راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

قیمت ژنراتور برق گاز سوز چقدر است؟

قیمت ژنراتور برق گاز سوز

ژنراتور برق گازسوز یکی از پرکاربردترین موتور برق ‌های موجود در بازار است و شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از این محصول به سایت http://raddiesel.ir مراجعه کنید و از قیمت ژنراتور برق گاز سوز مطلع شوید. ژنراتور برق گاز سوز به علت ویژگی های خاصی که دارد نسبت به سایرین در جایگاه اول قرار گرفته است. ما در این مقاله قرار است تا شما را با این ویژگی ها آشنا ‌کنیم.

ژنراتور برق گاز سوز چه دستگاهی است؟

ژنراتور برق گاز سوز کم مصرف ترین و مناسب ترین موتور برق موجود در بازار است که آلودگی کمتری ایجاد می‌کند. قیمت ژنراتور برق گاز سوز نسبت به سایر رقبا، پایین تر و مقرون به صرفه تر است و جایگزین مناسبی برای موتور برق های بنزینی می باشد.

عملکرد ژنراتور برق گاز سوز به این صورت است که مولد، انرژی حاصل از گاز را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند و سپس از این انرژی در صنایع و وسایل خانگی استفاده می‌شود. از ژنراتور برق گاز سوز بیشتر در مراکز و دستگاه هایی استفاده می‌شود که نیاز ضروری به برق دارند؛ به طور مثال در بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، مراکز تجاری و مناطق مسکونی از این نوع ژنراتور استفاده می‌کنند.

ژنراتور برق گاز سوز چیست؟

ویژگی های ژنراتور برق گاز سوز و تاثیر آن بر قیمت

قیمت ژنراتور برق گاز سوز نسبت به سایر رقبا، ارزان تر و مناسب تر است؛ بنابراین شما می‌توانید با کمترین هزینه یک موتور برق گاز سوز با بهترین امکانات را خریداری کنید.

یکی از ویژگی های اساسی این ژنراتور این است که از صدای کمی برخوردار است؛ بنابراین در هر محلی که قرار بگیرد، نمی‌تواند برای اشخاص و کارکنان آن محل مزاحمت ایجاد کند.

اگر ژنراتور برق گاز سوز را با انواع ژنراتورهای بنزینی مقایسه کنیم، متوجه می‌شویم این ژنراتور‌ها از خطر کمتری برخوردار هستند؛ چرا که در ژنراتور برق گاز سوز، بنزین حذف شده است.

علاوه بر ویژگی مناسب بودن قیمت ژنراتور برق گاز سوز و کم خطر بودن آن، ژنراتور برق گاز سوز، آلودگی کمتری تولید می‌کند و این یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که این ژنراتور در صنایع به خود اختصاص داده است.

در ژنراتور برق گاز سوز سه نوع شیر محافظ به کار برده شده است که این شیرها از بروز آتش سوزی جلوگیری می‌کنند.

از طرفی ژنراتور برق گاز سوز به راحتی می‌تواند به لوله کشی گاز شهری متصل شود و می‌توان در مناطقی از آن استفاده کرد که گاز شهری جریان دارد. همین ویژگی سبب می‌شود شما نگرانی بابت از کار افتادن دستگاه نداشته باشید.

ژنراتور برق گاز سوز از ایمنی بالایی برخوردار است که این ایمنی به علت عدم وجود بنزین است، همچنین این ژنراتورها عمر بالایی دارند و برای محیط زیست خطری ندارند.

این ویژگی ها در کنار ارزان بودن قیمت ژنراتور برق گاز سوز، یک ژنراتور عالی می‌سازد.

ویژگی های ژنراتور برق گاز سوزویژگی های ژنراتور برق گاز سوز

عملکرد ژنراتور برق گاز سوز

مکانیسم عملکرد ژنراتور برق گاز سوز همانند ژنراتور بنزینی است؛ یعنی مکانیسم محفظه احتراق این ژنراتور به کمک شمع مخصوص انجام می‌شود. مکانیسم عمل این ژنراتور به این صورت است که ابتدا مکشی در ژنراتور به وجود می‌آید، سپس هوا و سوخت وارد جایگاهی به نام میکسر می‌شود. در مرحله بعدی گاز درون جایگاه متراکم شده و پیستون بالا می‌آید و با جرقه ای شمع روشن می‌شود.

قیمت ژنراتور برق گاز سوز، به علت همین مکانیسم ساده کاهش یافته است. سپس پیستون در ژنراتور حرکت رفت و برگشتی انجام می‌دهد و برق تولید می‌شود. در ژنراتور برق گاز سوز تنها کافی است ژنراتور برق را به لوله کشی گاز شهری متصل کرد، همچنین می‌توان این ژنراتور را به کپسول گاز مایع هم وصل نمود.

مکانیسم عمل ژنراتور برق گاز سوزمکانیسم عمل ژنراتور برق گاز سوز

سخن پایانی

همانطور که گفته شد ژنراتور برق گاز سوز با سوخت ارزان و آلایندگی کم، به یکی از بهترین مولد برق در کشور تبدیل شده است. از طرفی هم قیمت ژنراتور برق گاز سوز بسیار مناسب است؛ به طوری که در نانوایی ها، منازل مسکونی، بیمارستان ها و مناطقی که نیاز اساسی به برق دارند، می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. سایت http://raddiesel.ir یکی از بزرگ ترین و معتبرترین نمایندگان فروش این نوع ژنراتورها است. شما می‌توانید با مراجعه به این سایت، تمام اطلاعات مربوط به ژنراتورهای برق گاز سوز را به دست آورید و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید. قیمت ژنراتور برق گاز سوز را می توانید با مراجعه به این سایت معتبر جویا شوید.

 

محصولات مرتبط:

لوازم یدکی دیزل ژنراتور

ژنراتور گاز سوز

مقالات مرتبط:

آنچه برای شناخت ژنراتور گازی دائم کار کوچک لازم است

هزینه تولید برق با ژنراتور گازی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس