راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

انتخاب کدام بهتر است؟ دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی

دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی

دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی بهتر است سوالی که هنگام خرید ذهن ما را مشغول می کند، در واقع عده ای معتقدند که محصولات خارجی کیفیت و کارایی بهتری دارند که می توان گفت برخی محصولات خارجی ویژگی هایی بهتری دارند اما این موضوع در مورد تمام محصولات صدق نمی کند. به طور کلی دیزل ژنراتور ها وسایلی هستند که از آن ها برای تولید برق در مکان هایی که برق وجود ندارد استفاده می شود و یک مولد برق اضطراری محسوب می شود. در بیمارستان ها و مراکز نظامی یک یا چند دیزل ژنراتور وجود دارد که از سوخت ها گاز شهری و بنزینی و گازوئیل استفاده می کند.

دیزل ژنراتور های خارجی

شرکت های زیادی در جهان وجود دارد که اقدام به تولید و طراحی این وسیله کرده اند که معروف ترین آن ها عبارت اند از موارد زیر است؛

 • ولوو پنتا:

این شرکت سابقه کاری ۱۵۰ ساله دارد و در سوئد تاسیس شده است که بیشتر به تولید موتور دریایی معروف است. اما دیزل ژنراتور های آن هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و توانسته مشتری های خاص خود را پیدا کند و امروزه جزو برند های مطرح جهانی قرار دارد. قدرت موتور این دیزل ژنراتور ها از ۸۰ است تا ۷۰۰ کیلو ولت آمپر ادامه دارد. اما در مورد اینکه دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی بهتر است باید گفت که هر دو مزایا و معایب خود را دارند. تمام دیزل ژنراتور های خارجی عالی و بدون نقص نیستند و تمام دیزل ژنراتور های ایرانی هم بی کیفیت نیستند.

 • کامینز:

کامینز یک شرکت خارجی دیگر که در ایالات متحده قرار دارد و در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده است. شرکت کامینز محصولات متنوعی، همچون سوخت رسان انژکتور، فیلتر اسیون، سامانه کنترل قدرت و دیزل ژنراتور را تولید می کند. این شرکت هم اکنون بیش از ۶۰۰۰ نماینده فعال در سر تا سر جهان حتی در ایران دارد. قدرت موتور دیزل ژنراتور کامینز از ۱۰ کیلو ولت آمپر شروع می شود و تا ۳۰۰۰ کیلو ولت آمپر ادامه دارد.

تفاوت قیمت دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی

تفاوت قیمت دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی

 • لوول:

لوول یک شرکت چینی است که محصولات آن ها در حال حاضر با محصولات اروپایی ها رقابت می کند. این شرکت بیش از ۳۰ سال سابقه کار دارد. و در کنار کیفیت دیزل ژنراتور، به دلیل قیمت به صرفه هم معروف است. قدرت موتور آن از ۲۰ تا ۲۰۰ کیلو ولت آمپر است و می توان آن را در خانه و صنایع کوچک استفاده کرد. در مورد این که در میان دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی کدام بهتر است، باید گفت که دیزل لوول در برابر برخی از دیزل های ایرانی کیفیت کمتری دارد.

مقایسه دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی

 • دیزل ژنراتور بنز ایران

این دیزل ژنراتور توسط شرکت های بسیاری در کشورمان به فروش می رسد که دارای ویژگی های چون:

 • قیمت ارزان
 • عمر و دوام بالا
 • قطعات یدکی آن در بازار ایران وجود دارد.
 • در ایران امکان تعمیر آن وجود دارد.
 • توان آن از ۵۰ تا ۴۰۰ کاوا می باشد.
 • در صنایع مختلف کارایی دارد.

بهترین برند های دیزل ژنراتور بهترین برند های دیزل ژنراتور

در واقع اینکه در میان دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی کدام یک بهتر است، باید به شرکت تولید کننده آن توجه کنید، مثلا این شرکت ایرانی به دلیل ویژگی های عالی که دارای می تواند با نمونه های خارجی رقابت کند و حتی از برخی نمونه های خارجی بهتر است.

 • دیزل ژنراتور پرکینز ایران

یکی از شرکت های بزرگ، کمپانی موتور سازان ایران است که موتور های دیزلی و گازی را در ایران تولید می کند. سابقه ی کاری این شرکت حدود ۲۸ سال است و دیزل ژنراتور های آن دارای ویژگی های زیر هستند؛

 • کیفیت فوق العاده
 • قیمت ارزان، چون تولید داخلی است.
 • عمر و دوام بالا
 • توان آن از ۲۵ تا ۱۳۰ کاوا است.
 • برای مصارف متعددی کاربرد دارد.

انواع دیزل ژنراتورانواع دیزل ژنراتور

سخن پایانی

دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی؟ در واقع آنچه که مهم است کیفیت محصول می باشد که شرکت های ایرانی بسیاری در این حوضه خوش درخشیده اند و با کیفیت عالی محصولات نشان دادند که محصولات ایرانی توانایی رقابت با محصولات اروپایی را دارند. دیزل ژنراتور هایی، مثل لوول، ولوو و بنز از نمونه های خارجی معروف هستند.

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور جن پاور

دیزل ژنراتور بنز

مقالات مرتبط

مزایای خرید دیزل ژنراتور سیار و دلایل خرید این دستگاه

معرفی معروف ترین برندهای دیزل ژنراتور، محبوب ترین و ایمن ترین پشتیبان برق

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس