برند های تولید کننده ژنراتور

ژنراتور نو بخریم یا دست دوم؟ آیا خرید ژنراتور دست دوم به صرفه تر می باشد؟

برق مزایای بی شماری در زندگی رومزمره ما دارد. برای روشنایی خانه ها، فن ها، روشن کردن وسایل خانه مانند اجاق های برقی، بخاری برقی و حتی تهویه مطبوع خانه از برق استفاده می شود. همه این وسایل راحتی شما را فراهم می کنند. ژنراتور دستگاهی است که نیروی الکتریسیته و برق تولید می کند و از قطع برق در طی روز پیشگیری می کند. حال سوال اینجاست که چه ژنراتوری بخریم؟ ژنراتور نو یا دست دوم ؟ کدامشان بهتر است؟

قیمت ژنراتور دست دوم

قیمت ژنراتور دست دوم

دلایل خرید ژنراتور دست دوم

  1. ژنراتور دست دوم صرفه اقتصادی دارد.

ما می دانیم که خرید ژنراتور، یک سرمایه گذاری قابل توجه است. طیف وسیعی از ژنراتور های دست دوم به شما این امکان را می دهد که برق ایده آل خود را با قیمت بسیار مناسب تری تولید کنید.

  1. ژنراتور استفاده شده عملکرد برابری به شما می دهد.

ژنراتور های دست دوم به طور گسترده مورد بررسی قرار می گیرند و به طور کامل آزمایش می شوند تا از عملکرد آن اطمینان حاصل شود و اگر ژنراتور دست دوی مناسب را بخرید می تواند در سطح ژنراتور نو به شما یاری برساند. این دلایل می تواند به شما در انتخاب خرید بین ژنراتور نو یا دست دوم کمک کند.

برخی نکات هستند که باید پیش از خرید ژنراتور های دست دوم به آن ها دقت کنید.

میزان استفاده از ژنراتور دست دوم چقدر بوده است؟

زمانی که قصد خرید یک ژنراتور دست دوم را می کنید، یکی از اولین مواردی که باید به دنبال آن باشید. طول عمر استفاده از این ژنراتور است. پیش از خرید ژنراتور از این موضوع آگاه شوید که ژنراتور دست دومی که قصد خرید ان را دارید، چند سال کار کرده است؟ البته شما این موضوع را فقط از طریق فروشنده می توانید بفهمید. اگر میزان استفاده از ژنراتور زیاد بود، بین خرید ژنراتور نو یا دست دوم، ژنراتور نو را انتخاب کند.

تاریخچه و شهرت تولید کننده ی ژنراتور

درست همانند یک خودرو، برخی ژنراتور ها هم دارای مارک های قابل اعتماد و معبتر هستند. در مورد برند هایی که به ساخت ژنراتور های با دوام، قابل اعتماد و محکم معروف هستند، تحقیق کنید.

فرسایش فیزیکی ژنراتور دست دوم

این امر به سادگی قابل بررسی است. بررسی ترک ها و خوردگی های ژنراتور را می توانید خودتان با چشم وارسی کرده و از صحت و سلامت ژنراتور اطمینان حاصل کنید. تاکید می کنیم که تمام اجزای مکانیکی را از نظر سایش یا فرسودگی بررسی کنید. خوردگی بیش از حد اجزای داخلی ژنراتور ممکن است شما را بین خرید ژنراتور نو یا دست دوم دچار شک کند. اگر قطعه ای مشکوک را تشخیص دادید با فروشنده صحبت کنید.

قیمت ژنراتور دست دوم

قیمت ژنراتور دست دوم

دلایل خرید ژنراتور نو

مزیت اصلی خرید یک ژنراتور نو این است که تحت پوشش ضمانت سازنده قرار می گیرد. چنین ضمانت هایی معمولا چند ساله هستند و تضمین می کنند که مالک از نظر مالی در قبال مشکلات پیش بینی نشده پاسخگو خواهد بود. میزان پوشش بین فروشندگان متفاوت است. مانند هر خرید دیگری، این نوع بیمه نامه به ایجاد راحتی برای خریداران ژنراتور می انجامد. با این وجود، یافتن ژنراتور های دست دومی که دارای گارانتی هستند هم امکان پذیر است و علاوه بر این شرکت هایی که در زمینه فروش ژنراتور های دست دوم فعالیت می کنند، ضمانت هایی را برای محصولات بازسازی شده خود ارائه می دهند. اگر قصد خرید یک ژنراتور نو یا دست دوم را دارید حتما از فروشنده بپرسید که آیا ژنراتور، گارانتی یا ضمانت دارد یا نه؟

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور

سخن پایانی

تجهیزات تولید برق ارزان نیستند و بسیاری از کسب و کارها برای صرفه جویی در هزینه به فکر خرید ژنراتورهای برق از پیش استفاده شده یا دست دوم می افتند. این تصمیم معمولا عاقلانه است، چرا که خرید ژنراتور دست دوم  بسیار مقرون به صرفه است. البته ممکن است شما ژنراتوری را بخرید که آخر عمر آن نزدیک باشد و هزینه تعمیر و نگهداری از آن از هزینه خرید یک ژنراتور نو بیشتر باشد. البته اگر ژنراتور دست دوم مناسبی را خریداری کنید، می توانید پول زیادی را صرفه جویی کنید. قبل از انتخاب و تصمیم گیری در مورد خریدن ژنراتور نو یا دست دوم بسیار تحقیق کنید. اگر قصد خرید هرکدام را کردید به دقت آن ژنراتور را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت ایرادات احتمالی را به فروشنده گوشزد کنید.

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور جن پاور

دیزل ژنراتور کامینز پاور

مقالات مرتبط

مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت ژنراتور کوچک

فروش دیزل ژنراتور دست دوم به چه صورت است؟

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *