میل لنگ موتور ولوو

میل لنگ موتور ولوو

میل لنگ موتور ولوو پنتا محور اصلی انتقال قدرت به خارج از موتور است که با به گردش در آمدن از طریق نیروی اعمالی از سوی شاتو و پیستون قدرت تولید شده در موتور را از طریق شفت خروجی خود به بیرون انتقال می دهد. این برند میل لنگ دیزل ژنراتور یکی از گرانترین قسمت های لوازم یدکی موتور ولوو است که آن ها را تا نهایتا دو بار می توان تعمیر و تراش داد. میل لنگ موتور VOLVO در لوازم یدکی موتور ولوو یکی از قسمت های مهم با کد فنی مشخص خود است که با سال ساخت موتور و توان و کشور سازنده موتور باید در آن مشخص باشد.

میل لنگ موتور ولوو

فروش میل لنگ موتور ولوو

فروش انواع میل لنگ دیزل ژنراتور VOLVO در شرکت راد دیزل با مناسب ترین قیمت جهت سفارش محصول با کارشناسان واحد ژنراتور تماس بگیرید.

قیمت میل لنگ موتور ولوو

قیمت میل لنگ موتور دیزل ژنراتور ولوو پنتا بستگی مدل موتور و توان موتور دیزل ژنراتور و همچنین کشور تولید کننده موتور و همچنین به میزان درجه کیفیت این محصول بستگی دارد جهت اطلاع از قیمت این محصول با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

 

وظیفه میل لنگ دیزل ژنراتور  VOLVO چیست؟

  • انرژی خطی حاصل از حرکت بالا و پائین پیستون را به حرکت و قدرت دورانی تبدیل می کند.
  • اکثرا جنس میل لنگ VOLVO فولاد است، ارتعاشات میل لنگ را قطعه ای به نام فلایویل می گیرد.
  • میل لنگ قطعه ای فولادیست که به وسیله شاتون و یاتاقان به پیستون های درون سیلندر متصل است.

 

علت خراب شدن میل لنگ VOLVO

  • وجود آشغال در روغن
  • یاتاقان زدن در اثر سایش
  • عدم استفاده از روغن موتور مناسب

 

در مورد میل لنگ VOLVO بیشتر بدانیم

میل لنگ VOLVO که به صورت مستقیم به وسیله یاتاقان ها به شاتون و پیستون متصل است نیروی حاصل از سیلندر را که به صورت عمودی به آن وارد می شود را به صورت نیروی خطی تبدیل کرده و موجب  اعمال قدرت می شود.

میل لنگ ها در حال نوسان و گردش دارای ارتعاشات زیادی هستند که فلایول این ارتعاشات را کنترل کرده و تا حد زیادی خنثی می کند.

میل لنگ موتور VOLVO که کار آن انتقال نیروی تولید شده درون موتور به خارج موتور است به وسیله روش لنگ تراشی تولید شده و از جنس فولاد مقاوم است.

میل لنگ ژنراتور را می توان تا یک بار برای اورهال کردن تراش داد ولی از حالت استاندارد خارج می شود ولی می تواند خروجی قبلی خود را بدهد.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *