لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار

اطلاعات مهم و ضروری درباره لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار

با ژنراتور گاز سوز دائم کار آشنا شوید

در ابتدای مقاله ضروری است که بدایند، ژنراتور گاز سوز دائم کار را شرکت و کمپانی کشور اروپا طراحی و تولید کرده‌ است که از 6 و 8 سیلندر به وجود آمده‌اند. از طرفی لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار در کمپانی های معتبر جهان به خصوص در کشورهای اروپایی از جمله آمریکا نسبت به کشورهای دیگر با صرفه تر است. همچنین در نظر داشته باشید که این نوع دستگاه را براساس اندازه و ابعاد کار، طراحی می کنند تا ژنراتور موردنظر، عملکرد خود را به خوبی به نمایش بگذارد.

لازم به ذکر است که ليست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار را نسبت به انواع دیزل ها در نظر می گیرند به عنوان مثال قیمت ژنراتور گازسوز با توان 20 کاوا با ژنراتور 2 مگاوات خیلی تفاوت دارد.

دقت کنید که این نوع ژنراتور، برای تولید برق بسیار مناسب است که در اغلب ارگان و صنایع ها از آن استفاده می کنند. البته از این محصول نیز می توان در مصارف های شخصی بکار برد.

در ادامه این مقاله به ليست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار خواهیم پرداخت.

لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار را بدانید

همانطور که گفته شد، ژنراتور گازسوز دائم کار یک نوع دستگاهی است که به صورت 24 ساعته در یک روز، فعالیت خود را شروع می کند و بدون وقفه‌ایی عملکرد تولید برق را انجام می دهد پس در نظر داشته باشید که لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار را با توجه به توان هر یک از دستگاه ها حساب می کنند. در ادامه بحث به قیمت چند ژنراتور گازسوز دائم کار می پردازیم :

  • ژنراتور گاز سوز دائم کار 1 مگاوات کاترپیلار Caterpillar

این مدل از ژنراتور گازسوز، جزء برترین برند در دنیا شناخته می شود که برای تولید برق بسیار مناسب است. دقت کنید که لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار با مدلی که گفته شد، حدود 630.000 یورو، بوده که موتور آن نو و راندمان 40 درصدی را شامل می شود. از طرفی توان مصرفی ژنراتور گازی مدل caterpillar 50 هرتز است که این توان به ليست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار تاثیر می گذارد. همچنین این دستگاه می تواند از انرژی امواج و گرمای زمین برق تولید کند.

نمونه ایی از ژنراتور گازسوز دایم کار مدل caterpillarنمونه ایی از ژنراتور گازسوز دائم کار مدل caterpillar

  • ژنراتور گاز سوز دائم کار مدل cummins

این نوع دستگاه نیز با مدل های دیگر از لحاظ فنی و ظاهری خیلی فرق دارد که این تفاوت، باعث شد مشتریان زیادی این مدل از ژنراتور گازسوز دائم کار را خریداری کنند و از آن برای تولید برق بکار ببرند. شاید اغلب افراد این نوع محصول را بشناسند و می دانند که توان مصرفی این نوع موتور 1750 کیلووات با 50 هرتز است و این توان باعث شد ليست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار، بالا رود که در سایت های معتبر قیمت آن را حدود 10.000.000.000 تومان در نظر گرفته‌اند. از طرفی از این مدل موتور گازی برای مصارف خانگی نیز استفاده می کنند.

نمونه ایی از ژنراتور گازسوز دائم کار مدل cumminsنمونه ایی از ژنراتور گازسوز دائم کار مدل cummins

  • ژنراتور گازسوز دائم کار مدل kohler

همانطور که می دانید این مدل از ژنراتور گازسوز دائم کار، جزو برندی است که شرکت کوهلر آن را طراحی و تولید کرده‌ است. یکی از مهم ترین ویژگی که این کمپانی در کار تولید ژنراتور گازسوز دائم کار، در نظر گرفته‌اند، داشتن توان متنوع با رنگ بندی های متفاوت در این نوع دیزل است که این ویژگی باعث شد لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار در سراسر بازارهای دنیا به 250.000.000 تومان برسد. البته در نظر داشته باشید که دیزل یا موتور این نوع مدل از ژنراتوری که ابعاد کوچکی دارند را با توان 250 کیلووات تولید کردند. همچنین حداکثر تعداد دور در مدل kohler، حدود 3000 است که این ویژگی نیز در لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار نیز تاثیر می گذارد.

نمونه ایی از ژنراتور گازسوز دائم کار مدل kohlerنمونه ایی از ژنراتور گازسوز دائم کار مدل kohler

جمع بندی نهایی

همانطور که از نام ژنراتور گازسوز دائم کار پیداست، بایستی همیشه روشن باشد تا عملکرد و فعالیت خود را به خوبی به نمایش بگذارد. از طرفی این نوع دستگاه به دلیل داشتن مدل های متنوع، یک لیست قیمت ژنراتور گازسوز دائم کار را در همه فروشگاه ها و سایت های معتبر در اختیار مشتریان قرار می دهند و در آخر با توجه به مدل و توان مصرفی یک ژنراتور گازی، آن را خریداری می کنند. البته ضروری است که بدانید این مدل از محصول برای تولید برق مناسب است.

 

محصولات مرتبط

ژنراتور گازسوز ۱۷۵۰ کاوا کاترپیلار

ژنراتور گازسوز ۲۲۵۰ کاوا کاترپیلار

مقالات مرتبط

از ژنراتور دیزلی چه می­دانید؟

تفاوت قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *