راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

فروش دیزل ژنراتور دست دوم به چه صورت است؟

فروش دیزل ژنراتور دست دوم

دیزل ژنراتور ترکیبی است از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی که معمولا برای تولید انرژی الکتریکی از آن استفاده می کنند. فروش دیزل ژنراتور دست دوم باعث شده تا حد زیادی کارخانه ها و شرکت ها رغبت خود را برای خرید نشان دهند.

از دیزل ژنراتور به عنوان یک موتور مولد برای فشرده سازی استفاده می کنند. دیزل که معمولا برای کار با سوخت طراحی شده است. اما در برخی موارد نیز با سوخت های مایع و یا گازهای طبیعی هم سازگاری دارند.

فروش بهترین دیزل ژنراتورهای دست دومفروش بهترین دیزل ژنراتورهای دست دوم

از دیزل ژنراتورها معمولا در مکان هایی استفاده می شود که برق وجود نداشته باشد. البته در برخی موارد که شبکه برق قطع می شود از این دیزل ژنراتورها به عنوان یک منبع تغذیه برای تامین برق استفاده می کنند. کاربردهای ژنراتور به قدری افزایش پیدا کرده است که اکثر مردم به دنبال فروش دیزل ژنراتور دست دوم هستند، توجه داشته باشید که برآورد اندازه مناسب دیزل ژنراتورها جلوگیری از کم شدن بار و یا کمبود توان اهمیت بسیار زیادی دارد. اندازه ها و ابعاد این موتورها نشان دهنده کارایی آن ها در مکان های مختلف می باشد.

محل نصب دیزل ژنراتور های دست دوم

از دیزل ژنراتورها معمولا به صورت جفت در موتورخانه ها استفاده می کنند. باید توجه داشته باشید که از کار افتادن و یا خراب شدن جزئی از سیستم به هر دوی دیزل ها آسیب نمیزند و ممکن یکی از آن ها آسیب جدی ببیند و از کار بیفتد. به همین دلیل است که معمولا فروش دیزل ژنراتور دست دوم را نیز به کارخانه ها و شرکت ها پیشنهاد می کنند، تا در صورت بروز اشکال و یا خرابی از آن ها استفاده کنند، چرا که قیمت دیزل ژنراتورهای دست دوم بسیار ارزان قیمت تر هستند.

دیزل ژنراتور از موتور دیزلی و همچنین ژنراتور الکتریکی برای تولید انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. سوخت هایی که به عنوان سوخت اولیه برای دیزل ژنراتور مورد استفاده قرار می گیرند و کاربرد زیادی دارند، سوخت های مایع و یا گاز طبیعی هستند. به صورت کلی می توان گفت دیزل ژنراتور طبق فشرده سازی هوا و سوخت کار خود را انجام می دهد.  توجه داشته باشید که اول هوا در ژنراتور دمیده می شود و در نهایت سوخت به دیزل ژنراتور وارد می شود. فروش دیزل ژنراتور دست دوم به قدری افزایش پیدا کرده است که، تولید این دستگاه ها و موتورها تا حدی کاهش داشته است.

دیزل ژنراتورهای استندبای و پرایمدیزل ژنراتورهای استندبای و پرایم

انواع دیزل ژنراتور و کارایی آن

دیزل ژنراتور کاربردهای بسیاری دارد که یکی از آن ها تهیه و تامین جریان الکتریکی برق، در مواقعی است که شبکه برق قطع شده و دسترسی به آن امکان پذیر نیست. دیزل ژنراتورها کاربردهای به خصوصی را به خود اختصاص داده اند. به عنوان مثال ژنراتورهایی که در بیمارستان ها و مناطق مسکونی استفاده می شوند، ژنراتورهای استندبادی نام دارند و برای زمانی است که برق به صورت کلی قطع شده باشد. البته در نظر داشته باشید که این روزها، فروش دیزل ژنراتور دست دوم استندبادی هم افزایش پیدا کرده و تا حدی توانسته هزینه ها را کاهش دهد.

کاربرد دیزل ژنراتورهای پرایم و دائم

دیزل ژنراتور پرایم، نمونه ای دیگر است که جریان برق را در مدت زمانی طولانی تامین می کند، این دیزل ژنراتور معمولا در برق شهری استفاده می شود. مورد بعدی ژنراتور دائم است که همان طور که از نامش مشخص است، به صورت دائمی و همیشگی برای تامین برق دیتاسنترها مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ گونه وقفه ای ندارد. به دلیل استفاده و درخواست زیاد مشتریان، فروش دیزل ژنراتور دست دوم دائمی هم نیز در شرکت ها امکان پذیر می باشد.

انواع موتور ژنراتورهای گازی و بنزینیانواع موتور ژنراتورهای گازی و بنزینی

موتور ژنراتور و انواع آن

موتور ژنراتور درواقع یک ژنراتور و یک موتور است که پس از ترکیب شدن، قطعه ای به نام موتور ژنراتور را ایجاد می کنند. این موتور، منبعی است برای وارد کردن انرژی مکانیکی به ژنراتور، انواع آن مانند موتور ژنراتور گازی، بنزینی و گازوئیلی می باشد. که هر یک از آن ها با سوخت های مخصوص به خود کارایی دارند. قیمت دیزل ژنراتورها بستگی به انواع آن دارد. شما می توانید برای خرید از شرکت ها و کارخانه هایی استفاده کنید که این روزها فروش دیزل ژنراتور دست دوم را انجام می دهند. چرا که این دیزل ها برای مشتری قیمت مناسب تری خواهد داشت.

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

دیزل ژنراتور بنز دست دوم

مقالات مرتبط

توجه به نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم

دیزل ژنراتور دست دوم تبریز؛ مزایا و کاربرد

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس