موتور برق مسافرتی بیصدا

فروش موتور برق مسافرتی بیصدا و بررسی مزایا

مقدمه

موتور برق مسافرتی یکی از انواع مختلف موتورهای برق است که از نظر شکل مانند یه کیف دستی است. نام دیگر موتور برق های مسافرتی، موتور برق اینورتری یا موتور برق کیفی است. این نوع موتور برق، وزن خیلی کمتری در مقایسه با بقیه مدل های موتور برق دارد. سوخت بیشتر موتور برق مسافرتی بیصدا، بنزین است و وزن این نوع از موتور برق ها به حدود 20 کیلو گرم می رسد. به این موتور برق ها اینورتری گفته می شود به این دلیل که یک موتور قوی برای نوسان سازی الکترونیکی است.

کاربرد موتور برق مسافرتی بيصدا

موتور برق های مسافرتی کاربرد های بسیاری دارند. اگر شما برای گردش و سفر های خود به یک منبع برق قابل حمل و سبک نیاز دارید، یک راه حل مناسب برای برطرف کردن نیاز شما، موتور برق های مسافرتی است. موتور برق های مسافرتی دارای محدوده توانی تا حدود 3000 وات هستند و به گونه ای طراحی شده اند که به آسانی قابلیت جا به جایی و حمل و نقل دارند.

موتور برق مسافرتی بیصدا کاربرد های زیادی داردموتور برق مسافرتی بیصدا کاربرد های زیادی دارد

موتور برق های اینورتری به این دلیل بی سر و صدا هستند چون تلرانس ندارند. این مزیت کمک می کند تا موتور برق مسافرتی بیصدا برای کاربرد های حساس مثل آزمایشگاه ها، لپ تاپ، کامپیوتر ها و تجهیزات ابزار دقیق  بسیار مناسب باشد. موتور برق های مسافرتی به علت مصرف سوخت پایین برای محیط زیست بسیار مناسب هستند.

موتور برق های مسافرتی با موتور برق های معمولی چه تفاوتی دارند؟

 تفاوت عمده موتور های مسافرتی با موتور های برق عادی در ابتدا کم مصرف بودن و بی سر و صدا بودن این موتور برق ها است. تکنولوژی پیشرفته ای که در تولید موتور برق مسافرتی به کار رفته دلیل عمده این تفاوت است. مورد بعدی در تفاوت بین موتور های برق مسافرتی با موتور برق های عادی در قیمت آن ها است. قیمت موتور برق مسافرتی بیصدا به مراتب بسیار کمتر از موتور برق های عادی است. با استفاده درست و نگهداری دقیق، عمر این موتور برق ها نیز طولانی تر می شود.

موتور برق مسافرتی بیصدا برای کارهای حساس و گردش ها کاربرد داردموتور برق مسافرتی بیصدا برای کارهای حساس و گردش ها کاربرد دارد

موردی که باید در زمان استفاده از موتور برق مسافرتی باید به آن توجه داشته باشید این است که، از این موتور برق ها در فضای بسته استفاده نکنید؛ زیرا به دلیل انتشار گاز مونوکسید کربن باعث مسمومیت می شوند.

مزایای موتور برق مسافرتی بيصدا

 1- موتور برق های مسافرتی بیصدا به شکل یکپارچه تولید می شوند.

2-کنترل دور متناسب با بار مصرف شده برای دور موتور در موتور های برق که مصرف آن ها بنزین است معمولاً حدود 3600 دور در دقیقه است و این موتور ها همیشه با همین سرعت کار می کنند. ولی در موتور برق مسافرتی بیصدا سرعت به نسبت انرژی که نیاز است تغییر می کند. به این معنی که با بالا رفتن بار، مصرف سوخت در موتور برق بالا می رود و با کم شدن بار مصرفی موتور برق، دور موتور برق هم کم می شود.

3- کم صدا بودن و یا بی صدا بودن، برترین مزیت این نوع از موتور برق است. طراحی خاص این مدل از موتور های برق که در آن از صدا خفه کن های خاص استفاده شده و در آن از تکنولوژی کاهش صدا به کار رفته به بی صدا بودن آن کمک کرده است. استفاده از یک برد الکترونیکی که قدرت ها و سرعت های متناوب تولید می کند در این موتور برق ها باعث کاهش صدا در آن شده است.

4- استفاده از برد الکترونیکی که تولید کننده قدرت و سرعت متناوب است، باعث شده مصرف سوخت کاهش یابد و طول عمر موتور برق مسافرتی بیصدا افزایش یابد.

5- تکنولوژی به کار رفته در این مدل از موتور برق ها باعث این شده است که جریان برق پایدارتری در مقایسه با موتور برق های دیگر داشته باشد. جریان پایدار باعث می شود تا این موتور برق ها برای استفاده هایی که تجهیزات آن نیاز به برق پایدارتر دارند گزینه بهتری باشند.

موتور برق مسافرتی بیصدا مزیت های زیادی داردموتور برق مسافرتی بیصدا مزیت های زیادی دارد

خرید موتوربرق مسافرتی بيصدا

موتورهای برق مسافرتی کاربرد های بی شماری دارند. شما در صورت نیاز می توانید هر یک از این مدل ها را از سایت گروه صنعتی راد دیزل تهیه کنید. در این شرکت انواع موتور برق ها با کیفیت عالی و قیمت مناسب موجود است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *