دیزل ژنراتور سیار

مزایای خرید دیزل ژنراتور سیار و دلایل خرید این دستگاه

دیزل ژنراتور سیار یا متحرک جهت حمایت از انواع پروژه ها بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و تحت تاثیر قرار گرفتن از آن، طراحی و تولید شده اند. این نوع دیزل ژنراتور غالباً در طیف وسیعی از گره های قدرت در این زمینه، راه حل های قدرت اولیه را ارائه می دهند. تجهیزات تولید برق دیزلی با این ویژگی های ممتاز خود را در بین مصرف کنندگان و کاربران توصیف کرده و شناسانده است.

بهره وری عالی سوخت مورد مصرف، سهولت در تعمیر و نگهداری و عملکردی فوق العاده عالی و قابل اعتماد برای مدتی طولانی. این نوع دیزل ژنراتور دارای امنیتی مثال زدنی است و بهترین و مناسب ترین گزینه برای استفاده در محیط های کاری که ایمنی حرف اول را می زند و بسیار حائز اهمیت است، معرفی گردیده است. چرا که هیچ جرقه ای در آن، در هنگام احتراق سوخت مورد مصرف ایجاد نمی شود که منجر به انفجار یا احتراق شود.

ارائه ژنراتورهای گازی قابل حملارائه ژنراتورهای گازی قابل حمل

ویژگی های دیزل ژنراتور سیار

این نوع دیزل ژنراتور ها به گونه ای پیکربندی شده اند که به آسانی خواسته و نیاز مشتری را رفع و رجوع می کنند. دیزل ژنراتورهای سیار یا متحرک برای ارائه میزان توانی که مورد نظر شما است طراحی و ساخته می شوند. ژنراتورهای سیار گازی از این قابلیت برخوردارند که با بهره گیری از گازهای سرچاهی در قالب سوخت، مقوله گازهای گلخانه ای و انتشار آن ها را کمرنگ کرده و به کمترین میزان ممکن برسانند. طراحی دیزل ژنراتور سیار گازی به قدری خلاقانه و مبتکرانه است که به کاربران این اجازه را
می دهد که بین پروپان مایع، گاز طبیعی یا NG  و گازهای سرچاهی جابه جا شوند.

اجاره یا فروش دیزل ژنراتورهای دست دوم سیاراجاره یا فروش دیزل ژنراتورهای دست دوم سیار

دیزل ژنراتور سیار قابل حمل ۳۳ کیلووات تا ۵۷ کیلووات

حمل برق و در حقیقت این نوع دیزل ژنراتورها بسیار آسان است. برای تعداد زیادی از مشاغل و عملیات این شرایط فراهم است که به راحتی از محل کار یا تاسیسات خارج شوند. این دستگاه ها قابلیت این را دارند که با اتصال به پیکربندی های استاندارد کامیون و گیره جابه جا و حمل شوند. اغلب دیزل ژنراتورهای متحرک برای پاسخگویی به نیازهای کاربران و مشتریان طراحی و تولید شده اند. و از قدرت مقاومت بالایی در برابر کارهای سخت برخوردار هستند. دلیل وجود این فاکتورها در دیزل ژنراتور سیار این است که عملیات و مشاغل ضروری و البته سخت بتوانند در سال های فعالیت خود در دولت و شهرداری از آن و کارآیی آن بهره بکیرند.

مزایای خرید دیزل ژنراتورهای قابل حمل

بهره گیری از یک دیزل ژنراتور سیار دست دوم قطعا در مقایسه با یک دیزل ژنراتور محرک نو، هزینه تجهیزات فرد یا تاسیسات استفاده کننده یا کاربران را تقریبا تا ۷۰ درصد کاهش می دهد. مشتری باید قبل از خرید ژنراتور مستعمل و استوک این نکته را مورد توجه قرار دهد که ژنراتور مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته باشد تا مبادا دچار مشکلاتی در کارآیی باشد و البته اطمینان خاطر بیشتری در دل مشتری در زمینه میزان عملکرد قابل اعتماد و طولانی مدتی که شخص یا اشخاص استفاده کننده از دیزل ژنراتور سیار دارند ایجاد شود که آیا این ژنراتور کار کرده و دست دوم می تواند ارائه دهد و نیاز و انتظار فرد را برآورده کند یا خیر!

تریلر سیار دیزل ژنراتور برای اجاره یا فروش

دیزل ژنراتور تریلر سیار یا قابل حمل نوعی از دیزل ژنراتورها است که برای کار در محیط ها و فضاهای باز طراحی و ساخته شده است. این نوع دیزل ژنراتور سیار معمولا هم برای فروش و هم برای اجاره در دسترس کاربران است. دیزل ژنراتور تریلر متحرک به دلیل تریلری که به آن متصل است بسیار آسان جابه جا می شود و همین فاکتور آن را به یک گزینه بسیار مطلوب و منحصر به فرد برای استفاده در اماکن باز و محیط های وسیع تبدیل کرده است.

قابلیت برنامه ریزی در دیزل ژنراتورهای سیارقابلیت برنامه ریزی در دیزل ژنراتورهای سیار

سخن پایانی

صاحبان کسب و کار و مشاغل صنعتی باید در زمینه از دست دادن برق بسیار هشیار باشند. قطع شدن برق به صورت ناگهانی می تواند منجر به توقف کامل کل عملیات شود و از کار افتادن دستگاه ها و توقف عملیات نیز عواقب مخرب و غیر قابل جبرانی نظیر از دست رفتن بهره وری خواهد داشت. دیزل ژنراتور سیار وسیله ای است که در هنگام وقوع و پیشامد چنین موقعیت هایی و البته در مواقع ضروری، با تولید موقت برق می تواند راه چاره ای بی نظیر باشد. معمولا دیزل ژنراتور متحرک به عنوان یک منبع تغذیه قابل حمل در محل های کار کاربرد دارد.

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور سدک

دیزل ژنراتور بنز

مقالات مرتبط

معرفی معروف ترین برندهای دیزل ژنراتور، محبوب ترین و ایمن ترین پشتیبان برق

دیزل ژنراتور چینی با ویژگی های منحصر به فرد خود، دنیا را تغییر داده است.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *