کم مصرف ترین دیزل ژنراتور

معرفی کم مصرف ترین دیزل ژنراتور| مزایا و کاربرد

شرکت راد دیزل که در واقع می توان گفت برند صنعتی کمپانی پایا صنعت تجارت رادوین به حساب می آید؛ این شرکت در طول زمان فعالیت خود، پیشرفت و توسعه صنعت کشور عزیزمان را یکی از اهداف اصلی خود قرار داده است. دیزل ژنراتور در اصل ترکیبی از ژنراتور الکتریکی با یک موتور دیزل می باشد. در این مقاله کوشیدیم کم مصرف ترین دیزل ژنراتور را به شما معرفی نماییم؛ لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

تعریفی از دیزل ژنراتور و تشریح عملکرد آن

در ابتدا بهتر است بدانیم که موتور های تولید کننده انرژی دارای انواع مختلفی هستند. شناخت انواع موتور ها می تواند به شناخت دیزل ژنراتور به ما کمک کند. موتور ها را می توان به دسته های مختلف موتور بخار، موتور بنزینی، دیزل الکتریکی، جت و موشک تقسیم کرد. انرژی هر یک از این موتور ها از منابع مختلفی همچون بنزین و گازوئیل تامین می شود. ضمنا یکی از راه های تولید انرژی الکتریکی، ادغام موتور دیزلی و ژنراتور الکتریکی می باشد.

نام دیگر دیزل ژنراتور ها، موتور های برق می باشد و معمولا این موتور ها را در مکان هایی که برق وجود ندارد استفاده می کنند.

انواع دیزل ژنراتور ها

  • دیزل پرکینس
  • دیزل لوول
  • دیزل موتور سازان
  • دیزل ژنراتور ولوو
  • دیزل دوئیتز
  • موتور برق استامفورد
  • کومینس
  • ژنراتور مکالته

موارد مهم در انتخاب کم مصرف ترین دیزل ژنراتور

همانطور که می دانید توجه به میزان مصرف سوخت در دیزل ژنراتور ها، برای افرادی که قصد استفاده از آن یا خرید انواع دستگاه های صنعتی را دارند از اهمیت بالایی برخوردار است.

یکی از مواردی که در هنگام انتخاب دیزل ژنراتور باید به آن توجه شود؛ انجام یک سری محاسبات دقیق می باشد. اگر از دیزل به صورت صحیح و مطابق با استاندارد های بیان شده استفاده و نگهداری کنید، می توانید مصرف سوخت آن را تا حد چشمگیری کاهش دهید.

توجه به میزان مصرف سوخت کم مصرف ترین دیزل ژنراتور

مقدار سوختی که در مدت یک ساعت توسط موتور مورد نظر جذب می گردد و باعث می شود موتور مقدار مشخصی نیرو را تولید کند. برای اطلاع از مقادیر سوخت مصرفی دستگاه های دیزلی می توانید به جدول سوخت مصرفی دیزل ژنراتور ها مراجعه کنید.

با افزایش دور موتور از مقدار1000، مصرف سوخت دیزل ژنراتور کاهش می یابد. در حالی که ما کمترین میزان مصرف سوخت را در مقادیر دور موتور 1500 تا 1800داریم؛ افزایش دور موتور بیشتر از این مقدار، باعث افزایش میزان مصرف سوخت می شود.

اهمیت آگاهی در رابطه با میزان مصرف سوخت کم مصرف ترین دیزل ژنراتور

یکی از عواملی که توجه به میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور ها را بسیار حائز اهمیت می کند، تاثیری است که این عامل بر روی کاهش آلاینده های خروجی دارد.

در مقام مقایسه این چنین می توان بیان کرد که انتخاب دیزل ژنراتوری که با مصرف سوخت کمتر قدرت بیشتری برای ما فراهم می کند نسبت به محصول مشابه، از نظر اقتصادی انتخاب مناسب تری به شمار می آید.

راد دیزل وارد کننده انواع موتور های دیزلیراد دیزل وارد کننده انواع موتور های دیزلی

مثالی برای کم مصرف ترین دیزل ژنراتور

یکی از دستگاه هایی که در این زمینه می توان مثال زد؛ دیزل ژنراتور کامینز در توان اسمی 180 کاوا می باشد. این دستگاه در مقایسه با دیزل ژنراتور ولوو و پرکینز، کمترین میزان مصرف سوخت را دارد.

البته این رتبه بندی برای توان 500 کاوا تغییر می کند؛ به صورتی که دیزل ژنراتور ولوو در این توان به ازای تولید بیشتر قدرت، سوخت کمتری مصرف می کند.

خرید کم مصرف ترین دیزل ژنراتورخرید کم مصرف ترین دیزل ژنراتور

سخن پایانی  

فعالیت اصلی راد دیزل در عرصه واردات و عرضه تجهیزات ژنراتور برق، موتور برق و دیزل ژنراتور می باشد. مدیریت کارآمد راد دیزل با پشتیبانی کادر مجرب و متخصص خود، در زمینه دستیابی به اهداف این شرکت تلاش می کند.

این کمپانی در تلاش است با به روز کردن دفاتر خود و استفاده از خلاقیت کارمندانش، بهترین خدمات ممکن را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

عرضه بهترین و به نام ترین برند ها، همکاری با شرکت های معتبر دنیا و تحقیق و شناخت نیاز دقیق بازار کشور، از جمله فعالیت های راد دیزل در راستای بهبود خدمات خود می باشد.

معرفی کم مصرف ترین دیزل ژنراتورمعرفی کم مصرف ترین دیزل ژنراتور

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت راد دیزل به آدرس http://raddiesel.ir  کلیه محصولات این فروشگاه اینترنتی را مشاهده نمایید.

محصولات مرتبط:

موتور برق

ژنراتور گاز سوز

مقالات مرتبط:

بهترین دیزل ژنراتور در جهان

انواع ژنراتور نیروگاهی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *