چرا باید از ژنراتور گازی دائم کار کوچک استفاده کرد؟

ژنراتور گازی قطعه ای از تجهیزات است که گاز را برای تولید برق می سوزاند. ژنراتورهای گازی را می توان در اندازه های مختلف مشاهده کرد که به راحتی در فروشگاه های تجهیزات صنعتی در دسترس هستند. بسیاری از فروشگاه ‌ها ژنراتور گازی دائم کار کوچک را عرضه می‌ کنند و اندازه‌ های بزرگ ‌تر برای شرکت‌ هایی در دسترس هستند که در نصب، نگهداری و تعمیر ژنراتور تخصص دارند. همچنین امکان ساخت یک ژنراتور گازی سفارشی برای کاربرد های بسیار خاص، مانند تامین برق پایدار برای یک بیمارستان در هنگام خاموشی وجود دارد.

راددیزل بزرگ ترین واردکننده و تامین کننده تجهیزات دیزلی است که ارائه خدمت به مشتریان را هدف و رسالت خود می داند که بهترین محصولات همراه با استانداردهای روز دنیا را عرضه می کند.

دیزل ژنراتورهای گازسوز مختلفی در بازار وجود دارد

دیزل ژنراتورهای گازسوز مختلفی در بازار وجود دارد

منبع سوخت ژنراتور گازی دائم کار کوچک چیست؟

سوخت استفاده شده در ژنراتور گازی دائم کار کوچک متفاوت است. بنزین، پروپان، گاز طبیعی و سایر گازها می توانند در یک ژنراتور گازی دائم کوچک استفاده شوند. این ژنراتور از سوخت برای تولید انرژی مکانیکی استفاده می کند که به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. مقدار انرژی تولید شده توسط ژنراتور به اجزاء و مقدار سوخت مصرفی بستگی دارد. اندازه همچنین می تواند یک عامل محدود کننده باشد، زیرا هرچه ژنراتور کوچک تر باشد، انرژی کم تری می تواند تولید کند.

کاربرد ژنراتور گازی دائم کار کوچک

استفاده متداول از ژنراتورهای گازسوز به عنوان منبع تغذیه پشتیبان است. هنگامی که شبکه برق کار نمی کند یا در دسترس نیست، می توان از ژنراتور گازی دائم کار کوچک برای تامین بخشی از توان مورد نیاز یک سازه یا استفاده کرد. بسیاری از شرکت‌ ها این نوع ژنراتورهای گاز را به عنوان تجهیزات ضروری فهرست می‌کنند، زیرا در صورت قطعی برق به منبع قابل اعتماد برق نیاز دارند تا بتوانند کارهای خود را حفظ کنند. این امر به ویژه در شرکت هایی که تجهیزات خود را مدیریت یا از سیستم های کامپیوتری برای کار استفاده می کنند صادق است.

ژنراتور گازی دائم کار کوچک با اندازه کوچک یا متوسط ​​نیز می تواند به عنوان منبع برق اولیه در مناطقی که برق در دسترس نیست استفاده شود. برخی از کاربردهای دیگر عبارتند از: در کار مزرعه، که در آن ژنراتور برای رساندن برق به محل روستایی استفاده می شود. یک ژنراتور گاز دائم  قابل حمل می تواند برای تامین انرژی مورد نیاز خانه کافی باشد. با این حال، برای یک ساختمان اداری، جامعه و بیمارستان، یک سیستم سفارشی باید نصب شود تا نیازهای انرژی را برآورده کند، به خصوص اگر مردم به ویژگی هایی مانند منابع تغذیه اضطراری نیاز دارند.

چگونه ژنراتور ژنراتور گازی دائم‌کار کوچک مناسب را انتخاب کنیم؟

هر زمان که قرار است محصولی را خریداری کنیم، به دنبال این هستیم که بفهمیم آیا این محصول به شهرهایمان خدمات می‌دهد یا خیر، وقتی با مولدهای انرژی سروکار داریم، فرض باید یکسان باشد. بنابراین اولین قدم این است که دقیقاً نوع باری که توسط ژنراتور دائمی کوچک تغذیه می شود و تعداد وسایل یا ماشین هایی که نیاز به انرژی ثابت خواهند داشت، بدانیم تا در موارد خرابی یا قطعی غیرمنتظره در شبکه برق، ژنراتور گازی دائم کار کوچک همه چیز را در حال اجرا نگه دارد. پس درک نحوه عملکرد هر ژنراتور برای انتخاب درست مهم است.

برند های مختلفی دیزل ژنراتور گازسوز را عرضه می کنند

برند های مختلفی دیزل ژنراتور گازسوز را عرضه می کنند

نکات پایانی

ژنراتور گازی دائم کار کوچک به راحتی برای کاربرد های تولیدی استفاده می شوند و سازگار هستند، که نشان دهنده سوخت پاک تر و ارزان تر، با کمترین انتشار آلاینده ها به محیط است. ژنراتور گازی دائم‌کارکوچک این مزیت را دارد که نیازی به ذخیره سوخت ندارد، زیرا آن ها توسط تاسیسات محلی تامین می شوند. با این حال، این ژنراتور گازی نباید در محیط ‌های بحرانی مانند بیمارستان‌ ها و کارگاه ‌های ساخت‌ وساز بزرگ استفاده شود، زیرا در معرض گازرسانی پیش‌بینی‌نشده مانند خرابی منبع یا پارگی لوله است. همان طور که می بینید، انتخاب نوع ژنراتور به هدف و شرایط کاری موجود بستگی دارد.  شایان ذکر است استفاده از ژنراتور گازی دائم کار کوچک نگرانی در مورد ذخیره سازی شرکت را دور می کند.

دیزل ژنراتور گازی را با توجه به نیاز خود باید خریداری کرد

دیزل ژنراتور گازی را با توجه به نیاز خود باید خریداری کرد

 

محصولات مرتبط

ژنراتور گازسوز 800 کاوا کاترپیلار 

ژنراتور گازسوز 1100 کاوا کاترپیلار 

مقالات مرتبط

آنچه برای شناخت ژنراتور گازی دائم کار کوچک لازم است

بررسی ژنراتور گازسوز دائم کار از نظر قیمت

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *