راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار و ویژگی و مشخصات آن

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار

دیزل ژنراتور دائم کار وسیله ای مهم است که نیروی الکتریسیته را به برق تبدیل می کند. به طور کلی ژنراتور ها در فعالیت های فیزیکی و الکتریکی استفاده می شوند و کاربرد فراوانی در صنعت دارند. ابداع این وسیله توانسته کار را برای بسیاری از صنایع آسان نماید. اگر شما هم کنجکاو شده اید که بدانید قیمت دیزل ژنراتور دائم کار چقدر است؟ کارایی این سیستم چیست؟ و یا چه مزایایی دارد؟ خواندن این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید.

عملکرد ژنراتور دائم الکار

می توان گفت که ژنراتور نیروی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می نماید که این کار باعث شروع به کار دستگاه می شود. در ادامه سعی داریم در مورد قیمت دیزل ژنراتور دائم کار صحبت کنیم و نرخ اصلی این وسیله را بگوییم.

مزایای موتور ژنراتور ها در صنعتمزایای موتور ژنراتور ها در صنعت

اجزای اصلی این ژنراتور

 • موتور
 • دستگاه تولید برق
 • سیستم سوخت
 • تنظیم کننده ولتاژ ژنراتور
 • سیستم سرد سازی اگزوز
 • سیستم روغن کاری
 • شارژر باطری

نحوه استفاده از دیزل ژنراتورهانحوه استفاده از دیزل ژنراتورها

 • موتور ژنراتور

این قطعه شامل یک ژنراتور و یک موتور می باشد که در کنار هم تشکیل یک دستگاه جدید را می دهند. کاربرد آن این است که انرژی مکانیکی وارد شده به سیستم را کنترل می کند. برای اطلاع از قیمت دیزل ژنراتور دائم کار می توانید به قسمت دسته بندی محصولات سایت مراجعه نمایید.

 • دستگاه تولید برق

دستگاه تولید برق بخشی از ژنراتور است و این دستگاه شامل مونتاژ، قطعات ثابت و متحرک روکشی می باشد. این اجزا در کنار یک دیگر فعالیت می کنند و الکتریسیته را تولید می نمایند؛ به طور کلی این اجزا روی یک دیگر اثر می گذارند و خرابی یک قسمت باعث عدم کارایی بقیه قطعات می شود.

 • سیستم سوخت

این تانک قسمتی از پایه دیزل ژنراتور است؛ سوخت در دیزل ژنراتور ها ظرفیت ۶ تا ۸ ساعت کار به طور متوسط را دارد.

 • تنظیم کننده ولتاژ ژنراتور

این بخش، ولتاژ خروجی موتور ژنراتور را نیز تنظیم می کند و بر روی بخش هایی از آن تاثیر می گذارد.

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار در ایرانقیمت دیزل ژنراتور دائم کار در ایران

 • سیستم سرد سازی اگزوز

وقتی از این دستگاه به مدت زیادی استفاده می کنید، اجزای داخلی آن گرم می شوند. سیستم سرد سازی اگزوز در این بخش کمک می کند؛ یعنی اجزای داخلی که گرم شده است را سرد سازی می کند تا موتور خراب نشود.

 • سیستم روغن کاری

ژنراتور ها قطعات متحرکی را در موتور دارند که این قطعات نیاز دارند به طور متوسط روغن کاری شوند؛ یعنی هر ۸ ساعت روغن آن را بررسی کرده و در صورت لزوم، آن قطعات را روغن کاری کنید.

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار با توجه به نوسانات ارزی متغیر می باشد.

 • شارژ باطری

این شارژر همانند شارژر های گوشی و لپ تاپ و غیره نیست؛ مثلا اگر شناور در ژنراتور خیلی پایین باشد، باطری زیر شارژ است؛ اما اگر این شناور خیلی بالا باشد، عمر باطری کوتاه است. این شارژر از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

ویژگی های دیزل ژنراتور دائم الکار

این ژنراتور ها ویژگی خوبی که دارند این است که حین قطعی، نیروی الکتریکی برق را تامین می کنند و مانع قطع و اختلال برق می شوند.

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار

ابن ژنراتور ها قیمت بالایی دارند، مثلا دیزل ژنراتور چینی به قیمت صد و چهار میلیون به فروش می رود و یا نرخ دیزل ژنراتور دویتس  ۹۹میلیون است. اگر چه این دستگاه ها دارای قیمت بالایی هستند، اما کاربرد بسیار مفیدی در زندگی ما و صنایع مختلف دارند.

نحوه خرید دیزل ژنراتور دائم کار

اگر می خواهید این دستگاه را خریداری کنید، پیشنهاد می کنیم سری به محصولات مجموعه ما بزنید؛ کلیه محصولات شرکت از برندهای معروف دنیا وارد کشور شده اند و شما با خیالی آسوده می توانید وب سایت ما را برای خرید انتخاب نمایید. قیمت دیزل ژنراتور دائم کار در قسمت دسته بندی محصولات با توضیحات کامل آورده شده است.

سخن پایانی

ژنراتور انرژی الکتریسیته را به برق تبدیل می کند و این دستگاه از اجزایی چون موتور، دستگاه تولید برق، سیستم سوخت، تنظیم کننده ولتاژ، سیستم سرد سازی اگزوز، سیستم روغن کاری و شارژر باطری تشکیل شده است. قیمت دیزل ژنراتور دائم کار با ژنراتور متفاوت است؛ زیرا این ژنراتور ها همان طور که از اسمشان پیداست، به صورت دائمی کار می کنند.

همانطور که گفته شد؛ یکی از انواع دیزل ژنراتورها، نمونه دائم الکار آن است که کارایی فوق العاده ای در صنایع مختلف دارد. این دستگاه خیلی کم پیش می آید که خاموش شود و به طور متوالی می تواند کار کند. اگر قصد خرید این وسیله کاربردی را دارید، پیشنهاد می کنیم سایت و فروشگاهی را انتخاب کنید که محصولات خود را ضمانت کند. مجموعه ما با نام تجاری راد دیزل یکی از بزرگ ترین تامین کننده های لوازم صنعتی در ایران می باشد.

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار اورجینالقیمت دیزل ژنراتور دائم کار اورجینال

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور لوول

دیزل ژنراتور پرکینز

مقالات مرتبط

معرفی کم مصرف ترین دیزل ژنراتور| مزایا و کاربرد

عوامل تاثیرگذار بر قیمت دیزل ژنراتور یک مگاواتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس