راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

واشر سرسیلندر موتور ژنراتور

واشر سرسیلندر موتور ژنراتور به علت مواجهه در برابر حرارت های بالا دارای خواص نسوز بودن هستند البته این مقاومت در مقابل درجه حرارت بالا کاملا با ثبات نبوده و همیشگی نیست و می سوزند. اما چیزی که موجب سوخته نشدن آن ها می شود چک همیشگی آب و روغن موتور است تا همیشه در موتور به اندازه لازم موجود باشند.

واشر سرسیلندر موتور ژنراتور

فروش واشر سرسیلندر موتور ژنراتور

فروش واشر کامل موتور ژنراتور برق در شرکت راد دیزل با مناسب ترین قیمت جهت سفارش محصول با کارشناسان واحد ژنراتور تماس بگیرید.

وظیفه واشر سر سیلندر موتور چیست؟

واشر سر سیلندرها که از جنس فلز و پنبه ی نسوز و برخی مواد دیگر ساخته شده اند بین سیلندرو بلوک سیلندر موتور قرار گرفته و موجب آب بندی اجزا می شوند.

علت خرابی واشر سرسیلندر

قیمت واشر سرسیلندر موتور ژنراتور

قیمت واشر سرسیلندر ژنراتور برق به مدل موتور و توان موتور دیزل ژنراتور و همچنین کشور تولید کننده دیزل ژنراتور و همچنین به میزان درجه کیفیت این محصول بستگی دارد جهت اطلاع از قیمت این محصول با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

در مورد واشر سرسیلندر ژنراتور بیشتر بدانیم

چنانچه دمای موتور بیش از حد مجاز بالا رود واشر دفرمه شده که واشر زدن یا سوختگی واشر گفته می شود که موجب قاطی شدن آب و روغن موتور می شوند.

واشر سر سیلندر و واشر زیر سیلندر از جنس پنبه نسوز و فولاد و فلز می باشد که مقاومت بالایی در مقابل فشار و حرارت زیاد حاصل از فعالیت موتور را دارد.

کلمه واشر زدن یا واشر سوزاندن یعنی همان از فرم خارج شدن واشر است که موجب می شود آب بندی بین اجزای موتور از بین رود و موتور آب روغن قاطی کند.

در مورد واشر سرسیلندر ژنراتور بیشتر بدانیم

برخی از برندهای موجود در شرکت راد دیزل :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *