راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت دیزل ژنراتور ۸۰ کاوا

همان طور که می دانید با توجه به نوسانات موجود در بازار و شرایط اقتصادی نمی توان رقم دقیقی را برای قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا بیان کرد اما برای تشخیص قیمت حدودی آن می توانید به عوامل تاثیرگذار در قیمت آن توجه کنید و آن ها را مورد بررسی قرار بدهید.

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت این دیزل ژنراتور، برند و نوع شرکت سازنده آن می باشد. به طور معمول هر چه برند مورد نظر معتبر و شناخته شده تر باشد قیمت این دیزل ژنراتور هم بیشتر خواهد بود.

علاوه بر این کیفیت دیزل ژنراتور 80 کاوا و تجهیزات به کار برده شده برای ساخت آن نیز متناسب با شرایط روز می توانند تاثیر زیادی را در حدود قیمت دیزل ژنراتور داشته باشند.

به طور کلی ما در مجموعه راد دیزل این محصولات را با قیمت مناسبی ارائه می کنیم و به همین منظور شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید و از قیمت دقیق این دیزل ژنراتور مطلع شوید.

برای خرید دیزل ژنراتور 80 کاوا با کیفیت مرغوب باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

برای خرید دیزل ژنراتور 80 کاوا با کیفیت مرغوب باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

ویژگی های فنی و کاربردی دیزل ژنراتور 80 کاوا

به طور کلی دیزل ژنراتور 80 کاوا یکی از کاربردی ترین دیزل ژنراتورها در صنعت می باشد که به دلیل داشتن ویژگی های فنی مناسب، استقبال زیادی از آن می شود. این دیزل ژنراتور دارای 4 سیلندر می باشد که نسبت به قدرت آن بسیار متعادل عمل می کند.

البته تعداد سیلندرها هم می توانند در قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا تا حدی موثر باشند. در ضمن این دیزل ژنراتور در مقایسه با محصولات مشابه خود در بازار از حجم استانداردی برای ذخیره روغن برخوردار است.

در واقع دیزل ژنراتور 80 کاوا می تواند حدود 14 لیتر روغن را درون خود قرار دهد. به طور معمول این نوع دیزل ژنراتور به دو شکل رایج بدون کانوپی و همراه با کانوپی در بازار به فروش می رسد.

طبیعی است که وجود کانوپی بتواند قیمت دیزل ژنراتور و همچنین وزن آن را افزایش بدهد. اگر بخواهیم در مورد قدرت این دیزل ژنراتور صحبت کنیم باید گفت که بیشترین قدرت آن چیزی حدود 87 اسب بخار بوده و این میزان قدرت در مقایسه با ساختار آن بسیار قابل توجه می باشد.

عایق به کار برده شده برای دیزل ژنراتور 80 کاوا از نوع H می باشد.

عایق به کار برده شده برای دیزل ژنراتور 80 کاوا از نوع H می باشد.

مزایای دیزل ژنراتور 80 کاوا در مقایسه با محصولات مشابه

در واقع علاوه بر ویژگی های فنی که دیزل ژنراتور 80 کاوا از آن برخوردار است، این دیزل ژنراتور از مزایا و ویژگی های دیگری هم برخوردار می باشد که به ساختار و نحوه عملکرد آن وابسته است.

برای مثال قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا و همچنین سوختی که برای فعالیت آن استفاده می شود در مقایسه با محصولات مشابه در بازار بسیار مناسب می باشد.

علاوه بر این می توان از دیزل ژنراتور 80 کاوا به عنوان یک منبع همیشگی و با دوام برای تولید برق در مواقع ضروری هم استفاده کرد و در زمانی که برق قطع است، انرژی الکتریکی لازم برای فعالیت وسایل برقی را به وسیله آن تهیه کرد.

همچنین این دیزل ژنراتور دارای امنیت بسیار بالایی بوده و می تواند در محیط به نحوی عمل کند که خطر اشتعال را به حد چشمگیری کاهش بدهد. جالب است بدانید استحکام ساختاری و طول عمر بالای آن باعث می شود که کاربرد آن در صنعت افزایش پیدا کند. حجم استاندارد و اشغال فضای کم از مزایای دیگری است که می تواند قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا را تحت تاثیر خود قرار بدهد.

دیزل ژنراتور 80 کاوا در مقایسه با سایر دیزل ژنراتورها فضای کمتری را اشغال می کند.

دیزل ژنراتور 80 کاوا در مقایسه با سایر دیزل ژنراتورها فضای کمتری را اشغال می کند.

جمع بندی نهایی

در نهایت وقتی شما قصد خرید و استفاده از این ژنراتور را دارید باید قبل از هرگونه اقدام برای خرید، به طور کامل از قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا و تمام ویژگی های فنی و ساختاری آن آگاهی پیدا بکنید.

اطلاعاتی نظیر نوع عایق، قدرت دیزل ژنراتور، حجم ذخیره سازی روغن و یا حتی سوخت مصرفی آن می تواند در این زمینه به شما کمک زیادی بکند.

سعی کنید قبل از خرید خود با افراد متخصص و مهندسان مجرب مشورت کرده و سپس برای خرید اقدام کنید.

ما در مجموعه راد دیزل تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم در کنار کاهش قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا ، آن را با کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما قرار بدهیم.

همچنین شما می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق این محصول و همچنین سایر ویژگی های آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا بسیار مناسب بوده و توان خرید مردم را افزایش می دهد.

قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا بسیار مناسب بوده و توان خرید مردم را افزایش می دهد.

 

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور دست دوم ۸۰ کاوا بنز

دیزل ژنراتور ۱۴۰۰ کاوا کامینز پاور

 

مقالات مرتبط:

قیمت ژنراتور و انواع آن

مشخصات دیزل ژنراتور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس