موتور برق بنزینی نویگیتور

چرا موتور برق بنزینی نویگیتور انتخاب خوبی است؟

موتور برق بنزینی چگونه کار می کند؟

موتور برق بنزینی یک نوع مولد یا تولیدکننده برق است که سوخت مورد نیاز خود را از بنزین تامین کرده و نیروی مکانیکی تولید شده را تبدیل به نیروی الکتریکی می کند. این دستگاه با توجه به شرایطی که مورد استفاده قرار می گیرد با ویژگی های متفاوت در ابعاد و توان های مختلف تولید می شود. موتور برق بنزینی نویگیتور، ساخت چین در مدل های متنوع با توان و خروجی های مختلف برای استفاده در شرایط و مکان های متفاوت ارائه می شود.

توان این موتور برق ها از 650 وات تا 8 کیلو وات در بازار موجود است. سوخت مصرفی این دستگاه بنزین و از کیفیت خوبی برخوردار است. به همین دلیل درخواست برای آن در بازار جهانی زیاد می باشد. در صورت تمایل می توانید با راد دیزل برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید این محصول تماس بگیرید. این دستگاه در این مدل های متعدد تولید می شود. از جمله:

  • موتور برق بنزینی نویگیتور NG960
  • موتور برق بنزینی نویگیتور NG2200
  • موتوربرق بنزینی نویگیتور NG2500
  • موتور برق بنزینی نویگیتور NG3800
  • موتور برق بنزینی نویگیتور NG10000E
  • موتوربرق بنزینی نویگیتور NG8990E
  • موتور برق بنزینی نویگیتور FPG10800E2-R

از ویژگی های بارز این دستگاه ها پرتابل بودن آن ها است، که امکان استفاده در مکان ها و شرایط مختلف را تامین می کند.

موتور برق های قابل حمل چه مزیتی نسبت به دیگر موتور برق ها دارند؟

ژنراتورهای قابل حمل را می توان به عنوان یک سرمایه گذاری هوشمندانه در نظر گرفت. اگر نیاز به برق اضطراری دارید، اگر به برق اضافی نیاز دارید، مهمانی های خارج شهر برگذار می کنید، اگر به کمپینگ می روید یا کمپر دارید و یا در جایی دور از دسترسی به برق شهری نیاز به ابزارهای برقی دارید، موتور برق بنزینی نویگیتور پرتابل گزینه مناسبی برای شما هستند. از ژنراتورهای کوچک و قابل حمل می توانید برای روشن کردن وسایل کوچک مثل چراغ، لپ تاپ، شارژ موبایل، روشن کردن وسائل برقی کمپر و حتی کولر، یخچال و بسیاری گزینه های دیگر استفاده کرد.

برای انتخاب موتور برق پرتابل چه گزینه هایی را در نظر بگیریم؟

بیشتر ژنراتورهای پرتابل از موتورهای بنزینی یا پروپان استفاده می کنند تا انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل کنند. ژنراتورهای قابل حمل بیشتر برای مصارف موقت است و به همین دلیل محل قرارگیری آن ها فاصله چندانی با جایی که ما هستیم ندارد، بنابراین کم صدا بودن بسیار مهم است. اکثر مدل های موتور برق بنزینی نویگیتور این ویژگی ها را دارند و گزینه های خوبی برای بررسی و خرید هستند. از طرفی پرتابل بودن موتور برق وقتی امکان پذیر است که علاوه بر سبک بودن، از لحاظ ابعاد به صورتی باشد که برای انتقال مشکل نباشد و برای جابه جایی راحت چرخ هم داشته باشد.

از انواع موتور برق های بنزینیاز انواع موتور برق های بنزینی

موتور برق های بنزینی نویگیتور چه مزایایی دارد؟

اول آنکه برای مصارف مختلف در خانه، مغازه، پیک نیک، سفر و باغ مناسب است. با توجه به مدل های متنوع آن، این امکان را دارید که بنابر نوع نیازتان دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر صاحب فروشگاه کوچکی هستید و قطعی برق باعث اختلال در روند کار شما شده است، موتور برق بنزینی نویگیتور NG2200 می تواند انتخاب خوبی باشد. از این مدل می توانید برای روشن کردن چند چراغ و دستگاه های کارتخوان استفاده کنید. در عین اینکه با وزن 25 کیلوگرمی هنوز گزینه مناسبی برای محل های کوچک است.

دوم کم صدا بودن آن است. یکی از مشکلات بارز موتورهای برق، صدای بسیار بلند آن ها است و باعث می شود بسیاری از افراد از خرید آن ها پشیمان شوند، به خصوص برای منزل. به لطف تغییراتی که در این مدل ها داده شده و استفاده از صدا خفه کن، صدای آن ها بسیار کم شده و برای استفاده در منازل هم مناسب هستند.

موتور برق نویگیتور در مدل های زیادی تولید می شود.موتوربرق نویگیتور در مدل های زیادی تولید می شود.

سوم آنکه سبک است. موتور برق بنزینی نویگیتور بر اساس توان مصرفی، در وزن های مختلف ارائه می شود. به عنوان مثال مدل NG960 با وزن 17 کیلوگرم بسیار سبک و کوچک است. به همین دلیل انتخاب بسیار خوبی برای کسانی است که به کمپینگ علاقه دارند یا با کمپر به گردش می روند و جابه جایی آن بسیار راحت و بدون دردسر است.

چهارم میزان کارکرد ساعت بالا موتور است. زمان کارکرد موتور برق در انتخاب آن نقش بسیار مهمی دارد. مسلما” هرچقدر زمان بیشتری بتوانیم از موتور برق استفاده کنیم، رضایت بیشتری ایجاد خواهد شد. موتور برق بنزینی نویگیتور NG2500 این قابلیت را دارد تا با توان 75 درصد  14 ساعت کار کند. در ضمن این مدل استارت الکتریکی دارد و روشن کردن آن بسیار راحت تر از موتورهای هندلی است.

موتور برق بنزینی نویگیتور 5000موتوربرق بنزینی نویگیتور 5000

سخن پایانی

امور زندگی امروز ما به وجود برق وابسته است و قطعی آن مشکلات بسیار زیادی را ایجاد می کند. در مجتمع های آپارتمانی باعث قطع آب می شود. اگر بیماری در منزل شما باشد که نیاز به دستگاه هایی مثل اکسیژن داشته باشد، مسلما” قطع برق ممکن است خطرناک باشد. فروشگاه ها و سوپرمارکت ها با قطع برق نه تنها امکان استفاده از دستگاه کارتخوان را ندارند از سمتی دیگر وسائلی که نیاز به یخچال دارند با یک ساعت قطع برق ممکن است فاسد شوند. به همین دلیل داشتن یک موتور برق کوچک و قابل حمل برای چنین مواقعی می تواند از بروز برخی مشکلات پیشگیری کند. شرکت راد دیزل آمادگی دارد تا در رابطه با موتور برق بنزینی نویگیتور هر نوع مشاوره در مورد خرید و استفاده از آن را ارائه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *