راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

توجه به نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم

نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم

ژنراتورها  از اختراعات مهم بشر در حوزه ماشین آلات صنعتی هستند. این دستگاه برق را در زمان های قطع شدن برق تامین می کنند. تا از اختلال در فعالیت های تجاری روزانه شما جلوگیری کنند. خرید یک دیزل ژنراتور پیش ساخته می تواند مزایای بی شماری را برای شما به ارمغان بیاورد. با این حال، بر خلاف یک ژنراتور کاملاً جدید، ممکن است هنگام خرید یک ژنراتور دست دوم ندانید دقیقاً چه چیزی را خریداری می کنید. به همین دلیل است. که در هنگام خرید این دستگاه به صورت دست دوم به نکاتی توجه کنید. تا خریدی ایمن داشته باشید. در ادامه به بررسی نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم پرداختیم.

دیزل ژنراتور اختراع مهم بشر

دیزل ژنراتور اختراع مهم بشر

توان مد نظر دیزل ژنراتور دست دوم

 

از مهم ترین نکات در خرید دیزل ژنراتور، در نظر گرفتن توان مد نظر و متناسب با کار ما است. لازم به ذکر است که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. زیرا ما باید با توجه به نیاز خود دستگاهی با توان متناسب خریداری کنیم. چرا که دستگاه با توان کم عملا کاربردی برای ما نداشته. و هم چنین دستگاهی با توان بالا هدر دادن سرمایه محسوب می شود.

دیزل ژنراتور در توان های مختلف

دیزل ژنراتور در توان های مختلف

سن و استفاده دیزل ژنراتور دست دوم

یکی از مهم ترین نکاتی که زمان خرید دیزل ژنراتور دست دوم باید به آن بسیار توجه داشته باشید. مدت زمان کارکرد و اینکه بدانید در کجا کار می کرده است. شما حتما باید از صاحب قبلی دستگاه در مورد مدت زمان کارکرد و هم چنین میزان آن سوال نمایید. در این جا است که شما حتما باید بررسی کنید که دستگاه چند ساعت کار کرده. و هم چنین بپرسید که آیا به عنوان دستگاه  اصلی یا دستگاه ذخیره استفاده می شده یا نه. به طور کلی، یک ژنراتور که چند ماه از عمر آن می گذرد، چند ساعت کار می کند.  احتمالاً  می تواند به خوبی به شما خدمات می دهد. و نکته بسیار مهمی از نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم است.

بررسی کارکرد دستگاه

بررسی کارکرد دستگاه

توجه به شرکت سازنده

از نکات بسیار مهم در خرید دیزل ژنراتورها مخصوصا خرید دست دوم، توجه داشتن به شرکت تولید کننده دستگاه است. باید توجه داشته باشید که شرکت های زیادی در سراسر جهان تولید کننده این دستگاه هستند. ولی برخی از شرکت ها بسیار معتبر و از کشور های بسیار پیشرفته ای هستند. که معمولا تولیدات باکیفیت تر و البته با دوام تری دارند. پس باید در خرید دستگاه دیزل ژنراتور سعی کنیم. از برند های معروف تری خرید کنیم. تا خریدی ایمن تر داشته باشیم.

میزان خرابی های فیزیکی دیزل ژنراتور دست دوم

یکی دیگر از نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم، بررسی خرابی های فیزیکی است . درست مانند سایر ابزارهای مکانیکی، ژنراتورها در هنگام فعالیت،  دچار آسیب هایی به قطعات مختلف خود می شوند. به همین خاطر است که انجام یک بازرسی بصری برای اطمینان از اینکه تمام قطعات مکانیکی در شرایط سلامتی کامل هستند. بسیار امری مهم می باشد. علاوه بر بررسی خوردگی و ترک در قسمت‌های مختلف، باید یاتاقان‌ها و بوش‌ها را بدون در نظر گرفتن شرایط یا عملکردشان از نظرآسیب های فیزیکی بررسی کنید. هم چنین باید برای بررسی جوش ها، قطعات الکتریکی و عایق سیم ها زمان بگذارید.

بررسی میزان صدمات فیزیکی

بررسی میزان صدمات فیزیکی

میزان مراقبت و نگه داری فروشنده

در دنیای امروز که با پیشرفت چشم گیر فضای مجازی همراه است. هر کسی می تواند یک ژنراتور را برای فروش در رسانه های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین قرار دهد. این در حالی است. که دیزل ژنراتورها قطعات پیچیده ای از تجهیزات صنعتی هستند. که برای عملکرد بهتر و بهینه نیاز به تعمیر و نگهداری مناسب و آزمایش حرفه ای دارند. اگر این مراقبت ها به موقع انجام نشود. باعث پایین آمدن طول عمر دستگاه خواهد شد. برای همین است که شما باید تا حدودی بدانید که صاحب قبلی دستگاه چگونه از آن مراقبت کرده است. رعایت این نکته از نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم بسیار مهم است.

مهم بودن مراقبت های قبلی از دستگاه

مهم بودن مراقبت های قبلی از دستگاه

و اما در آخر

همان طور که قبلا خواندید دیزل ژنراتور از مهم ترین اختراعات بشر در عصر حاضر بوده است. به طوری که این دستگاه در زمان قطع شدن برق با تولید برق از ایجاد اختلال در فرایند روزانه انواع ادارات، انواع شرکت ها و واحد های تولیدی و از همه مهم تر مراکز درمانی جلوگیری می کنند. در این جا به بررسی نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم پرداختیم.

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور بنز دست دوم

دیزل ژنراتور کامینز دست دوم

مقالات مرتبط

عوامل اثرگذار بر قیمت مولد برق

مشخصات کامل و قیمت ژنراتور تک

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس