واتر پمپ موتور ولوو

واتر پمپ ولوو

قیمت واتر پمپ ولوو

قیمت واتر پمپ موتور ولوو به مدل دیزل ژنراتور و همچنین کشور تولید کننده دیزل ژنراتور و همچنین به میزان درجه کیفیت این محصول بستگی دارد جهت اطلاع از قیمت این محصول با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

 

واتر پمپ موتور ولوو

واتر پمپ موتور ولوو یا همان پمپ آب  موتور ولوو که فقط در موتورهای آب خنک وجود دارد و وظیفه اصلی آن خنک نگاه داشتن موتور است که خود دارای یک فشار و دبی مختص موتور و ژنراتور ولوو با توان های مختلف خود است. واتر پمپ ها در مسیر رادیاتور و خود موتور قرار می گیرند و با مکندگی خود موجب پاشش آب به درون جدارهای موتور می شوند. واتر پمپ های موتور ولوو دارای مارک های مختلف اصلی و فیک در بازار می باشد

 

واتر پمپ موتور ولوو

 

فروش واتر پمپ دیزل ژنراتور ولوو

فروش انواع پمپ آب دیزل ژنراتور ولوو در شرکت راد دیزل با مناسب ترین قیمت جهت سفارش محصول با کارشناسان واحد ژنراتور تماس بگیرید.

 

وظیفه پمپ آب موتور ولوو چیست؟

وظیفه پمپ آب موتور VOLVO این است آب درون موتور را به گردش درمی آورد و موجب خنک کردن اجزاء موتور و سیلندر می شود.

وظیفه پمپ آب موتور ولوو چیست؟

علت خراب شدن پمپ آب دیزل ژنراتور ولوو چیست؟

  • واتر پمپ ها دارای یک پروانه ی محرک آب هستند که مایع خنک کننده را به سمت اجزای موتور هدایت می کند.
  • درصورتی که آب یا مایع خنک کننده به صورت کامل و با سرعت متداول خود در درون موتور نگردد موجب داغی موتور می شود.
  • واتر پمپ VOLVO یکی از لوازم یدکی دیزل ژنراتور ولوو ( لوازم دیزل ژنراتور می باشد که خراب شدن آن صدمات جبران ناپذیری به دیزل ژنراتور وارد می کند).

 

در مورد پمپ آب دیزل ژنراتور ولوو بیشتر بدانیم

پمپ آب موتور ولوو  یکی از اجزای بسیار مهم دیزل ژنراتور می باشد که می تواند سلامت یک موتور را از نظر تغییرات دما کاری حفظ کنند. دیزل ژنراتور به علت قرار گرفتن در حالت سکون خود نیاز بسیار زیادی به عوامل خنک کننده دارد تا دچار سوختن موتور و واشر سر سیلند نشود.

این خنک کاریها به وسیله رادیاتور و فن صورت می گیرد که به صورت مستقیم نمی تواند عمل خنک کاری رو ادامه دهد و نیاز مبرم به یک نیروی محرک جهت انتقال آب به درون موتور و اجزای آن را دارد که این کار توسط واتر پمپ یا پمپ آب ژنراتور صورت می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *