راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

معرفی ژنراتور برق اضطراری + قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان

قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان

ساختمان های عمومی یا ساختمان های بزرگ اداری از سیستم های برق اضطراری نصب شده ای برخوردار هستند که این سیستم ها ژنراتور برق اضطراری می باشند. و از آن به منظور به کار انداختن اجزای الکتریکی در هنگام قطعی برق و تامین برق برای افراد ساختمان استفاده می کنند. اما ژنراتور برقی که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد نسبت به ژنراتور هایی که در اداره ها کاربرد دارد متفاوت می باشد، در واقع ابعاد و سایز آن کوچکتر است. صاحبان خانه ها مخصوصا روستایی ها از ژنراتور های برقی برای تامین برق پس از طوفان، سیل و حتی قطعی ‌برق استفاده می کنند.

به طور کلی دو دسته ژنراتور برای ساختمان ها تولید می ‌شود که یکی ساختار ساده ای دارد. و  برای خانه ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد و ژنراتور دیگر نیز که بسیار پیچیده است برای بیمارستان ها استفاده می شود. یکی از تفاوت اصلی ژنراتور های خانگی قیمت آنها است که قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان نسبت به ژنراتور پیچیده بیمارستان ها  مناسب تر است.

انواع ژنراتورهای ساختمانانواع ژنراتور های ساختمان

معرفی ژنراتور برق اضطراری ساختمان

این وسایل ابزاری هستند که از آنها در صورت قطع برق و پشتیبانی برق خودکار استفاده می‌ کنند که طبق نیاز کاربر تولید می شوند. مکانیسم این وسیله به نحوی است که بعد از قطع شدن برق، در عرض ۱۰ ثانیه باید برق را به تمام سیستم های مهم، مثل روشنایی خروجی، تخلیه دود، سیستم های اعلام حریق، آسانسور و غیره برساند. اما نکته مهم دیگری که در رابطه با این وسیله باید بدانید این است که باید از قطعات کاملاً مجزا برخوردار باشد. به عبارت دیگر باید از اجزایی، مثل مجرای خود، کانال های خود، ایستگاه های انتقال خود و غیره برخوردار باشد.

قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمانقیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان

این سیستم ها پس از قطع برق، پشتیبانی خود را به صورت خودکار ارائه می ‌دهند. و تنها ۶۰ ثانیه فرصت دارند تا درگیر آن شوند که قابلیت اشتراک گذاشتن سیستم و اجزای آن را دارد. البته لازم نیست که همه ی آنها دارای برخی از اجزای مجزا باشند. این وسیله را می ‌توان به عنوان دستگاهی در نظر گرفت که عمل خروجی را انجام می دهد. و عملیات آتش‌ نشانی را سریع تر انجام می دهد. هر چند که بودن این وسیله برای ایمنی زندگی، حیاتی نیست امّا بودن آن می تواند در مواقع ضروری واقعاً برای شما کارساز باشد. قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان با توجه سایر مدل ها، قیمت ارزان تری دارند. زیرا در سایز کوچکتر عرضه می شوند و کاری که انجام می ‌دهند آن چنان سخت نیست در حالیکه ژنراتور برق صنعتی به دلیل کاربرد مهمی که دارد دارای قیمت بیشتری است.

چرا به استفاده از این وسیله نیاز داریم؟

اگر به محیط اطراف خود نگاه کنید متوجه می‌ شوید که ما بیش از آنچه که فکر می کنیم به برق نیاز داریم. قطع شدن چند دقیقه ای برق می ‌تواند باعث مختل شدن زندگی ما شود، زیرا که خیلی از فعالیت ‌های ما به برق وابسته است.

هر چقدر که قطع برق طولانی ‌تر باشد مشکلات بیشتری را به وجود خواهد آورد، مثلا در زمستان گرم شدن خانه بدون برق از بین می رود. قطع برق همراه با از کار افتادن یخچال ها و فیروز ها و ذوب شدن غذا ها می باشد. پس برای جلوگیری از مشکلات ذکر شده نیاز ضروری به وسیله برای تامین برق می باشد که امروزه با پیشرفت های زیادی که در حوزه ‌های صنعتی رخ داده وسیله‌ ای به وجود آمده است که نام آن ژنراتور برق می باشد. در واقع به این دلیل که قیمت ژنراتور برق اضطراری ساختمان به صرفه است می توانید آن را به راحتی خریداری کنید.

خرید ژنراتور برق

قیمت این وسایل بسیار متفاوت است، مثلاً قیمت دیزل ژنراتور دست دوم می‌ تواند از دو میلیون تومان شروع شود. و تا ۲۰ الی ۳۰ میلیون هم ادامه داشته باشد. در حالی که قیمت نسخه دسته اول آن می تواند بیش از ۱۵۰ میلیون تومان هزینه داشته باشد البته این قیمت کلی دیزل ژنراتور ها است.

سخن پایانی

ژنراتور ها وسایلی هستند که از آنها برای مصارف گوناگونی استفاده می کنند، برای مثال خانه، بیمارستان و یا غیره که بین تمام آنها یک ویژگی مشترک وجود دارد و آن هم این است که همه آنها برق اضطراری را تأمین می‌ کنند.

محصولات مرتبط

ژنراتور لینز ایتالیا

ژنراتور استریم

مقالات مرتبط

دستگاه برق اضطراری برای منازل و صنایع

اطلاعات مهم و ضروری درباره فروش ژنراتور برق اضطراری خانگی

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس