رنج دیزل ژنراتور

قبل از بررسی انواع رنج دیزل ژنراتور ابتدا باید توضیح مختصری درباره این دستگاه به شما ارائه دهیم. دیزل ژنراتور دستگاهی است که انرژی مکانیکی را به برق تبدیل کرده و در زمان قطعی و یا نبود انرژی الکتریکی، این وسیله به کمک مراکز اضطراری مانند بیمارستان‌ها و انواع صنایع مختلف می‌شتابد. حال که با ماهیت و ساختار این دستگاه آشنا شدید وقت آن است که انواع رنج‌های آن را نیز برای شما بیان نماییم. دیزل‌های ژنراتور دارای انواع مختلفی هستند که ازنظر رتبه‌بندی و رنج دارای دسته‌بندی‌های گوناگونی می ‌باشند.

انواع دیزل‌های ژنراتور دارای انواع مختلفی هستند که در صنایع مختلف کاربرد دارند.

انواع دیزل‌های ژنراتور دارای انواع مختلفی هستند که در صنایع مختلف کاربرد دارند.

 

انواع مختلف دیزل ژنراتور

دیزل‌های ژنراتور دارای انواع متنوعی هستند که عبارت‌اند از:

· دیزل‌های ژنراتور پرایم

· دیزل‌ های ژنراتور دائم الکار

· دیزل‌ ژنراتور‌ استند بای یا ضروری

گفتنی است که علاوه بر موارد مذکور نیز رنج دیزل ژنراتورها در دسته‌های دیگری نیز تقسیم‌بندی می‌شوند. این دسته‌ها گاه بر اساس نام کشور و گاه بر اساس شرکت سازنده آن می‌باشد. که عبارت‌اند از: ژنراتور لینز (این ژنراتور ساخت شرکت لینز بوده و این کارخانه با سرعت زیادی طیف وسیعی از این محصول را روانه بازار کرده است. هم‌چنین محصولات این کارخانه تولیدی نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد).

ژنراتور مکالته (این شرکت تحت عنوان مکالته شروع به کارکرده و در زمینه تولید ژنراتورها در سطح جهانی به فعالیت خود ادامه می‌دهد). این کارخانه تولیدی به‌طور میانگین در طول یک شبانه‌روز، رقمی بیش از 1400 عدد ژنراتور تولید می‌کند. ژنراتور استامفورد انگلستان (کارخانه تولیدی این ژنراتور واقع در انگلستان بوده. و درزمینه تولید این دستگاه‌ها از راه‌ حل‌هایی نوآورانه و بدیع استفاده کرده است.)

و هم ‌چنین گفتنی است. که این شرکت در مدت‌زمان کوتاه چندساله توانسته که ژنراتورهای خود را از 8 کاوا به 2000 کاوا ارتقا دهد ژنراتور استامفورد پاورچین (این ژنراتور جزو یکی از انواع محصولات بسیار پرکاربرد کمپانی استامفورد بوده. و در کشور چین که زادگاهش نیز هست، دارای طرفداران بسیاری می‌باشد. از دیزل ژنراتورهای ساخت این کارخانه می‌توان در موارد مختلفی از صنعت بهره برد).

دیزل ژنراتورها در نبود برق به‌عنوان بازوهای کمکی به کمک صنایع مختلف می‌شتابند.

دیزل ژنراتورها در نبود برق به‌عنوان بازوهای کمکی به کمک صنایع مختلف می‌شتابند.

 

انواع رنج دیزل ژنراتورها علاوه بر تقسیم‌بندی گفته‌شده دارای انواع مختلفی می‌باشند.

در این دسته‌بندی این دستگاه‌ها را بر اساس سایز و ابعاد آن تقسیم‌بندی می‌کنند که عبارت‌اند از: انواع دیزل ژنراتور با توانی معادل 12 کاوا، 15 کاوا و 21 آمپر دارای 3 فاز، انواع دیزل ژنراتور با توانی معادل 16 کاوا الی 20 کاوا دارای 29 آمپر 3 فاز، انواع دیزل ژنراتور دارای توانی معادل 20 الی 25 کاوا و دارای 36 آمپر 3 فاز،

انواع دیزل ژنراتور دارای توانی معادل 24 کاوا الی 30 کاوا و دارای 43 آمپر 3 فاز، انواع دیزل ژنراتور دارای توانی معادل 32 الی 40 کاوا و دارای 58 آمپر 3 فازی، انواع دیزل ژنراتور دارای تونی معادل 40 کیلووات الی 50 کیلووات و دارای 72 آمپر 3 فازی، انواع دیزل ژنراتور دارای توانی معادل 48 کاوا الی 60 کیلووات و دارای 76 آمپر 3 فاز، انواع دیزل ژنراتور دارای توانی معادل 56 الی 70 کیلووات

و دارای 100 آمپر سه فاز، انواع دیزل ژنراتور با توان 68 کاوا الی 85 کاوا و دارای 122 آمپر 3 فاز، در ادامه به معرفی بیش‌تر رنج دیزل ژنراتور بر اساس ابعاد می‌پردازیم.

انواع دیزل ژنراتور با توانی معادل 68 کاوا الی 85 کاوا و دارای 122 آمپر 3 فاز، انواع دیزل ژنراتور با توانی معادل 80 الی 100 کیلووات و دارای 144 آمپر 3 فاز، انواع دیزل ژنراتور با توانی معادل 88 کیلووات الی 110 کاوا

و دارای 158 آمپر 3 فاز، انواع دیزل ژنراتور با توانی معادل 100 الی 125 کاوا و دارای 180 آمپر 3 فاز تمامی موارد گفته‌شده جزو انواع رنج‌های دیزل ژنراتور بر اساس ابعاد و اندازه آن بیان‌شده است.

دیزل‌های ژنراتور بر اساس میزان توان، کارایی، قدرت و موارد این‌چنینی در دسته‌ها و رنج‌های مختلف قرار می‌گیرند.

دیزل‌های ژنراتور بر اساس میزان توان، کارایی، قدرت و موارد این‌چنینی در دسته‌ها و رنج‌های مختلف قرار می‌گیرند.

 

خدمات مرتبط:

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *