فروش ژنراتور

فروش ژنراتور | تصور زندگی بدون برق و لزوم استفاده از ژنراتور جهت تامین برق

برای چند لحظه تصور کنید انرژی برق وجود ندارد. اگر انرژی برق نباشد احتمال این که تجهیزاتی مانند یخچال، تلویزیون، اینترنت، تلفن، کامپیوتر و غیره وجود نداشته باشد زیاد است. حال مشکلات و معضلاتی که در پس این نداشته ها وجود دارد تا چه حد است کسی نمی داند. پس وجود یک ژنراتور و استفاده از آن در مواقع لزوم بسیار مفید و کاربردی است. برای خرید یک ژنراتور برق مناسب بهتر است با انواع ژنراتور آشنا بوده و متناسب نیاز خود خریداری کنید. قبل از خرید سعی کنید حتما با نماینده فروش ژنراتور مشورت کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

ژنراتورهای برق دیزلی برترژنراتورهای برق دیزلی برتر

تمیز کردن ژنراتور در راستای حفظ سلامت ژنراتور

بررسی مداوم وضعیت ژنراتور و نحوه عملکرد آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با توجه به محل نگهداری دستگاه ژنراتور باید هر چند مدت یک بار دستگاه ژنراتور مورد ارزیابی قرار گیرد. و اگر در محلی بوده که گرد و غبار زیادی روی آن جمع شده حتما باید تمیز شود. اگر این حجم از گرد و غبار و آلودگی زیاد باشد عملکرد دستگاه را مورد تهدید قرار می دهد. برای این که کار شما در تمیز نگه داشتن دستگاه راحت باشد. این پیشنهاد بسیار موثر و مفید خواهد بود که دستگاه را در مکانی سر پوشیده قرار دهید. و روی آن را نیز بپوشانید.

این راهکار از سمت نمایندگان فروش ژنراتور به مشتریان خود توصیه می شود. پوشش از سطوح و اجزای ژنراتور در برابر آسیب های احتمالی ناشی از آب، باد و خاک مراقبت می کند. اگر قرار باشد دستگاه فعالیت کرده و مورد استفاده قرار بگیرد حتما باید پوشش آن حین فعالیت دستگاه، برداشته شود چرا که ممکن است دستگاه بیش از حد داغ شود.

تعویض روغن ژنراتور و افزایش طول عمر آن

هر موتور ژنراتور هر از چند گاهی نیاز به تعویض روغن دارد. روغن ژنراتورهای جدید پس از یک استفاده ۲۵ تا ۳۰ ساعته باید تعویض گردد. بهتر است برای تعویض روغن، کیفیت را مدنظر قرار دهید.

فروش ژنراتورفروش ژنراتور

ضرورت وجود ژنراتور و ذخیره سازی سوخت آن

تحت هیچ شرایطی کسی آگاه نیست که چه تایمی ممکن است از وجود برق محروم باشیم. ممکن است این زمان از دقیقه شروع شود و به روزها ختم شود، پس این را نیز نمی دانید که قرار است چه مدت از ژنراتور استفاده کنید. بهتر است تمامی تجهیزاتی که نیاز دارید مانند روغن، سوخت، شمع و فیلتر را در انبار خود از قبل ذخیره کرده باشید و در چنین مواقعی خود را از قرار گرفتن در شرایط سخت برهانید.

تخلیه مخزن سوخت ژنراتور مساوی با دوام بیشتر آن

تصور کنید باد و طوفانی که منجر به قطعی برق شده بود پایان یافته، آسیب های وارده کاملا بر طرف شده و انرژی برق دوباره به خطوط سیم و کابل ها برگشته است. روال عادی جریان پیدا کرده و دیگر نیازی به استفاده از ژنراتورها نیست. حالا دین خود را به دستگاه ژنراتور ادا کرده و از آن به پاس قدردانی به بهترین شکل ممکن مراقبت کنید. توصیه های نمایندگان فروش ژنراتور را آویزه گوش خود کرده و به آن ها عمل کنید. ژنراتور را از هر گونه آلودگی و کثیفی پاک کرده، مخزنش را خالی کنید، زیرا تخلیه سوخت آن مانع از تجمع رسوبات چسبنده و آدامس پیشگیری می کند. در نهایت آن را به مکانی سر پوشیده انتقال داده و در زیر یک پارچه قرار دهید تا دوباره اگر قطعی برق رخ داد، دست شما را بگیرد.

استفاده از ژنراتور قابل حمل پشتیباناستفاده از ژنراتور قابل حمل پشتیبان

سخن پایانی

در نظر داشته باشید که ممکن است اگر برای یک مدت طولانی ژنراتور را در حالت بلا استفاده در انبار خود قرار دهید دچار وضعیت نگران کننده ای شده و سلامتی آن به خطر بیفتد. همان طور که بدن آدمی به تحرک و ورزش نیاز دارد تا سلامت و تناسب اندام آن حفظ شود. ژنراتور نیز هر چند وقت یک بار باید روشن شده و فعالیت کند تا در زمان ضرورت به نحو احسن کار کند. سعی کنید آن را حداقل هر ماه یک بار از انبار  بیرون بیاورید. و در فضای باز چند دقیقه ای روشن کرده و در همان حالت نگه دارید.

بهتر است برای داشتن یک ژنراتور با ماندگاری بالا از نکات ارائه شده توسط نمایندگی های فروش ژنراتور نهایت استفاده را ببرید. این نکته مهم را همیشه به خاطر داشته باشید که اگر ژنراتور شما در مواقع لزوم کاربرد نداشته باشد و نیاز شما را برآورده نکند پس وجود آن کاملا بی فایده است.

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور جن پاور

دیزل ژنراتور کامینز پاور

مقالات مرتبط

مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت ژنراتور کوچک

فروش دیزل ژنراتور دست دوم به چه صورت است؟

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *