دیزل ژنراتور جن پاور

دیزل ژنراتور جن پاور | ضربان قلب پروژه های زیرساختی و رویداد های فضای باز

دنیای امروز تا حدی در تسلط تکنولوژی قرار دارد که روند سریع آن بدون جریان الکتریسیته مختل خواهد شد. Genpower با درک اهمیت این موضوع فعالیت صنعتی خود را در آنکارا، ترکیه آغاز نمود و اکنون با گذشت بیش از دو دهه از شروع به کار این کمپانی صنعتی، دیزل ژنراتور جن پاور به عنوان یک برند جهانی قابل اعتماد و پایگاه اصلی تولید برق در بسیاری از صنایع زیرساختی، تاسیسات نظامی، اماکن ورزشی، پروژه های ساختمانی و عمرانی و به طور کل بسیاری از رویداد های فضای باز شناخته می شود.

دیزل ژنراتور جن پاور از ابتدای معرفی به بازار با تمرکز بر افزایش عملکرد و صرفه جویی در سوخت، مطابق با نیاز های خاص کاربران طراحی و ساخته می شد. توجه خاص تولید کنندگان ديزل ژنراتور جن پاور به اهمیت حفظ و پایداری محیط زیست، سلامت و ایمنی کارکنان و مدیریت پیشرفته تولید محصول از جمله عواملی است که Genpower را در اخذ انواع استاندارد های اروپا و جهان و همچنین تائیدیه های گوناگون از موسسات ارزیابی بین المللی به موفقیت رسانده است.

دیزل ژنراتور جن پاور، ضربان قلب پروژه های زیرساختی و رویداد های فضای بازديزل ژنراتور جن پاور، ضربان قلب پروژه های زیرساختی و رویداد های فضای باز

امروزه ردپای دیزل ژنراتور جن پاور را از استرالیا تا آلاسکا در کنار سایر برند های بسیار پرسابقه و به عنوان یک عضو ثابت از بازار جهانی می توان مشاهده نمود. در این مقاله به برخی از ویژگی های ديزل ژنراتور جن پاور اشاره شده است.

اندازه و ظرفیت ژنراتور جن پاور

مهمترین عامل در زمان طراحی یک ژنراتور دیزلی، جریان های هجومی زیادی است. که در زمان استارت موتور های الکتریکی یا ترانسفورماتور ها به ژنراتور تحمیل می شود. و ممکن است تا شش برابر جریان بار کامل باشد. اگر این طراحی به درستی صورت نگیرد افت ولتاژ و مشکلات مربوط به آن رخ خواهد داد.

خوشبختانه دیزل ژنراتور جن پاور در دینام های خود به فناوری هایی برای غلبه بر سیستم تحریک اضافی مجهز شده است. این فناوری ها شامل سیستم آهنربای دائمی، قرار گرفتن سیم پیچ کمکی و یا در برخی موارد تنظیم کننده ولتاژ خودکار دیجیتال (D-AVR)  هستند. ديزل ژنراتور جن پاور قادر است سه برابر جریان اسمی خود را برای مدت ده ثانیه، جهت مقابله با پیک های حجومی استارت ارائه نماید و یا از طریق D-AVR چنین جرایان هایی را کنترل نماید.

فناوری غلبه بر سیستم تحریک اضافی در دیزل ژنراتور جن پاورفناوری غلبه بر سیستم تحریک اضافی در دیزل ژنراتور جن پاور

در نتیجه، هنگام استفاده از دیزل ژنراتور جن پاور احتیاجی نیست طراحی سیستم مولد با اندازه و ظرفیت چند برابر نیاز مجموعه (صرفا برای مقابله با پیک های استارت) صورت پذیرد. علاوه بر این، با کنترل هوشمند ولتاژ دیزل ژنراتور جن پاور، می توان به مصرف سوخت کمتر، کاهش هزینه تعمیر و نگهداری و طول عمر بیشتر دست یافت.

قابلیت ماژولار در دیزل ژنراتور جن پاور

برای بسیاری از صنایع موازی کردن یک دیزل ژنراتور واحد با سایر ژنراتورها برای ایجاد یک نیروگاه ماژولار از اهمیت خاصی برخوردار است. برای آن ها مهم است که آیا دیزل ژنراتور به این قابلیت مجهز است یا خیر. و اینکه جفت کردن دو واحد چقدر طول می کشد؟

در برخی از نمونه های دیزل ژنراتور جن پاور که برای ماژولار شدن طراحی می شوند، با بهره گیری از فناوری plug-and-play این فرآیند می تواند کمتر از 10 دقیقه طول بکشد.

در برخی از نمونه های دیزل ژنراتور جن پاور فرآیند ماژولار کمتر از 10 دقیقه طول می کشددر برخی از نمونه های ديزل ژنراتور جن پاور فرآیند ماژولار کمتر از 10 دقیقه طول می کشد

سیستم های کنترل و مدیریت ديزل ژنراتور جن پاور

سیستم کنترل دیزل ژنراتور جن پاور ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد. به عنوان مثال، توانایی راه‌اندازی و برنامه‌ریزی از راه دور دستگاه، نمایش اخطارها مانند کاهش سوخت و سایر مسائل مربوط به عملکرد و همچنین ارائه طیف وسیعی از داده‌ های تحلیلی که این موارد می تواند به استفاده بهتر از راندمان نیروگاه کمک کند. این قابلیت ها بسته به نیاز کاربر و سناریوی مصرفی قابل تعبیه است بنابراین پیش از تهیه دیزل ژنراتور جن پاور حتما با کارشناسان متخصص فروش مشورت نمایید.

سیستم کنترل دیزل ژنراتور جن پاور ویژگی های مختلفی را ارائه می دهدسیستم کنترل ديزل ژنراتور جن پاور ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد

بهره وری سوخت و استقلال ديزل ژنراتور جن پاور

به لطف نوآوری ‌های طراحی و بهبود بهره‌ وری انرژی، دیزل ژنراتور جن پاور نسبت به برخی برند های مشابه سوخت بسیار کمتری مصرف می‌کند. و همین فعالیت طولانی و اقتصادی مولد های برق دیزلی جن پاور عامل بزرگی در رشد بازار کمپانی Genpower در سطح جهان بوده است. علاوه بر این، قابلیت ماژولار بودن ديزل ژنراتور جن پاور نیز می تواند به بهره وری سوخت کمک کند.

تمرکز بر افزایش عملکرد و صرفه جویی در سوخت از ویژگی های دیزل ژنراتور جن پاور استتمرکز بر افزایش عملکرد و صرفه جویی در سوخت از ویژگی های ديزل ژنراتور جن پاور است

جمع بندی نهایی

با گذشت دو دهه از فعالیت کمپانی Genpower امروزه ديزل ژنراتور جن پاور یک برند تثبیت شده است. که مزیت های فراوانی را ارائه می کند. این ژنراتورها برای کار سخت ساخته شده اند. و فناوری های به کار رفته در تولید آن ها به منظور ایجاد بهترین عملکرد در چنین شرایطی طراحی شده است.

برای کاربران، پیمانکاران و شرکت‌ های مقطعی که همیشه مولد یکسانی را اجاره کرده‌اند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که با کمک دیزل ژنراتور جن پاور از امکاناتی که آخرین پیشرفت‌ های کمپانی Genpower در اختیار آن ها قرار می دهد بهره مند شوند.

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور موتورسازان تبریز

دیزل ژنراتور کامینز پاور

مقالات مرتبط

با خصوصیات دیزل ژنراتور پرکینز آشنا شوید

تفاوت قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *