب می شود.

موتور برق جیانگ دانگ 3500

نکاتی مهم در انتخاب موتور برق جیانگ دانگ

یکی از این نکات مهم برای خرید موتور برق جیانگ دانگ 8500 توجه به مشخصات فنی این محصول است.  مشخصات فنی موتور برق جیانگ دانگ ۷۵۰۰ و ۸۵۰۰ با یکدیگر تفاوت زیادی دارد. لذا قبل از خرید حتما در این مورد تحقیق کنید. نکته بعدی برای خرید موتور برق جیانگ دانگ انتخاب نوع سیستم و روشن و خاموش شدن آن می باشد. این دستگاه سیستم هندلی و استارتی دارد. شما می توانید بر اساس سلیقه شخصی و میزان بودجه ای که برای خرید موتور برق در نظر دارید یکی از مدل های هندلی و استارتی را انتخاب نمایید. همچنین قبل از خرید موتور برق جیانگ دانگ 8500 از میزان صدایی که موتور برق تولید می‌ کند اطلاعات کاملی کسب کنید. از آنجایی که موتور برق جیانگ دانگ میزان صدای کمی نسبت به سایر مدل‌ های دیگر تولید می کند یک گزینه عالی محسوب می شود.

برترین موتوربرق‌های جیانگ دانگ

برترین موتوربرق‌های جیانگ دانگ

اجزای مهم موتور برق‌جیانگ دانگ

یکی از مهمترین اجزای موتور برق جیانگ دانگ موتور آن است. موتور در این دستگاه به عنوان قلب و مهمترین قسمت آن شناخته می شود که وظیفه بسیار مهمی را برعهده دارد. وظیفه موتور تامین انرژی مکانیکی می باشد. در واقع  موتور در موتور برق جیانگ دانگ 10000 انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. به همین دلیل می ‌گویند که هر چه میزان توان موتور دستگاه بالاتر باشد میزان انرژی الکتریسیته تولید شده در آن بیشتر است. سیستم سوخت یکی دیگر از اجزای موتور برق جیانگ دانگ 8500 می باشد که وظیفه سوخت رسانی را برعهده دارد. یکی دیگر از اجزای این دستگاه آلترناتور نام دارد که وظیفه تامین انرژی الکتریکی را به عهده دارد. هر یک از اجزای تشکیل دهنده موتور برق وظیفه مهمی دارند. لذا خرابی در هر یک از این اجزا کارکرد کلی دستگاه را با خطر مواجه می‌ کند.

شیوه استفاده و نگهداری از موتور‌برق جیانگ دانگ

برای استفاده از موتور برق جیانگ دانگ باید به نکات مهم توجه کنید. رعایت این نکات موجب بهبود عملکرد موتور و افزایش راندمان و طول عمر آن خواهد شد. همواره سعی کنید با توجه به توان موتور برق آن را در مکان مناسبی به کار بگیرید. همچنین با توجه به کارکرد استاندارد موتور برق جیانگ دانگ 8500 از آن کار بکشید. زیرا اگر در زمان طولانی تر از حد استاندارد این دستگاه استفاده کنید به موتور برق آسیب جدی وارد می کنید. همچنین نگهداری صحیح از موتور برق اهمیت بسیار بالایی دارد. به اضافه تعمیرات به موقع از قطعات آسیب دیده موتور برق بسیار حائز اهمیت است. لذا اگر متوجه آسیب در هر یک از قطعات موتور برق شدید تعمیر آن را به زمان طولانی موکول نکنید. در آخر اگر قصد انتخاب موتور برق برای به کارگیری بلند مدت را دارید از موتوربرق پربازده استفاده کنید.

موتور برق جیانگ دانگ

جمع بندی

موتور برق جیانگ دانگ یکی از مهمترین دستگاه هایی است که جهت تولید برق استفاده می شود. این محصول با استفاده از یکی از اجزای مهم آن که موتور می باشد قابلیت تولید برق را از طریق تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریسیته دارد. این مولد الکتریکی به علت کیفیت ساخت بالا موتور قدرتمند و وزن کم و حجم کوچکی که دارد مد نظر بسیاری از افراد قرار گرفته است. همچنین میزان صدای کمی که تولید می کند آن را جزء موتور برق های پر مصرف می کند. نحوه نگهداری و استفاده از موتور برق جیانگ دانگ اهمیت بسیار بالایی دارد. لذا همواره سعی کنید برای نگهداری و استفاده از آن نکات مهم را مد نظر قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موتور برق جیانگ دانگ 8500 به راددیزل مراجعه کنید.

 

محصولات مرتبط:

موتور برق کاما 5 کیلووات

موتور برق دیزلی 6 کیلووات کوپ

مقالات مرتبط:

با قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا در بازارها آشنا شوید

همه چیز درباره موتور برق جیانگ دانگ 7500 که باید بدانید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *