میل لنگ موتور پرکینز

میل لنگ موتور  محور اصلی انتقال قدرت به خارج از موتور است که با به گردش در آمدن از طریق نیروی اعمالی از سوی شاتو و پیستون قدرت تولید شده در موتور را از طریق شفت خروجی خود به بیرون انتقال می دهد. میل لنگ  یکی از گرانترین قسمت های لوازم یدکی موتور پرکینز است که آن ها را تا نهایتا دو بار می توان تعمیر و تراش داد. میل لنگ موتور Perkins در لوازم یدکی موتور پرکینز یکی از قسمت های مهم با کد فنی مشخص خود است که با سال ساخت موتور و توان و کشور سازنده ی موتور باید در ان مشخص باشد.راددیزل وارد کننده و تامین کننده  اصلی  دیزل ژنراتور پرکینز و و لوازم یدکی دیزل ژنراتور پرکینز در ایران میباشد

فروش میل لنگ موتور پرکینز

فروش میل لنگ موتور پرکینز

فروش انواع میل لنگ دیزل ژنراتور Perkins در شرکت راد دیزل با مناسب ترین قیمت جهت سفارش محصول با کارشناسان واحد ژنراتور تماس بگیرید.

قیمت میل لنگ موتور پرکینز

قیمت میل لنگ موتور دیزل ژنراتور پرکینز بستگی مدل موتور و توان موتور دیزل ژنراتور و همچنین کشور تولید کننده دیزل ژنراتور و همچنین به میزان درجه کیفیت این محصول بستگی دارد جهت اطلاع از قیمت این محصول با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

وظیفه میل لنگ دیزل ژنراتور  Perkins چیست؟

  • انرژی خطی حاصل از حرکت بالا و پائین پیستون را به حرکت و قدرت دورانی تبدیل می کند.
  • اکثرا جنس میل لنگ Perkins فولاد است، ارتعاشات میل لنگ را قطعه ای به نام فلایویل می گیرد.
  • میل لنگ قطعه ای فولادیست که به وسیله شاتون و یاتاقان به پیستون های درون سیلندر متصل است.

علت خراب شدن میل لنگ Perkins

  • وجود آشغال در روغن
  • یاتاقان زدن در اثر سایش
  • عدم استفاده از روغن موتور مناسب

در مورد میل لنگ Perkins بیشتر بدانیم

در مورد میل لنگ Perkins بیشتر بدانیم

میل لنگ Perkins که به صورت مستقیم به وسیله یاتاقان ها به شاتون و پیستون متصل است نیروی حاصل از سیلندر را که به صورت عمودی به آن وارد می شود را به صورت نیروی خطی تبدیل کرده و موجب  اعمال قدرت می شود.

میل لنگ ها در حال نوسان و گردش دارای ارتعاشات زیادی هستند که فلایول این ارتعاشات را کنترل کرده و تا حد زیادی خنثی می کند.

میل لنگ  که کار آن انتقال نیروی تولید شده درون موتور به خارج موتور است به وسیله روش لنگ تراشی تولید شده و از جنس فولاد مقاوم است.

میل لنگ ژنراتور را می توان تا یک بار برای اورهال کردن تراش داد ولی از حالت استاندارد خارج می شود ولی می تواند خروجی قبلی خود را بدهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *