راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

رهایی از شر قطعی برق با خرید ژنراتور مناسب

خرید ژنراتور

با توجه به محل زندگی شما ممکن است به دلایل مختلفی قطعی برق را تجربه کنید. قطع برق اغلب ساعت ها، روزها یا حتی هفته ها طول می کشد و در صورت عدم آمادگی می تواند هزینه بر باشد. طوفان ها و گردباد ها می توانند سیستم منبع تغذیه ما را مختل کنند؛ اما فقط آب و هوای بد نیست که می تواند چراغ ها را خاموش کند. حیوانات کنجکاو، تصادفات اتومبیل، خطای انسانی و خرابی تجهیزات نیز می توانند باعث خاموشی شوند. خرید ژنراتور یکی از روش های تامین انرژی مورد نیاز در هنگام قطعی برق است.

علاوه بر قطعی برق، اگر شما از جمله افرادی هستید که کمپ کردن در طبیعت، بخش جدا نشدنی زندگیتان است باید به فکر تامین برق مورد نیاز خود در کمپینگ باشید. ژنراتورهای خانگی در اندازه ها و سبک های مختلف تولید می شوند. ژنراتورها می‌ توانند در طیف وسیعی از مدل‌ های کوچک تا مدل های بزرگ تر تولید شوند. مدل های کوچک انرژی چند وسیله شخصی را تامین می کنند در حالی که مدل های بزرگ تر قادر به تامین برق مورد نیاز تمام خانه هستند.

ژنراتورها می توانند عملکرد اضطراری را به درستی انجام داده و برق خانه را به خوبی تامین کنند.ژنراتورها می توانند عملکرد اضطراری را به درستی انجام داده و برق خانه را به خوبی تامین کنند.

برای چه نیازی اقدام به خرید ژنراتور می کنید؟

مهم ترین گام برای یافتن ژنراتور مورد نیاز، تعیین نیاز های استفاده استفاده از ژنراتور و شناسایی نحوه استفاده از آن است. این موارد استفاده را در نظر بگیرید:

خانه:

  • تامین برق وسایل ضروری و چراغ ها
  • تامین برق وسایل حفاظتی و پمپ ها
  • تامين برق کل خانه
  • تامین برق پشتیبان برای قطعی های کوتاه مدت
  • تامین برق پشتیبان برای قطعی های بلند مدت

خرید ژنراتور برای محیط کار:

  • تامین برق کامپیوترها، شبکه ها و تلفن های ضروری
  • تامين برق موقت برای ابزار ها و چراغ ها
  • تامین برق پشتیبان برای قطعی های کوتاه مدت

تفریح:

  • چادر زدن
  • قایقرانی

اگر قطع برق یکی از نگرانی های دائمی شما است یک ژنراتور خانگی یا آماده به کار بخرید

خرید ژنراتور آماده به کار و نصب آن به صورت دائمی، حفاظت از برق پشتیبان و آرامش خاطر را برای خانواده یا کسب و کار شما در هنگام قطع برق فراهم می کند. این ژنراتور با پروپان مایع یا گاز طبیعی کار می کند، در صورت نیاز به طور خودکار کار می کند و در صورت عدم نیاز خاموش می شود. خرید ژنراتور آماده به کار می تواند تقریبا برق کافی برای تمام نیاز های شما از جمله گرمایش یا سرمایش، روشنایی و پخت و پز را  به طور همزمان تامین کند. نیازی به سوخت دستی یا راه اندازی نیست و می توانید نیاز به سیم های جانبی را از بین ببرید. این ژنراتورها فقط برای پشتیبان‌ گیری از مدارهای ضروری یا پوشش کامل خانه‌ ها و مشاغل بزرگ در دسترس هستند.

یک زنراتور خانگی یا آماده به کار بدون نیاز به اتصالات جانبییک زنراتور خانگی یا آماده به کار بدون نیاز به اتصالات جانبی

اگر عاشق طبیعت و کمپینگ هستید خرید ژنراتور قابل حمل را فراموش نکنید

ژنراتور قابل حمل گزینه‌ای عالی برای تامین برق موقت است. بسیاری از ژنراتورهای قابل حمل با بنزین یا پروپان تغذیه می شوند، در حالی که سایر ژنراتورها با انرژی خورشیدی کار می کنند. مدل ‌هایی که با سوخت کار می کنند هنگام استفاده، مونوکسید کربن منتشر می‌ کنند، بنابراین هرگز نباید آن‌ها را در داخل خانه یا نزدیک پنجره‌ها و درها استفاده  کنید. با این حال، مدل ‌های خورشیدی با باتری در داخل یا خارج از خانه ایمن هستند.

تصویری از یک ژنراتور قابل حملتصویری از یک ژنراتور قابل حمل

خرید ژنراتور ۲۰۰۰ وات بهتر است یا ۵۰۰۰ وات؟

دستگاه های مختلف به قدرت متفاوتی نیاز دارند، بنابراین هنگام تصمیم ‌گیری به این موضوع توجه کنید. به عنوان مثال، یک ژنراتور ۲۰۰۰ وات می تواند یک قهوه ساز، لپ تاپ و یک تلویزیون LED را تغذیه کند، اما ممکن است نتواند همزمان کار دیگری را انجام دهد. از طرف دیگر، یک ژنراتور ۵۰۰۰ واتی می ‌تواند یک قهوه‌ ساز، لپ ‌تاپ، تلویزیون و اجاق توستر را تغذیه کند و همچنان ظرفیت چند مورد دیگر را دارد. برای تعیین اینکه یک ژنراتور مناسب نیاز شما است یا نه ؟ و برای خرید ژنراتور با مشخصات مناسب؛ مطمئن شوید که کل توان مورد نیاز دستگاه ها از ظرفیت ژنراتور بیشتر نباشد. اگر از دستگاهی با موتور الکتریکی استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که ژنراتور می ‌تواند وات راه ‌اندازی دستگاه را علاوه بر نیازهای برق سایر موارد متصل، در خود جای دهد.

قطعی برق ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. برای خرید ژنراتور حتما باید نیازهای خود و میزان مصرف برق تجهیزات را در نظر بگیرید تا بتوانید یک خرید مناسب و بدون دردسر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس