راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

کاتالوگ دیزل ژنراتور ولوو

کاتالوگ دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور محصولی است که از آن برای تولید برق در مواردی که به شبکه برق اتصالی وجود ندارد و در مصارف صنعتی استفاده می شود. این دستگاه از ترکیب موتور و یا پیشران دیزلی که از سوخت استفاده می کند و ژنراتور که به معنای تولید کننده می باشد تهیه می شود.‌ ولوو که از بزرگترین شرکت های خودرو سازی دنیا می باشد در زمینه تولید دیزل ژنراتور هم فعالیت می کند و دیزل ژنراتور ولوو را می توان از با کیفیت ترین نمونه های این محصول به شمار آورد. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با این محصول کاتالوگ دیزل ژنراتور ولوو، ویژگی ها و دیگر اطلاعات آن بررسی می شود.

دیزل ژنراتور از پر استفاده ترین محصولات در صنایع مختلف می باشد
دیزل ژنراتور از پر استفاده ترین محصولات در صنایع مختلف می باشد

ویژگی های دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور ولوو از پر فروش ترین نمونه های این محصول به شمار می رود چرا که دارای ویژگی های بسیار مثبت و کاربردی برای مصرف کنندگان می باشد. همان طور که اشاره شد دیزل ژنراتور ولوو توسط شرکت پنتا ولوو تولید می شود. کیفیت و کارایی بسیار مناسب این محصول باعث شده تا از پر فروش ترین مدل های دیزل ژنراتور در بازار به شمار رود.

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است تا مصرف سوخت پایینی داشته باشد و هزینه های تعمیر و نگه داری آن هم پایین باشد به گونه ای که با کاهش هزینه های مصرفی برای مصرف کنندگان گزینه مقرون به صرفه ای باشد. پیشران دیزل ولوو را می‌ توان در کنار انواع ژنراتور ها به کار برد بدون این که کارآیی آن کاهش پیدا کند که همین موضوع موارد استفاده از این محصول را افزایش داده است.

در حال حاضر شرکت پنتا ولوو این محصول را در ۱۱ مدل مختلف به بازار عرضه می کند که توانایی تولید ۲۵۰ تا ۷۰۰ کیلو وات آمپر در آن ها مشاهده می شود. قطعات به کار برده شده، قدرت و طراحی قطعات دیزل ژنراتور در نمونه های مختلف متفاوت است و همین موضوع باعث شده تا هر کدام از آن ها در بخش خاصی کارآیی داشته باشد.‌ بنابراین توصیه می شود قبل از خرید ابتدا کاتالوگ دیزل ژنراتور ولوو را در انواع مختلف مطالعه کرده تا به شناخت بهتری نسبت به آن دست پیدا کنید و در نهایت بهترین مدل مناسب کار خود را انتخاب کنید.

در طراحی این محصول توسط متخصصان تلاش شده تا دور موتور فرکانس خروجی در مقایسه با گذشته نوسانات کمتری داشته و ثبات بیشتری داشته باشد. بر طبق مشاهدات صورت گرفته کارآمدی دیزل ژنراتور ولوو نسبت به موتور های بنزینی تا ۴۰ درصد بیشتر می باشد و در نمونه های این محصول می توان کاهش قابل توجه مصرف سوخت را با وجود همان میزان کارکرد مشاهده و از این رو کارآیی آن ها تا حد زیادی بیشتر می باشد.

قیمت دیزل ژنراتور ولوو

قیمت دیزل ژنراتور در بازار بسته به فاکتور های مختلف متفاوت می باشد با این حال به دلیل کارآیی بالا عمدتا برای مصرف مناسب و مقرون به صرفه می باشد. دستگاه دیزل ژنراتور ولوو در ۱۱ مدل مختلف طراحی و روانه بازار می شود که قطعات به کار رفته و نحوه طراحی و مراحل تولید در آن ها تفاوت دارد و همین موضوع باعث شده تا قیمت مدل های مختلف این محصول هم بسته به نوع آن متفاوت باشد. در کاتالوگ دیزل ژنراتور ولوو می توان علاوه بر ویژگی ها و خصوصیات محصول آخرین قیمت این دستگاه را هم مشاهده کرد. عموما در دستگاه های با قدرت بیشتر، قیمت نهایی هم بالاتر می باشد چرا که کارآیی آن ها بالاتر می باشد.

در بین مراکز مختلف عرضه این محصول نمایندگی های اصلی فروش بهترین گزینه برای تهیه این محصول می باشند. چرا که هم از اصل بودن و کیفیت بالای محصولات اطمینان دارید و هم می توانید با بهترین قیمت نمونه های مد نظر خود را دریافت کنید. علت مناسب بودن قیمت در نمایندگی های اصلی، عرضه مستقیم و حذف واسطه می باشد که باعث شده تا در این روش دیگر نیازی به صرف هزینه بیشتر توسط مشتری برای دسترسی به دستگاه دیزل ژنراتور نباشد.

باید توجه داشته باشید که لزوما بالا بودن قیمت دستگاه به معنای کیفیت بهتر آن نمی باشد و هر کدام از مدل های این دستگاه ویژگی هایی دارند که آن ها را برای مصارف خاصی مناسب تر کرده است. بنابراین توصیه می شود قبل از اقدام به سفارش محصول حتما کاتالوگ دیزل ژنراتور ولوو را مطالعه کرده و از ویژگی های مدل های مختلف آگاهی پیدا کنید.

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور ولوو

پیج اینستاگرامی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس