قیمت ژنراتور گازسوز 800 کاوا کاترپیلار

آشنایی با ژنراتور کاترپیلار

ژنراتور کاترپیلار یکی از تجهیزات تولید برق می باشد که برای کسب و کار های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. موتور که یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده انواع ژنراتور محسوب می شود قدرت زیاد و طول عمر بالایی دارد. به همین جهت می توان گفت یکی از مهمترین مزایای ژنراتور‌ های کاترپیلار‌ داشتن موتور قدرتمند با طول عمر مفید است. این مدل ژنراتور به علت دارا بودن کارایی بالا و مدل های مختلف که سبب شده تا در کسب و کار های کوچک هم مورد استفاده قرار بگیرد مد نظر خریداران قرار می گیرد. حجم کوچک دیزل ژنراتور‌ های کاترپیلار‌ موجب شده تا فضای زیادی را اشغال نکنند.

با ژنراتور کاترپیلار و کاربرد آن آشنا شوید

انواع ژنراتور های کاترپیلار جهت تامین برق مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات توانایی زیادی در تولید برق در انواع پروژه های صنعتی دارند. به همین جهت با ژنراتور های کوچک بسیار متفاوت هستند. راحتی استفاده از دیزل ژنراتور‌ های کاترپیلار‌ یکی از مهمترین مزیت های این تجهیزات محسوب می شود. همچنین هزینه نگهداری از دیزل ژنراتور‌ های کاترپیلار‌ بسیار مقرون به صرفه است. این ژنراتور ها از سوخت دیزل و یا همان گازوئیل جهت کارکردشان بهره می‌ گیرند. لذا مصرف سوخت شان بسیار مناسب می باشد.

دیزل ژنراتور کاترپیلار مدل های گوناگونی دارد که از لحاظ سوخت با یکدیگر متفاوت هستند. ژنراتور گازی کاترپیلار یکی از انواع مختلف این ژنراتور ها محسوب می شود. اما محبوب ترین مدل های ژنراتور‌ های کاترپیلار‌ ژنراتور دیزلی می باشد. هزینه نگهداری از دیزل ژنراتور‌ های کاترپیلار‌ به این دلیل پایین است که دارای سیم جرقه و یا شمع نیستند. لذا جهت روشن شدن نیاز به سیم جرقه ندارند.

قیمت ژنراتور گازسوز 2250 کاوا

مشخصات و ویژگی های ژنراتور های کاترپیلار

از دیزل ژنراتور‌ های کاترپیلار‌ در مکان های صنعتی، پروژه‌ های عمرانی و تجهیزات ساختمانی، در صنعت معدن و صنعت نفت و گاز و سایر مکان های دیگر نیز استفاده می کنند. قدرت ژنراتور کاترپیلار بسیار بالا است. همچنین دارای اجزا و قطعاتی نظیر سیستم ورودی هوا و تصفیه کننده هوا که در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد، سیستم کنترل دیجیتال سیستم خنک کننده، ترموستات، سیستم اگزوز و سوخت و پمپ انتقال سوخت، سیستم کنترل گشتاور، فیلتر سوخت،  فشارسنج، خنک کننده روغن، فیلتر روغن، کنترل کننده دمای آب، سیستم حفاظت از خاموش شدن و پمپ روغن و غیر است.

هر یک از اجزا و قطعات کاربرد بسیار زیادی در عملکرد این دستگاه دارند. لذا اگر یکی از این قطعات آسیب ببیند کارکرد کلی دستگاه‌  را با مشکل مواجه می‌ کند. قیمت دیزل ژنراتور‌ کاترپیلار‌ به عوامل گوناگونی بستگی دارد. زیرا پارامتر های زیادی بر روی قیمت ژنراتور کاترپیلار تاثیرات مستقیمی دارند که شامل مدل های مختلف دیزل ژنراتور و نوع سوخت آن هستند.

نکاتی جهت خرید انواع ژنراتور های کاترپیلار

برای خرید ژنراتور‌ گازی کاترپیلار‌ و دیزل ژنراتور باید نکات مهمی را مد نظر قرار دهید. اولین نکته توجه به این موضوع است که شما قصد استفاده از دیزل ژنراتور را در چه مدت دارید. آیا می خواهید به صورت پیوسته از آن استفاده نمایید. نکته بعدی دانستن قیمت دیزل ژنراتور می باشد. این محصولات بر اساس پارامتر های گوناگون قیمت های متغیری دارند.‌

لذا شما باید با توجه به مشخصات فنی و پارامتر های تاثیرگذار از قیمت انواع ژنراتور کاترپیلار آگاه شوید. شما با در اختیار داشتن اطلاعاتی که در مورد خرید انواع ژنراتور‌ های کاترپیلار‌ می توانید خریدی موفقیت آمیز داشته باشید. نکته بعدی توجه اندازه و ابعاد فیزیکی دیزل ژنراتور است. اگر شما قصد خرید دیزل ژنراتور قابل حمل و نقل را دارید باید به ابعاد آن توجه زیادی داشته باشید.

قیمت ژنراتور گازسوز 1100 کاوا کاترپیلار

جمع بندی

ژنراتور‌ های کاترپیلار از تجهیزاتی می باشند که جهت تولید برق در کسب و کار های بزرگ و کوچک و صنایع مختلف نظیر پروژه های عمرانی، صنعت معدن، نفت و گاز و غیره استفاده می‌ شوند. این تجهیزات مهم دارای طول عمر بالا و قدرت زیاد و موتور قدرتمند هستند و از سوی دیگر در مدل های گوناگونی تولید شده‌ اند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانید از راددیزل استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *