اویل پمپ پرکینز

اویل پمپ موتور پرکینز که یکی از مهمترین لوازم یدکی های موتور  پرکینز است که وظیفه پمپاژ روغن به درون محفظه های موتور را دارد که این کار را باید بر اساس یک فشار و دبی خاص بر اساس نیاز آن موتور انجام دهد. اویل پمپ یا پمپ روغن موتور پرکینز که لوازم یدکی مهمی نیز محسوب می شود یک قطعه گران قیمت و واجب موتور پرکینز می باشد که قابل تعمیر است و معمولا آن را تعمیر و استفاده می کنند.

فروش اویل پمپ پرکینز

فروش اویل پمپ پرکینز

فروش انواع پمپ روغن دیزل ژنراتور پرکینز در شرکت راد دیزل با مناسب ترین قیمت جهت سفارش محصول با کارشناسان واحد ژنراتور تماس بگیرید.

قیمت اویل پمپ پرکینز

قیمت اویل پمپ پرکینز ( قیمت پمپ روغن پرکینز )  به مدل موتور و توان موتور دیزل ژنراتور و همچنین کشور تولید کننده دیزل ژنراتور و همچنین به میزان درجه کیفیت این محصول بستگی دارد جهت اطلاع از قیمت این محصول با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

وظیفه پمپ روغن پرکینز چیست؟

پمپ روغن پرکینز به وسیله ی سنسور روغن یا همان فشنگی روغن در حال کنترل شدن است و در صورتی که این فشار کاهش یابد موجب خاموش شدن موتور ژنراتور می شود تا از اسیب رسیدن به ژنراتور جلوگیری کند.

علت خراب شدن پمپ روغن موتور پرکینز چیست؟

  • کهنه بودن روغن
  • کثیف بودن فیلتر روغن
  • داغ کردن بیش از حد موتور و روغن
  • خشک ماندن یا بدون آب کارکردن موتور که موجب داغی بیش از حد می شود.

علت خراب شدن پمپ روغن موتور پرکینز چیست؟

در مورد پمپ روغن موتور پرکینز بیشتر بدانیم

پمپ روغن موتور پرکینز دارای یک سیستم چرخدنده ای می باشند که به وسیله ی میل سوپاپ ها نیروی دورانی و پمپ کردنی خود را از موتور می گیرند و موجب پمپاژ روغن به درون موتور می شوند

این عمل مشابه وظیفه قلب در بدن است و چنانچه لحظه ای از کار بیفتد سیستم های دیگر را از کار می اندازد. اویل پمپ نیروی لازم خود را از موتور می گیرد البته این نیرو با واسطه به اویل پمپ منتقل می شود که یا به واسطه دنده ی میل سوپاپ است  یا محور دلکو که البته همه این ها بستگی به نوع ساخت و طراحی آن موتور دارد

پمپ روغن دیزل ژنراتور در دماهای بالا دچار خرابی می شود که این به دو دلیل است یا بیش از حد کار کردن موتور در شرایط نا مناسب یا به علت کمبود آب در موتور، از طرفی کهنه بودن روغن و یا نامرغوب بودن آن نیز موجب این امر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *