راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

بررسی اندازه مناسب دیزل ژنراتور

اندازه مناسب دیزل ژنراتور

مقدمه

اندازه مناسب دیزل ژنراتور برای تعیین بهترین گزینه های مرتبط با برنامه ریزی دقیق و حسابرسی کامل برنامه شما ایجاد شده است. صرف وقت برای تجزیه و تحلیل تجهیزات مورد استفاده در حین کار، منجر به تولید یک ژنراتور کارآمد و قابل اعتماد می شود که در مواقع ضروری، قدرت حیاتی را تأمین می کند. در این جا به منظور آشنایی بیشتر با این سیستم، لازم است ادامه مطلب را بررسی کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در این حوزه کسب کنید.

بررسی دیزل ژنراتوربررسی دیزل ژنراتور

نکات موثر درباره اندازه مناسب دیزل ژنراتور

در بررسی اندازه مناسب دیزل ژنراتور، چه تولید برق اصلی باشد یا تولید برق پشتیبان، اولین سوالی که باید پرسید این است که با این ژنراتور باید چه کار کنم؟ هدف این است که دریابید چه قطعاتی از تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی این سیستم را دارید. مجموعه ای از دستگاه ها و ابزارهایی را که برای کار با آن ها نیاز دارید همراه با میزان وات مورد نیاز برای راه اندازی و اجرای هر یک از تجهیزات را تهیه کنید. بسیاری از این اطلاعات را می توان در کتابچه راهنمای مالک تجهیزات، بر روی صفحات نصب شده روی تجهیزات یا با کمک برقکار یافت.

در بررسی اندازه مناسب دیزل ژنراتور برای ژنراتورهای پشتیبان، کلید نهایی، تعیین نیازهای حیاتی شما است. صرف نظر از این که نیاز به نیروی اولیه یا پشتیبان دارید، به سادگی ولتاژ مورد نیاز خود را بررسی کنید.

آمادگی لازم جهت برنامه ریزی و بررسی اندازه مناسب دیزل ژنراتور

یک اشتباه رایج هنگام بررسی اندازه مناسب دیزل ژنراتور، خرید یک دستگاه بسیار بزرگ می باشد. استفاده از ژنراتور با بار بسیار سبک می تواند منجر به آسیب جدی و ناکارآمدی آن شود. هر زمان که ژنراتور در حال کار است، شما باید حداقل از 35٪ قابلیت های بار آن استفاده کنید. اکثر افراد معمولاً با مشکلاتی روبرو می شوند که مشتری می گوید در آینده نزدیک تجهیزات اضافه می گردد، اما این به اندازه کافی سریع اتفاق نمی افتد و ژنراتوری که به تازگی خریداری کرده اند ناگهان خراب می شود و آسیب می بیند. از طرف دیگر، شما مطمئناً مولد کوچکی برای حمل بار را نمی خواهید. این می تواند همراه با آسیب به تجهیزات شما، به مولد خسارت وارد کند.

علاوه بر این، بارگذاری بیش از حد ژنراتور باعث آتش سوزی الکتریکی و خرابی در تولید می شود. بنابراین، هنگام مقیاس بندی برای بررسی اندازه مناسب دیزل ژنراتور لازم است تا خرید ژنراتور بزرگ تر را در نظر بگیرید، به شرطی که حداقل بار شما به 35٪ از قابلیت بار ژنراتور برسد.

اندازه دیزل ژنراتوراندازه دیزل ژنراتور

عوامل موثر در بررسی اندازه مناسب دیزل ژنراتور

یکی از ملاحظات اصلی در بررسی اندازه مناسب دیزل ژنراتور که باید از آن آگاه باشید، شناسایی نوع بار یا ترکیبی از بارهایی است که به دنبال آن هستید. این امر به تشخیص اینکه آیا هر یک از تجهیزات یک بار استفاده می شود یا خیر، برمی گردد. بارهای مقاومتی شامل تبدیل جریان های الکتریکی به شکل دیگری از انرژی است. دستگاه های کوچک تر مانند تلویزیون، استریو و صفحه گرمکن دارای بارهای متفاوتی هستند. بارهای واکنشی معمولاً شامل یک موتور الکتریکی هستند و برای شروع به نیروی بسیار بیشتری نیاز دارند. دستگاه های بزرگ تر که شامل موتورهای الکتریکی مانند کولر گازی، پمپ های چاه و ابزارهای برقی هستند، بارهای واکنشی دارند. اگر در سیستم شما بارهای واکنشی زیادی وجود دارد، ممکن است به ژنراتور بزرگ تری برای مدیریت صحیح شروع اولیه و عملکرد مداوم تجهیزات نیاز باشد.

استفاده از دیزل ژنراتوراستفاده از دیزل ژنراتور

نتیجه گیری

هنگام بررسی اندازه مناسب دیزل ژنراتور برای برنامه خود، با دو نوع مختلف ژنراتور روبرو می شوید که می توانید آن ها را تهیه کنید، یکی با دیزل و دیگری با گاز طبیعی. دیزل و ژنراتورهای گاز طبیعی گزینه های بسیار خوبی هستند اما به دلایل مختلف، دیزل ژنراتورها نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند. اندازه آن ها کوچکتر است و به طور کلی ایمن تر هستند، زیرا دیزل کمتر قابلیت اشتعال و انفجار دارد. با این حال، هزینه های سوخت متغیر است و شما باید بتوانید سوخت را تهیه و ذخیره کنید. ژنراتورهای گاز طبیعی به خط گاز متصل می شوند که یک منبع سوخت در دسترس ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس