موتور برق هیوندای دیزلی

چگونه بهترین موتور برق هیوندای دیزلی را بشناسیم؟

کمپانی راد دیزل یکی از شرکت های مطرح در زمینه عرضه و پخش انواع مختلف ژنراتور ها برای مصارف گوناگونی از جمله نصب در مجتمع های مسکونی و یا صنایع می باشد. موتور های برق دیزلی را با نام دیگر موتور برق گازوئیلی هم می شناسیم. یکی از محبوب ترین دستگاه های موجود در حال حاضر در بازار های مطرح موتور برق هیوندای دیزلی می باشد. برای آگاهی از قیمت این محصول به بخش دسته بندی محصولات سایت راد دیزل مراجعه کنید.

معرفی کامل محصول

پیش از بیان هر توضیحی لازم است که بدانید علت اصلی نام گذاری این موتور برقی استفاده آن از گازوئیل به عنوان سوخت اولیه و اصلی می باشد. کیفیت گازوئیل وارد شده به موتور برق و همچنین برند دستگاه تاثیر بسیار زیادی بر روی تولید برق و مقدار آن خواهد داشت. اگر بخواهیم نگاهی دقیق به نوع عملکرد موتور برق هیوندای دیزلی داشته باشیم متوجه می شویم که در اصل موتور همان دیزل ژنراتور است که ابعاد آن کوچک تر شده و در سایز کوچک تری عرضه می گردد.

مشخصات موتور برق دیزلی

متخصصان این موتور ها را زیر مجموعه ای از موتور های احتراق داخلی می دانند. توان این دستگاه بر حسب اسب بخار اندازه گیری و مشخص می شود. تفاوت اصلی که می توان میان موتور برق هیوندای دیزلی با موتور های بنزینی که با نام موتور های اشتعال جرقه ای هم شناخته می شوند؛ در نظر گرفت در شبکه تغذیه و تنظیم سوخت آن ها می باشد.

ارائه ضمانت نامه خرید معتبرارائه ضمانت نامه خرید معتبر

عواملی که تاثیر اصلی را در ایجاد تفاوت در نوع احتراق و نحوه استفاده سوخت بین موتور های دیزلی و بنزینی دارند به شرح زیر می باشد:

  • سیستم جرقه زنی:

یکی از اصلی ترین تفاوت هایی که بین این دو ژنراتور وجود دارد این است که سازندگان، شمع را از سیستم احتراق موتور برق هیوندای دیزلی حذف نموده اند. بنابراین به علت وجود نداشتن قطعه ای به منظور ایجاد جرقه از ویژگی خود انفجاری گازوئیل در این راستا استفاده می شود.

  • پمپ انژکتور:

دیگر بخشی که در سیستم موتور برق دچار تغییرات اساسی شده است سیستم انژکتور می باشد. این سیستم با پودر نمودن سوخت و گاز بندی کردن محفظه احتراق جریان و فشار مورد نیاز برای پاشش سوخت را تامین می کند.

عرضه بهترین موتور برق های دیزلی با بهترین کیفیتعرضه بهترین موتور برق های دیزلی با بهترین کیفیت

مزایای استفاده از موتور برق هیوندای دیزلی

  • این موتور ها از دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند. یکی از عواملی که باعث ایجاد این مقاومت درون موتور برق های دیزلی شده است استفاده از آلیاژ چدن در ساختار بدنه ی آن ها می باشد. این آلیاژ بسیار مستحکم می باشد. و اگر شما طبق استاندارد ها از موتور برق دیزلی نگه داری و استفاده نمایید شاهد طول عمر این دستگاه خواهید بود.
  • موتور برق هیوندای دیزلی دارای مصرف بهینه سوخت هستند. از آن جایی که سوخت مورد استفاده این موتور ها گازوئیل می باشد استفاده از آن ها بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
  • موتور برق های دیزلی ضمن ایجاد آلودگی کم تری برای محیط زیست به عنوان انتخاب اول افراد دوست دار محیط زیست شناخته می شوند. این موتور ها گاز های آلاینده ای همچون کربن مونواکسید را در کمترین مقدار ممکن تولید می کنند.
  • نکته آخری که توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب می کند بالا بودن راندمان عملکردی موتور برق هیوندای دیزلی به نسبت مدل های مشابه خود می باشد. بالا بودن تراکم حرارتی یکی از عوامل افزایش راندمان این موتور ها بوده است.

از موتور های برق دیزلی در چه مواردی می توان استفاده نمود؟

با توجه به این موضوع که این موتور ها دارای فاز های متفاوت، توان خروجی مختلف و مدل های گوناگون هستند. بسته به نیاز مشتری کاربرد های مختلفی هم خواهند داشت. یکی از محل هایی که از موتور برق هیوندای دیزلی استفاده فراوان می شود برای تامین برق کارگاه های صنعتی در اندازه های بزرگ و کوجک می باشد.

سخن پایانی

بسته به محلی که قصد دارید از موتور برق دیزلی در آن استفاده کنید می توانید از انواع با صدا و بی صدای آن بهره مند شوید. شرکت راد دیزل با داشتن کارمندان مجرب و متخصص می تواند در زمینه انتخاب محصول مناسب شرایط شما راهنمایی های ویژه ای به شما ارائه دهد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *