فروش موتور برق

فروش موتور برق در برندهای مختلف

یکی از آسان ترین روش‌های تولید الکتریسیته در زمان قطعی برق، استفاده از موتور برق است. از این وسیله تقریباً در تمام نقاط استفاده‌شده و می‌تواند منبع مورد اعتماد برای تولید انرژی موردنیاز ادوات الکتریکی باشد.استفاده از موتور برق به‌خصوص در مکان‌هایی که امکان دسترسی به منابع الکتریسیته وجود ندارد بسیار مهم و ضروری بوده و می‌تواند برطرف‌کننده نیاز مصرف‌کننده باشد. از این‌ رو فروش موتور برق در مناطقی که امکان قطعی بالایی دارد بسیار بالا بوده و محبوبیت زیادی دارد. موتورهای برق در توان‌ها و برندهای مختلف تولید می‌شوند و با دانستن میزان تقاضای موردنیاز می‌توان موتوربرق مناسب را انتخاب نمود.

انواع موتور برق ثابت و قابل‌حمل

از موتوربرق در مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. استفاده از این دستگاه در مناطق مسکونی، مکان‌های صنعتی و تجاری و به‌عنوان ژنراتور رزرو بسیار شایع بوده و محبوبیت بالایی دارد.

همچنین موتوربرق دارای دو نوع قابل‌حمل و ساکن است که هرکدام دارای کاربری منحصر به خود است. فروش موتور برق وابستگی زیادی به ویژگی‌های خروجی آن از قبیل فرکانس خروجی، توان خروجی، نوع سوخت موردنظر، قابل‌حمل و ساکن بودن آن دارد.

موتوربرق‌های ساکن بیشتر در مناطقی که نیاز به انرژی الکتریسیته بالا است و یا در مکان‌هایی که به انرژی الکتریسیته تولیدی در نیروگاه دسترسی نیست، شایع‌تر بوده و محبوبیت بالاتری دارد.

درعین‌حال استفاده از موتوربرق‌های قابل‌حمل در کمپینگ‌ها، استفاده به‌صورت کوتاه‌مدت و یا شارژ لوازم برقی کم‌مصرف خواهد بود. در برخی مناطق فروش موتور برق نوع اول رایج‌تر از نوع دیگر بوده و در بعضی مناطق دیگر به‌صورت بلعکس خواهد بود.

انواع موتور برق

به‌طورکلی موتوربرق‌ها را می‌توان به چندین دسته طبقه‌بندی کرد که این دسته‌بندی به‌صورت زیر خواهد بود.

  • سوخت

یکی از مهم‌ترین موارد که در زمان فروش موتور برق به آن اشاره می‌شود و برای مشتری بسیار مهم است، سوخت مصرفی موتوربرق خواهد بود. سوخت‌های مورداستفاده در این نوع موتوربرق معمولاً از سوخت‌های فسیلی (بنزین یا گازوئیل) گازهای طبیعی خواهد بود. که پس از سوخت‌رسانی به موتوربرق، انرژی لازم برای احتراق فراهم گردیده و موتور تولید برق شروع به فعالیت می‌نماید.

موتوربرق توان پایینموتور برق توان پایین

  • مکان و نحوه استفاده از موتوربرق

بسته به ساخت، مدل و اندازه، برخی از اجزای مهم دیگری که در یک ژنراتور باید از آن‌ها آگاه بود و درفروش موتور برق تأثیر بسزایی نیز دارد، نحوه استفاده و همچنین مکان استفاده از این نوع موتور است:

  • موتور برق قابل‌حمل برای خارج از منزل:

هنگام خرید ژنراتورهای قابل‌حمل برای کمپینگ، رعایت بسیاری نکات باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها خواهد شد. بهترین روش این است که دقیقاً مشخص کنید که برای روشن نگه‌داشتن دستگاه‌ها و وسایلی که می‌خواهید در کمپینگ از آن‌ها استفاده کنید چقدر انرژی نیاز دارید و سپس کوچک‌ترین دستگاهی را که در بازار وجود دارد انتخاب و خریداری نمایید. اگر در حال خرید موتورهای قابل‌حمل برای کاروان‌ها و هستید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که تمام موتوربرق‌های قابل‌حمل برای کمپینگ‌ها مناسب نبوده و درزمان فروش موتور برق به شما باید از فروشنده راهنمایی بخواهید.

  • موتور برق برای استفاده در منازل مسکونی:

موتورهای تولید برق در منازل برای مدت کوتاهی قابل‌استفاده خواهند بود زیرا مقدار مخزن نگهداری سوخت تقریباً کوچک بوده و پاسخگوی استفاده به‌صورت مداوم نیست. طیف گسترده‌ای از موتورهای خانگی تولید و فروخته می‌شود و به‌منظور تأمین برق یک یا دو وسیله اصلی در نظر گرفته می‌شوند.

موتوربرق کیفیموتوربرق کیفی

  • موتوربرق برای مناطق مرطوب:

موتوربرق‌های معمولی دارای امکانات مناسب برای حفاظت در مقابل رطوبت و آب نیستند و انجام این کار می‌تواند خطرات ایمنی جدی را هم برای خود اپراتور و هم برای هر فرد دیگری در منطقه ایجاد کند ازاین‌رو باید تمهیداتی را برای مقابله با خیس شدن این ادوات اتخاذ کرد. این روش‌ها در برخی موارد فروش موتور برق را در مناطق دارای رطوبت افزایش خواهد داد.

استفاده از سایه بان یکی از ضروری‌ترین روش‌ها برای جلوگیری از صدمه دیدن موتوربرق است. همچنین قرار دادن موتوربرق بر روی سکو نیز بسیار مهم است. همچنین اگر موتوربرق خیس است باید از دست زدن به آن جلوگیری کرد.

موتوربرق کانوپی دارموتوربرق کانوپی دار

  • ولتاژ خروجی

ویژگی بعدی که افزایش فروش موتور برق به آن بستگی دارد ولتاژ خروجی است. موتوربرق‌ها در انواع تک فاز و سه فاز تولید می‌شوند که بسته به نوع کاربری می‌توان مدل‌های مختلف را انتخاب کرد.

معمولاً در مناطق مسکونی استفاده از موتوربرق تک فاز کافی است درحالی‌که در مناطق تجاری و یا صنعتی استفاده از نوع سه فاز پیشنهاد می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *