قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا

تفاوت قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا در برندهای مختلف

یکی از مهم‌ترین دغدغه صنعتگران و صاحبان مشاغل مختلف در رابطه‌ با قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا متغیر بودن آن است. این مشکل در ایران به دلیل نوسانات ارز بسیار بیشتر از کشورهای دیگر است. همچنین میزان توان خروجی، گشتاور، فرکانس خروجی و همچنین کامپکت بودن این نوع ژنراتورها برای مشتریان بسیار مهم خواهد بود.

همچنین دیگر ملزومات ژنراتورهای تولید انرژی الکتریکی موردنیاز مصرف‌کنندگان، مانند تابلو کنترل و هزینه‌های جانبی نیز بسیار حائز اهمیت است. گفتن این موضوع خالی‌ از لطف نیست که خرید یک ژنراتور توان بالا به‌ تنهایی نیاز صنعتگران و کاربران این دستگاه را برطرف نمی کند و دانستن پارامترهای دیگر از قبیل توان و فرکانس خروجی میزان مصرف سوخت و هزینه تعمیر و نگرانی نیز بسیار مهم خواهد بود. در ادامه به رعایت جزئیات مهمی که در افزایش و یا کاهش قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا دخیل است پرداخته خواهد شد.

نکات کلیدی در زمان خرید دیزل ژنراتور توان بالا

 1. میزان انرژی درخواستی یکی از اولین نکات کلیدی در حین خرید دیزل ژنراتور است. استفاده از دیزل ژنراتور باقدرت کم برای برآورد انرژی بسیار بزرگ باعث کاهش عمر ژنراتور خواهد بود.
 2. دیگر نکته مهم در حین خرید، میزان هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه است. تولیدکنندگان برندهای معروف در برخی موارد قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا را بسیار بالاتر از قیمت معقول دیزل ژنراتور 400 کاوا تعریف می کنند. در ضمن در حین خرید باید به هزینه تعمیرات و نگه داری توجه شود.
 3. برخی مشکلات دیگر مانند محدودیت فضا نیز در کاهش عمر دیزل ژنراتور تأثیر بسزایی خواهد داشت. بهتر است حداقل 80 سانتیمتر از طرفین دیزل ژنراتور فضای خالی وجود داشته باشد.

با ارزیابی موارد گفته‌شده بهتر است قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا رااز نمایندگی‌های مختلف پرس‌وجو کنیم.

دیزل ژنراتور توان بالا درون کانوپی سایلنت

 دلیل نوسانات قیمت دیزل ژنراتور

یکی از مهم‌ترین موارد تأثیرگذار در قیمت ديزل ژنراتور 400 کاوا نوسان قیمت ارز است. همچنین یکی دیگر از موارد در تفاوت فاحش بین یک محصول در چند نمایندگی، اصل‌وفرعی بودن دستگاه میباشد.

قیمت محصولات چینی بسیار پایین‌تر از قیمت محصولات اصل خواهد بود و از این بابت می‌توان گفت که قیمت محصولات دارای تفاوت بسیار خواهد بود ولی خرید محصولات فرعی باعث افزایش هزینه تعمیرات و نگهداری ژنراتور خواهد بود.

اجزا سازنده دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور داری اجزا مختلفی است که برخی از این قطعات هزینه کلی  و به طبع آن قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا را بسیار بالا خواهد برد. قطعات مختلف یک دیزل ژنراتور به شرح زیر است:

 • موتور دیزل ژنراتور
 • ژنراتور برق
 • تابلو فرمان و یا کنترل پنل
 • باتری دیزل ژنراتور
 • اگزوز و رادیاتور
 • باک سوخت
 • شاسی حمل دیزل
 • خفه کن و یا کانوپی سایلنت

برخی از این قطعات نام‌برده شده دارای هزینه بسیار بالا برای تعمیر و یا جایگزینی هستند که باید در زمان خرید به آن توجه شود.

اجزا مختلف دیزل ژنراتوراجزا مختلف دیزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا در نمایندگی‌های مختلف

در این بخش به مقایسه قیمت ديزل ژنراتور 400 کاوا در برندهای مختلف و در نمایندگی های متفاوت پرداخته خواهد شد. ناگفته نماند که برخی از محصولات با توجه به برند بودن دارای هزینه بالاتری نسبت به دیگر محصولات با همان توان خروجی هستند.

 • دیزل ژنراتور 400 کاوا با برند ولوو: 934 میلیون تومان
 • ديزل ژنراتور 400 کاوا با برند پرکینز: 895 میلیون تومان
 • دیزل ژنراتور 400 کاوا با برند استمفرد: 900 میلیون تومان
 • دیزل ژنراتور 400 کاوا با برند بنز: 660 میلیون تومان

این محصولات دارای توان خروجی یکسان ولی برندهای متفاوت هستند. استعلام توان‌های خروجی متفاوت و یا برندهای متفاوت در سایت‌های معتبر بسیار ساده و در دسترس خواهد بود.

همچنین با استعلام از وب‌سایت‌های خارجی نیز تفاوت قیمت‌های به‌خوبی احساس می‌شود. رنج قيمت دیزل ژنراتور 400 کاوا بین 35000 تا 50000 دلار است که این تفاوت قیمتی در کشورهای خارجی نیز وجود دارد

دیزل ژنراتور با برندهای مختلفدیزل ژنراتور با برندهای مختلف

نتیجه‌گیری

در کشور مایکی از دلایل اصلی در نوسانات قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا توان بالا (400 کاوا) مربوط به مشکلات ارزی است. همچنین دلیل دیگر وجود محصولات فرعی و بی‌کیفیت نیز باعث اختلاف فاحش قیمت شده است. توجه به این نکته برای صنعتگران و کاربران دیزل ژنراتورهای توان بالا خالی‌ از لطف نخواهد بود که استفاده از محصولات فرعی باعث افزایش هزینه تعمیرات و نگهداری و در نتیجه افزایش هزینه کلی دیزل ژنراتور خواهد بود.

همچنین یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت، وجود برندهای مختلف باکیفیت‌های مختلف است. از این‌ رو به خریداران این محصولات توصیه می‌شود که قبل از خرید به نیاز بار در محیط توجه ویژه شود.

 

محصولات مرتبط

ديزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا پرکینز

ديزل ژنراتور ۳۰۰ کاوا کامینز پاور

مقالات مرتبط

معرفی دیزل ژنراتور لوول + قیمت و کاربرد آن

اطلاعات مهم درباره موتور برق باکیفیت ارزان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *