فروش دیزل ژنراتور دریایی

مقدمه

از ترکیب ژنراتور الکتریکی با موتورهای دیزلی، دیزل ژنراتور به وجود می‌آید. به دیزل‌ ژنراتور، موتور برق نیز گفته می‌شود. این تجهیزات دیزلی کاربردهای فراوانی در صنعت دارند. اصلی‌ترین کاربرد این دستگاه، تولید جریان الکتریکی است. در مناطقی که دسترسی به برق وجود ندارد از موتور برقی استفاده می‌شود. حتی برای مکان‌هایی مانند کارخانه و بنادر نیز از موتور برق یا دیزل‌ ژنراتور برای داشتن یک منبع همیشگی برق استفاده می‌شود. یکی از انواع دیزل ژنراتورهای موجود در بازار، دیزل ژنراتور دریایی است. این موتور برق برای تولید انرژی الکتریکی در  بنادر کاربرد دارد. در تمامی کشتی‌ها باید از یک وسیله مطمئن برای تامین برق دائمی استفاده شود. موتور برق دریایی علاوه بر استفاده در کشتی‌ها کاربرد بسیار زیادی در تجهیز سکوی نفتی دارد.

همان‌ طور که می‌دانید تامین برق در مکان‌های مختلف صنعتی بسیار مهم است. عدم دسترسی به برق در مواقع ضروری، صنایع مختلف مانند کشتی‌رانی را با مشکل مواجه می‌کند. شرایط آب و هوایی مانند رطوبت بالا، دمای زیاد و … در دریا ممکن است عملکرد تجهیزات صنعتی را با مشکل روبرو کند. اما موتورهای برق دریایی در برابر این مشکلات مقاوم هستند. فروش دیزل ژنراتور دریایی از طریق شرکت‌های فعال در زمینه‌ی فروش قطعات صنعتی انجام می‌شود. یکی از این شرکت‌ها، راد دیزل است که دارای سابقه طولانی در حوزه‌ی تجهیزات دیزلی است و محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می‌کند.

دیزل ژنراتور از انواع سوخت بنزینی، گاز و گازوئیل برای تولید برق استفاده می‌کند.

دیزل ژنراتور از انواع سوخت بنزینی، گاز و گازوئیل برای تولید برق استفاده می‌کند.

 

کاربرد دیزل ژنراتور دریایی در کشتی‌ رانی

یکی از بهترین اختراعات بشر، تولید دیزل ژنراتور است. مشکلات ناشی از قطعی برق، موجب وارد شدن خسارات بسیار زیادی به صنعت خواهد شد. موتور برق دریایی در کشتی‌رانی، تجهیزات ساحلی و بنادر کاربرد بسیار گسترده‌ای دارد. برای تامین برق و انرژی، تامین توان حرکتی کشتی‌ و ناوهای دریایی از دیزل ژنراتور استفاده می‌شود. این موتور برق در سیستم‌های بسیار پیشرفته ناوبری کاربرد زیادی دارد. علاوه بر کشتی‌رانی در حوزه‌ی تامین برق تاسیسات دریایی و ساحلی نیز می‌توان از موتور برق استفاده کرد.

فروش دیزل ژنراتور دریایی توسط برندهای مختلف در بازار انجام می‌شود. این برندهای شناخته شده انواع تجهیزات دیزلی مناسب برای صنایع مختلف را به مشتریان ارائه می‌دهند. با توجه به کاربرد دیزل ژنراتور دریایی در تجهیزات ساحلی، خنک‌ کردن این دستگاه با استفاده از آب دریا انجام می‌شود.

برای تولید برق از انواع موتور برق یا دیزل استفاده می‌شود.

برای تولید برق از انواع موتور برق یا دیزل استفاده می‌شود.

 

برندهای تولیدکننده دیزل ژنراتور دریایی کدامند؟

همان‌طور که گفته شد برندهای معتبر زیادی در سراسر دنیا نسبت به تولید قطعات و تجهیزات صنعتی اقدام کرده اند. یکی از این تجهیزات بسیار کاربردی، دیزل ژنراتور دریایی است. انواع مختلف موتور برق برای استفاده زمینی و دریایی تولید می‌شوند.

فروش دیزل ژنراتور دریایی توسط نمایندگی‌های مجاز این محصولات در کشورهای مختلف انجام می‌شود. دیزل ژنراتور در مارک‌های بنز، کامینز، لوول، ولوو، پرکینز و … تولید می‌گردد. دیزل ژنراتورهای ایرانی نیز با این برندها رقابت می‌کنند و در این زمینه توانسته اند حرفی برای گفتن داشته باشند. یکی از مارک‌ های معروف ایرانی در زمینه‌ی تولید تجهیزات دیزلی، موتورسازان تبریز است که سابقه درخشانی دارد. کشورهایی که در حوزه‌ی تولید این تجهیزات فعالیت بسیار زیادی دارند شامل انگلیس، آلمان، فرانسه و آمریکا هستند. البته بیشتر شرکت‌های تولید دیزل ژنراتور، انواع دستگاه‌های صنعتی و کشاورزی را نیز تولید می‌کنند. برخی از موتورهای تولید شده مانند دیزل دریایی، دیزل چرخشی، ریلی و… از محبوب ‌ترین انواع دیزل ژنراتور در دنیا هستند.

راد دیزل در زمینه‌ی فروش دیزل ژنراتور دریایی فعالیت دارد.

راد دیزل در زمینه‌ی فروش دیزل ژنراتور دریایی فعالیت دارد.

 

نمایندگی فروش دیزل ژنراتور در ایران

راد دیزل یکی از نمایندگی ‌های معتبر در زمینه‌ی فروش دیزل‌ ژنراتور دریایی و سایر تجهیزات دیزلی در ایران است. خرید محصولات و تجهیزات از طریق آنلاین و حضوری برای مشتریان امکان‌پذیر است. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های شرکت پایا صنعت رادوین است. واردات، تامین و تجهیز انواع دستگاه‌های دیزلی و ژنراتور برق توسط این شرکت انجام می‌شود. برای خرید انواع محصولات دیزلی می‌توانید با مراجعه به سایت راد دیزل، با ویژگی این تجهیزات آشنا شوید. قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات یکی از ویژگی‌های این مجموعه است.

قبل از خرید محصولات مختلف از نمایندگی فروش دیزل ژنراتور، باید از اصالت کالا اطمینان حاصل شود. در این شرکت علاوه بر ارائه دیزل ژنراتورهای ساخت ایران، انواع محصولات معتبر خارجی مانند ژنراتورVolvo ، Perkins، Cummins، Lovol، Stamford و Meccalte نیز به فروش می‌رسد.

 تامین برق

دیزل ژنراتور برای تامین برق مراکز صنعتی ضروری است.

 

بخش‌های مختلف دیزل ژنراتور دریایی

دیزل ژنراتورها کاربرد یکسانی دارند و برای تولید برق در مکان‌هایی که به دلایل مختلف دسترسی به برق ندارند، استفاده می‌شوند. درواقع این وسیله ضروری، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. یکی از اصلی‌ترین اجزای دیزل ژنراتور، موتور برق است که در دیزل دریایی نیز کاربرد دارد. دینام یا همان ژنراتور نیز یکی دیگر از بخش‌های موتور برق است.

دیزل‌های صنعتی از اجزای دیگری مانند تانک یا سیستم‌های سوخت، رگولاتور، انواع سیستم‌های خنک‌کننده، کنترل پنل و شاسی تشکیل شده اند. این اجزا در تمامی دیزل ژنراتورها وجود دارند. اما موتور برق اصلی‌ترین اجزای دیزل است که در دیزل ژنراتور دریایی نیز کاربرد دارد. درواقع این جزء بسیار مهم، منبع اصلی تامین انرژی مکانیکی وارد شده به دیزل است. میزان فروش دیزل ژنراتور دریایی با توجه به مدل و برند آن تعیین می‌شود. مثلا دیزل‌های برند کامینز و استمفورد بسیار محبوب هستند.

راد دیزل نمایندگی فروش انواع موتور برق

راد دیزل نمایندگی فروش انواع موتور برق و دیزل ژنراتور در ایران

بهترین سوخت برای دیزل ژنراتورها کدام است؟

سوخت مورد استفاده در انواع دیزل ژنراتور با توجه میزان ظرفیت و محل آن متفاوت است. در انواع مختلف ژنراتور، سوخت‌هایی مانند گازوئیل، بنزین، گاز و پروپان استفاده می‌شود. دیزل دریایی نیز از همین سوخت‌ها برای تامین انرژی الکتریکی بهره ‌می‌برد. بهتر است از بین سوخت‌های موجود، سوخت با کیفیت و متناسب با برند و نوع دیزل انتخاب شود. گاهی اوقات شرایط آب و هوایی نیز در انتخاب سوخت مورد نظر تاثیر دارد. فروش دیزل ژنراتور دریایی با توجه به نوع سوخت آن با قیمت‌های متفاوت انجام می‌شود.

ژنراتورهای بنزینی از سوخت بنزین برای تامین انرژی استفاده می‌کنند. این نوع دیزل‌ها، دارای مخزنی سبک و کوچک هستند. با وجود مزایای بسیار زیاد این نوع سوخت، اما موتورهای برقی بنزینی، ایمنی چندانی ندارند. همچنین قیمت بنزین گران است و برای راه‌اندازی موتور دریایی به صرفه نیست. به همین دلیل قبل از انتخاب نوع مولد الکتریکی باید به سوخت مصرفی و مزایا و معایب آن دقت شود. سوخت‌هایی مانند گاز از پرمصرف‌ترین انواع سوخت دیزلی هستند. این سوخت از نظر اقتصادی نیز برای انواع دیزل ژنراتور دریایی نیز مقرون به صرفه است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *