فروش ژنراتور

فروش ژنراتور و آشنایی با انواع آن به منظور خرید

موضوع مهمی که امروز قصد داریم در سایت به بررسی اساسی آن بپردازیم در رابطه با فروش ژنراتور است. در همین ابتدا بدانید که مطالعه این مقاله به افرادی که قصد خرید یا فروش ژنراتور دارند، به شدت توصیه می شود. همانند هر فرایند دیگری، فرایند خرید و فروش ژنراتور، نکات و اصول منحصر به فردی دارد. امکان دسترسی آسان تر، نوع سوخت مصرفی در ژنراتور، امکان خرید، قیمت سوخت مورد نیاز در ناحیه بهره برداری تنها گوشه ای از مواردی هستند که به هنگام خرید ژنراتور، می بایست به آن ها توجه کرد.  در ادامه  با ما همراه شوید تا در دنیای فروش ژنراتور و انواعی از آن سیر کوتاه و سرگرم کننده ای را تجربه کنیم.

خرید و فروش ژنراتور گازی

ژنراتور ها عموما سه نوع سوخت مصرفی دارند که عبارت اند از بنزین، گاز و دیزل. اما ژنراتور با سوخت مصرفی بنزین، هدف اصلی ما در این مقاله نیست. ژنراتور با سوخت مصرفی بنزین در کشور ما ایران، اگرچه در کاربرد های مسکونی تک واحدی عملکرد بهتری را ارائه می دهد اما  با این حال برای مصرف های بزرگ و صنعتی بنا به دلایل متعددی، خرید یا فروش ژنراتور بنزینی برای کارفرمایان چندان مقدور نیست. بنابراین در ادامه بدون در نظر گیری ژنراتور بنزینی، به معرفی دو نوع دیگر و اصول خرید و فروش ژنراتور خواهیم پرداخت.

خرید و فروش ژنراتور گازی ژنراتور گازی

مقایسه دو نوع از ژنراتورها

در این حیطه لازم است بدانید که فروش ژنراتور دیزل و ژنراتور گازی، در ایران از شرایطی برخوردار است. حتی گفته شده که انتخاب ژنراتور از میان این دو گزینه، بستگی به ناحیه مورد بهره برداری دارد. گازوئیل برخلاف گاز به خاطر جا به جایی ساده ای که به  همراه دارد، تقریبا در هر نقطه ای از کشور قابل دسترس است. با دسترسی به هر دو نوع سوخت، خرید و فروش ژنراتور گازی گزینه مناسب تری به نظر می رسد. در غیر این صورت خرید دیزل ژنراتور، تنها و  بهترین حالت پیش روی شما خواهد بود.

انواع  ژنراتورهاانواع ژنراتورها

فروش ژنراتور و انواع آن

ژنراتور ها وسیله ای هستند که در شرایط و مکان های مختلفی مورد بهره برداری قرار می گیرند. بر اساس نیاز مصرف کننده و خریدار به چندین بخش قابل تقسیم بندی اند. خرید و فروش ژنراتور برق نه تنها در ایران، بلکه در سراسر دنیا همیشه کاربرد های فروانی دارد؛ به خصوص در نواحی که به صورت مرتب دچار خاموشی های پی در پی می شوند. همان طور که بسیاری از شما می دانید، خرید یا فروش ژنراتور برق کارآمد ترین راهکار به هنگام خاموشی مطلق است. کار اصلی ژنراتور ها در واقع تبدیل سوخت مصرفی خود به انرژی برق می باشد. این وسیله کاربردی، انواع گوناگونی داشته  و استفاده از آن جهت تهیه و تامین برق تجهیزات تجاری، دستگاه های صنعتی و لوازم خانگی بسیار رایج است. اغلب خانه هایی که در مناطق محروم از برق، در زمان های خاموشی، بدون هیچ مشکلی دارای برق هستند، عمدتا دارای ژنراتور برق هستند. حتی فروش ژنراتور در مناطقی از این نظیر تقریبا به شغلی پر درآمد تبدیل شده است. با اندکی تحقیق می توان بهترین موقعیت را در ایران برای فروش ژنراتور انتخاب نمود.

فروش ژنراتورخرید ژنراتور

کاربردی ترین نوع ژنراتورها

شناخت کاربردی ترین نوع این محصول نه تنها برای خریداران بلکه برای افرادی که قصد فروش ژنراتور را دارند،  ضروری است. دیزل ژنراتور که چندی پیش اسم آن را ذکر کردیم، کاربردی ترین نوع ژنراتور ها است؛ زیرا هم نسبت به سایر موتور ژنراتور ها قدرت بیشتری داشته و هم در عین حال سوخت دیزل ژنراتور ها از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است. ساختار آن، انرژی بی وقفه و مداومی را برای انجام کار های روزانه در اختیار ما گذاشته است و جای هیچ گونه احتمالی برای شرایط پیش بینی نشده باقی نمی گذارد.

کاربردی ترین نوع ژنراتورکاربردی ترین نوع ژنراتور

مهم ترین اجزا تشکیل دهنده ژنراتور

اگر فکر فروش ژنراتور را در سر دارید، شما ملزم به آشنایی و تسلط کامل بر اجزا مهم تشکیل دهنده ژنراتور ها هستید.

  • موتور:

اولین و مهم ترین بخش از ژنراتور، موتور آن است. منظور از موتور منبع انرژی الکتریکی ورودی به ژنراتور است. این موتور توانایی کار با چند نوع سوخت را دارد.

  • رگلاتور یا تنظیم کننده ولتاژ:

تنظیم ولتاژ خروجی ژنراتور در حد استاندارد، وظیفه این بخش می باشد.

  • گاورنر یا تنظیم کننده دور موتور:

این قطعه با تنظیم نمودن خروجی موتور و وارد کردن بار در زمانی معین، وظیفه تثبیت سرعت محرکه اولیه را بر عهده دارد.

کانوپی، یاتاقان، رادیاتور، تابلو کنترل و برد کنترلر اجزا مهم دیگری از یک ژنراتور هستند.

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور ولوو پنتا

دیزل ژنراتور کامینز پاور

مقالات مرتبط

رادديزل، فروشگاه دیزل ژنراتور عرضه کننده برندهای مطرح جهانی و ايرانی

نحوه انتخاب دیزل ژنراتور مناسب+مزایا و معایب دیزل ژنراتور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *